Jump to content
BulForum.com

CRX или Punto


pazu

  

60 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Кола без клима - да бе да?!?!?! Ти луд ли си да не сме в пантивека, пък както каза Хост си има копче вкл./изкл. Ти нека имаш и 1 път да го пуснеш ще ти е кеф ама като го нямаш, щеш нещеш ще се потиш като пор.Да верно е, че обива много коне, ама не всеки път си на "рали". В големите жеги нека гледаш другите на светофара как са като потни свине пък ти да си седиш на хладно и да си гледаш кефа.

 

Дизеловите автомобили от ново поколение са много добри.Лично мое мнение обаче е, че втора ръка дизел аз не искам.Проблемите са много.

 

Според мен е добре да се вземе такава Хонда ама с клима.Ако е без по-добре без нея.Иначе немога да разбера що точно искаш тая като можеш да вземеш другият CRX :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply
Дизеловите автомобили от ново поколение са много добри.Лично мое мнение обаче е, че втора ръка дизел аз не искам.Проблемите са много.

 

Според мен е добре да се вземе такава Хонда ама с клима.Ако е без по-добре без нея.Иначе немога да разбера що точно искаш тая като можеш да вземеш другият CRX :rolleyes:

С тва за дизела съм съгласен на 100%

 

Проблема на тая хонда е че точно тоя модел с климатик е адска рядкост и до сега не съм попадал на такъв , само снощи във хонда форума видях че съществува все пак , явно ще трябва бая да се търси ...

Link to comment
Share on other sites

Тая хонда ще да е имала минимум 2 собственика преди теб и 2-та са били най-вероятно на твоя акъл да и изпилват гумите на всеки светофар в следствие на което двигателя й на нищо няма да прилича са 15 години хардкор употреба.

Link to comment
Share on other sites

Дизеловите автомобили от ново поколение са много добри.Лично мое мнение обаче е, че втора ръка дизел аз не искам.Проблемите са много.

 

По-добре не си го казвай "собственото" мнение пред непознати че бая ще ти се смеят.....

Link to comment
Share on other sites

По-добре не си го казвай "собственото" мнение пред непознати че бая ще ти се смеят.....

E баш така си е , хайде кажи ми ГНП-то на твоето ауди кви пари е ново и колко струва цялата кола ... Надявам се че знаеш че дизеловите коли излизат с около 30-33 бара компресия от завода , знаеш ли какво става когато при дизелов мотор , компресията падне под 27-26 бара ?

Link to comment
Share on other sites

наясно съм колко струва....

а вие наясно ли сте че на аудито което е дизел втора ръка освен обслужване за 70 000км не съм му правил нищо друго ?

И да двигателя ми е чипиран , нали и това трябва да го захаби по-бързо......

Link to comment
Share on other sites

наясно съм колко струва....

а вие наясно ли сте че на аудито което е дизел втора ръка освен обслужване за 70 000км не съм му правил нищо друго ?

И да двигателя ми е чипиран , нали и това трябва да го захаби по-бързо......

 

Уфффф какво им се обясняваш, невиждаш ли анкетата към кой автомобил клони....

.... курник на 15 и повече години, каквото и да си говорим, изпял си е песента, като се има предвид славата на хондите :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А като се има в предвид славата на ФИАТ...още от задова си е изпял песента...Купи си фиат да та яд,то е ясно,че няма сравнение м/у ХОНДА и фиат....просто ХОНДА е светлинни години напред във всяко едно отношение.

Link to comment
Share on other sites

А като се има в предвид славата на ФИАТ...още от задова си е изпял песента...Купи си фиат да та яд,то е ясно,че няма сравнение м/у ХОНДА и фиат....просто ХОНДА е светлинни години напред във всяко едно отношение.

 

Явно имаш доста опит, я сподели с какво са светлинни години напред?

Link to comment
Share on other sites

Ахаха Ти сериозно ли питаш? Даи да не спамим тука,ми хвани питаи 10 твои познати,7-8 от тях ще ти кажат истината.Самият факт,че тук се съпоставя 2002г фиат = на 1993г хонда говори за отношението.

Link to comment
Share on other sites

Ахаха Ти сериозно ли питаш? Даи да не спамим тука,ми хвани питаи 10 твои познати,7-8 от тях ще ти кажат истината.Самият факт,че тук се съпоставя 2002г фиат = на 1993г хонда говори за отношението.

 

Да сериозно те питам и държа точно ти да ми отговориш?

И с тези 10 познати и да ги питам какво, каква истина ще ми кажат, ако не са карали и подържали такъв автомобил, или ще ми говорят празни приказки чули недочули от такива като теб.

Link to comment
Share on other sites

Аз бих избрал Хондата, при условие че ще налея в нея поне 2 пъти повече пари, от колкото съм дал при покупката (тук не говоря за яката броня, с която да кося ливадата или дъската за гладене на багажника...). Поне ще има смисъл да карам кола на 15 години. Но ако ще си взимаш кола, на която да наливаш само бензин и масло - по-добре вземи Пунтото.

Link to comment
Share on other sites

Нито ливади ще кося , нито дрехи ще гладя ... може само бельо да пера , щото като си помисля как тея 124 коня с чип стават 141 в купе дето тежи тон и 50 кила с мен вътре ... и направо си представям нещо такова -

:)

 

Като цяло колата си изглежда достатъчно добре и без РК тунинг , може да вложа само в боя (което е под огромен въпрос) , тониране на стъкла и лети джанти (ако си няма тя самата тея екстри) , както и в малко музичка евентуално , но ще е нещо скромно ...

 

ПП. Като гледах клипчето се сетих и за нещо друго . Хондата няма май еърбеци , фиата има , дето не е от особено важно значение , щото ако ти е писано да пукнеш , няма сила дето да те спре ...

 

ППП. Като отворих темата за джантите на дел сол-а ще му отива нещо такова според мен , че звездообразните от всякакъв тип станаха напоследък много кежуъл , така да се каже .. :

 

img660_200x200px_1.jpg или 253287_large_1243973581.jpg

 

То мойто малко като приказката за рибата в морето и тигана на котлона , ама все пак .. детска радост - бенгалски огън :)))

Link to comment
Share on other sites

наясно съм колко струва....

а вие наясно ли сте че на аудито което е дизел втора ръка освен обслужване за 70 000км не съм му правил нищо друго ?

И да двигателя ми е чипиран , нали и това трябва да го захаби по-бързо......

 

И пред непознати съм го казвал и хич не се смеят.Щото много добре разбират за кво става въпрос като се аргументирам.

 

Наясно съм, чувал съм ги тея песни.

После следва " Отиде ми помпичката", "Сипах от няква бензиностанция кофти нафтичка, прецакаха ми се дюзичките", "Филтъра за горивото ми се затъкна и струва майка си и баща си". Хайде мерси съм на дизел втора ръка.

 

Ако купувам обаче чисто нова кола сега тя със сигурност ще е дизел.

 

@pazu мен тея спиците много ме кефят.Специално такива.Еленските рога никога не съм ги харесвал и незнам кво им се радват...

Link to comment
Share on other sites

Нито ливади ще кося , нито дрехи ще гладя ... може само бельо да пера , щото като си помисля как тея 124 коня с чип стават 141 в купе дето тежи тон и 50 кила с мен вътре ... и направо си представям нещо такова -
:)

 

Бутилките за метан що не ги калкулираш и тях? :tongue

Link to comment
Share on other sites

Аз честно казано, не знам защо не се е насочил към

crx.jpg

това вече е една много сериозна кола с предно - която ако човек има пари и желание може доста да подобри.

 

А защо не това

4611410055_large.jpg

 

Може да са масови, но повечето са със слаби двигатели, а ти ще си вземеш с мощен.

А и защо предпочиташ 125 коня пред 160?

Link to comment
Share on other sites

pazu, като си вземеш CRX-a, мини през студиото - ша ти го направим NFS-style ;) Направо на RaptoR дракона ша изглежда като чайка пред твоите графики :D

Link to comment
Share on other sites

Днеска набарах една crx в един автосалон към Асеновград и опасенията ми останаха неоправдани - вътре се събирам съвсем спокойно и е доста широко , само дето едно че цената не ме устройваше изобщо при положение че имаше пукнатина на предния джам , изгнило по купето бая и тапицерията беше под всякаква критика .. иначе спортния волан беше на лице де :laughing:

 

Май del sol ще е :rolleyes:

 

ПП. Зад нея имаше един сивик като тоя по-горе - хечбека и del sol-a на око изглеждаха еднакво ниски . Имайки предвид че бая народ кара точно тоя модел сивик по нашите пътища и не се оплаква , значи и с нея няма да има проблем... предполагам ...

Link to comment
Share on other sites

И пред непознати съм го казвал и хич не се смеят.Щото много добре разбират за кво става въпрос като се аргументирам.

 

Наясно съм, чувал съм ги тея песни.

После следва " Отиде ми помпичката", "Сипах от няква бензиностанция кофти нафтичка, прецакаха ми се дюзичките", "Филтъра за горивото ми се затъкна и струва майка си и баща си". Хайде мерси съм на дизел втора ръка.

 

Ако купувам обаче чисто нова кола сега тя със сигурност ще е дизел.

 

Както и да е , както каза това си е твое мнение , не е задължително да е "вярно".

Все пак говоря като човек който е карал само дизели от както си е взел книжката , като се взима дизел се взима запазена кола е не най-евтината възможна , тука сигурно всичките дизели по автосалоните са на по 400 000км какво очакваш да не се чупят ли ..... сигурно.... от там тръгват и всичките митове колко са чупливи ..... те и а4-ките имали супер слабо окачване , много интересно как тогава за 2 години и 70 000км съм и сменил 2 биалети и 2 носача....... |

Всеки гледа да вземе най-евтиното и после разправя колко се чупело и не говорим за дизел/бензин а за кола като цяло......

 

 

ПС : филтъра за горивото не е майка си и баща си , виж ГНП-то да ама вече ги ремонтират и сменят почти всичко за 1000-1500лв така че.... не мисля че е особен проблем.

Link to comment
Share on other sites

ПП. Като гледах клипчето се сетих и за нещо друго . Хондата няма май еърбеци , фиата има , дето не е от особено важно значение , щото ако ти е писано да пукнеш , няма сила дето да те спре ...

 

Гледам усилено се опитваш да се затриеш... дано не успееш че ще е жалко :(

 

Няма такива работи като писано и неписано... ти прави глупости пък разчитай на това че ще става каквото ти е писано... стълбовете и дърветата няма да се подместят да ти направят път искам да ти кажа

Link to comment
Share on other sites

Гледам усилено се опитваш да се затриеш...

Дедо, това са екстремните последствия от бурното развитие на пубертета. Някой ден все трябва да му мине. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дедо, това са екстремните последствия от бурното развитие на пубертета. Някой ден все трябва да му мине. :lol:

 

Да но имам един приятел с който израстнахме заедно и който вече не е между живите след един инцидент с парапланер, а беше много добро момче - от малкото хора които познавам и за които бих гарантирал че е наистина свестен... Виж pazu не го познавам дотолкова но гледам и той мисли че "ако ти е писано" но си мисля че зорлен да си търсиш белята не е особено добра идея пък кой както иска да си живее живота...

 

А на пазу му казах в една друга тема че се надявам да има ангел хранител който да го опази да мине 30те с надеждата тогава да му дойде акъла - не че е гаранция но поне има някаква надежда като стане на 30 малко от малко да се пооправи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...