Jump to content
BulForum.com

Siemens M55..


Recommended Posts

Alcatel 535 - някой ще предложи ли по-добро съотношение цена / функции и качество...

но като гледам как си избираш тел по външния вид, май няма какво да говорим :|

 

Телефона по нищо не превъзхожда М55, освен по-големия екран който има (128х128).

Дори цената му е по-висока.

За качество нищо не мога да кажа.

 

M55 може спокойно да се сравнява със 5100 и 6100 който са двойно по скъпи.

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласна,че Сименс се зареждат бавно.Виж,за дисплея и тихото звънене-да.

Мисля,че М55 е изключително глупав телефон...

 

И защо така мислиш?

И какво имаш предвид, под зареждат се бавно. Предполагам, че не е зареждането на батерията, защото ние говорим за зареждане на приложения.

Link to comment
Share on other sites

Телефона по нищо не превъзхожда М55, освен по-големия екран който има (128х128).

Дори цената му е по-висока.

За качество нищо не мога да кажа.

 

M55 може спокойно да се сравнява със 5100 и 6100 който са двойно по скъпи.

 

 

е как ще е по-висока цената ?

Link to comment
Share on other sites

Всичко хубаво, ама не мога да разбера, вие телефоните за да играете игри ли ги взимате или.....? Аз на моя Sony Ericsson T610 му оставих само една игра Миниголф някакъв и той си е тъп ама....като искате да играете има си компютри, конзоли и......Сега не знам дали самия телефон е хубав или лош, ама като гледам по какви критерии се избират. Честно казано доста се чудих дали да си взема изобщо телефон с камера (за всеки е ясно, че за нищо не стават) ама ай, прежалих се. Ако обаче бях решил да не си взимам такъв, мислех дори и с цветен дисплей да не си взимам (ако се продават още такива).

Телефона не е ли да говориш по него? Съгласен съм, че полезни екстри са възможностите за връзка с интернет и възможност за проверка на пощата. А камери и ......ами по-скоро са така наречените гъдели. Полифоничните мелодии също баси тъпнята, направил съм го да звъни, като някакъв стар телефон и това другите изобщо можеха да не ги слагат, ще ги затрия. Уф ай стига толкова.

Link to comment
Share on other sites

Alcatel 535 - някой ще предложи ли по-добро съотношение цена / функции и качество...

но като гледам как си избираш тел по външния вид, май няма какво да говорим :|

за мен , а и мисля за много хора външния вид е много важно щото половината от глезотийте който имат най-новите телефони съм сигурен , че повечето хора не ги използват!

Link to comment
Share on other sites

телефон4ето не е зле за цената си но има мноого по добри на същата цена

камерата се слага отделно дисплея е кофти има едни мноо готини лампи4ки отстрани , които ти показжат от дале4е даи има6 суобщения и помагат за намирането му . снимките не са хубави . диктофон4ето е готино

но като цяло не е добър телефон

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...