Jump to content
BulForum.com

Какво искате да направите през 2010г. ?


Recommended Posts

Времето да си дадем равносметка за изминалата година вече отмина – преценихме какво сме постигнали, къде сме се провалили и къде сме пожънали успех. В първите дни на Новата година е добре да се замислим за бъдещите си планове, за мечтите и целите с условие от наша страна да ги направим реалност.

 

Нека почна аз....

 

Здраве!!!

 

Да се запозная с интересни хора,каквито сигурен съм, че има в този форум.

 

Да натрупвам знания, които да ми помагат след време и голямото ми желание за частен бизнес.

Link to comment
Share on other sites

да науча испански

 

да взема няколко сертификата

 

да се нанеса в апартамента

Същото, но вместо испански - руски. :)

Link to comment
Share on other sites

1-во, да стана малко по-стриктен към задачите си

2-ро, да започна работа

3-то, да науча италиански

4-то, може би да намаля малко пиенето.

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да получа добро предложение от някой университет за докторските програми, в които кандидатствам. А пък после жената да си намери работа, където ще съм аз и най-накрая да сме заедно.

Link to comment
Share on other sites

Един или два сертификата, да продължа да се уча. Може би кола.

 

Колега, къде и за какво се сертифицираш? Че ми е интересно и на мен, но не съм навътре с материята?

 

Иначе - да науча проклетото PHP накрая, че все не ми остава време, а ми е интересно, може и Java... пък може да добавим и Ajax, че то и без него не може...

Ако някой има някаква методика, която е следвал при ученето на различните езици за програмиране, ще се радвам на подкрепа и ще почерпя :)

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да получа добро предложение от някой университет за докторските програми, в които кандидатствам. А пък после жената да си намери работа, където ще съм аз и най-накрая да сме заедно.

ти си готов...избирай кум и така. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да завърша висше, най-накрая... И да съм здрава и щастлива. Приятелите и враговете ми също.

 

Честит Рожден Ден на Stasio. Жив, здрав, усмихнат, щастлив, обичан и т.н. хубави неща! Весело изкарване! :)

Link to comment
Share on other sites

ти си готов...избирай кум и така. :rolleyes:

 

Той кумът е избран, но сватба няма. Няма бърза работа. Ние веднъж да може да сме малко заедно, пък за всичко ще си дойде времето.

Link to comment
Share on other sites

Колега, къде и за какво се сертифицираш? Че ми е интересно и на мен, но не съм навътре с материята?

 

Иначе - да науча проклетото PHP накрая, че все не ми остава време, а ми е интересно, може и Java... пък може да добавим и Ajax, че то и без него не може...

Ако някой има някаква методика, която е следвал при ученето на различните езици за програмиране, ще се радвам на подкрепа и ще почерпя :)

 

Аз уча от ТУК и няколко книги, но без практика не може, хващаш и правиш нещо. Иначе суха теория - синтаксис. За Java... Трябва да овладееш ООП и по-точно как работи. Като знаеш принципа - кодът си сам се пише :tongue

 

Също искам да се науча PHP (покрай него има още доста неща) и да започна да работя и развивам в тази сфера.

Един руски също няма да ми е излишен, за да мога да прочета любимите си автори в оригинал.

Искам и да се науча да карам автомобил (въпреки че имам вече книжка). Това е като с PHP - практика.

Здраве :) за мен и за цялото семейство.

Link to comment
Share on other sites

- Трябва да изкарам няколко сертификата, които отложих през 2009-та.

- Да започна да си пооправям апартамента малко.

- Да посетя Англия, Македония и Гърция. Евентуално Словения и пак в Хърватска.

- Да не се върна за постоянно в БГ :)

- Да не се влюбя в някоя кола, че лошо... :)

Link to comment
Share on other sites

Всички искат разни сертификати, мертификати. Чувствам се тъп :)

 

Целите за 2010 г. са да си регистрирам фирма, да се утвърдя на пазара, да увелича броя на фирмите, с които работя, и да изкарам a shitload of money. И може би да разуча какво е необходимо, за да стана преводач в Европейския парламент :)

Link to comment
Share on other sites

Всички искат разни сертификати, мертификати. Чувствам се тъп :)

 

а не бива :) нуждаем се сертфикати точно за да не изглеждаме тъпи и за да минаваме за умни - понеже нямаме друга (природно дадена) възможност да го постигнем това :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да си се занимавам по-сериозно с фермата, да се сертифицирам като дизайнер и да запиша Лозаро-градинарство. Ако остане време и за една обиколка на органичните стопанства в Европата - още по-добре.

Link to comment
Share on other sites

а не бива :) нуждаем се сертфикати точно за да не изглеждаме тъпи и за да минаваме за умни - понеже нямаме друга (природно дадена) възможност да го постигнем това :)

А бе не е само и това.Без сертификат как ще покажеш че знаеш едикакво си.Пък и това си е голям плюс.

Link to comment
Share on other sites

Всички искат разни сертификати, мертификати. Чувствам се тъп :)

 

Целите за 2010 г. са да си регистрирам фирма, да се утвърдя на пазара, да увелича броя на фирмите, с които работя, и да изкарам a shitload of money. И може би да разуча какво е необходимо, за да стана преводач в Европейския парламент :)

 

Фирма се регистрира за 2лв вече.Проблема е че, трябва да се намери подходящия продукт за пазара.

Link to comment
Share on other sites

Аз уча от ТУК и няколко книги, но без практика не може, хващаш и правиш нещо. Иначе суха теория - синтаксис. За Java... Трябва да овладееш ООП и по-точно как работи. Като знаеш принципа - кодът си сам се пише :tongue

 

Също искам да се науча PHP (покрай него има още доста неща) и да започна да работя и развивам в тази сфера.

Един руски също няма да ми е излишен, за да мога да прочета любимите си автори в оригинал.

Искам и да се науча да карам автомобил (въпреки че имам вече книжка). Това е като с PHP - практика.

Здраве :) за мен и за цялото семейство.

 

Супер, сайта е много готин. Преди беше gatakka.eu, но така сега е по-добре подреден. Кога му остава време на Ванката да се занимава с тоя сайт, не знам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...