Jump to content
BulForum.com

Филми: обща тема


Recommended Posts

  • Replies 653
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имам някакво предчуствие,че тоя филм ще е голяма боза ...само един трейлър съм гледал.Но много ми напомня на един друг ,отново с инвазии ,от 2011 ...и въпросният беше доста зле.

 

---

 

 

мисля да гледам това.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Diablo III Collector's Edition - Behind the Scenes 2012

 

айде,за всички фенове :rolleyes:

 

.: Резюме :.

Документален филм за направата на Diablo III, който идва с колекционерско издание на играта. Diablo III продължава историята двадесет години след събитията от Diablo II. Мефисто, Диабло и Баал са победени, но Worldstone, който някога защитаваше жителите на света на Светилището от силите на Рая и Ада, е унищожен, и злото отново се раздвижва в Тристрам. В ролята на един от пет отделни класове герои, играчите ще придобият мощни предмети, магии и способности, докато изследват нови и познати области на Светилището и бойни орди от демони, за да защитат света от ужасите, които са възникнали.

 

My link

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

 

Heather Mason and her father have been on the run, always one step ahead of dangerous forces that she doesn't fully understand, Now on the eve of her 18th birthday, plagued by horrific nightmares and the disappearance of her father, Heather discovers she's not who she thinks she is. The revelation leads her deeper into a demonic world that threatens to trap her forever.

 

Cast

Credited cast:

 

Sean Bean

Carrie-Anne Moss

Malcolm McDowell

 

 

Coming Soon

In theaters October 26.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

 

Ще се гледа задължително. Проверих за книгата на български, но я няма... за жалост. Искаше ми се да я прочета.

Link to comment
Share on other sites

 

Ще се гледа задължително. Проверих за книгата на български, но я няма... за жалост. Искаше ми се да я прочета.

 

oпределено :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Това недоносче Прометей, се оказа точно такава боза каквато очаквах. Няма да пиша в темата с минусите, няма и смисъл. Лично за мене , много слаб и недоизпипан филм. Особено накрая вече легнах от смях, когато мацката беше със скафандър на главата и косата и се вееше от вятъра. Не искам да продължавам, че не е истина що нещо мога да изплюя :)

Link to comment
Share on other sites

Това недоносче Прометей, се оказа точно такава боза каквато очаквах. Няма да пиша в темата с минусите, няма и смисъл. Лично за мене , много слаб и недоизпипан филм. Особено накрая вече легнах от смях, когато мацката беше със скафандър на главата и косата и се вееше от вятъра. Не искам да продължавам, че не е истина що нещо мога да изплюя :)

 

И аз получих точно това, което очаквах от филма. Даже го гледах втори път. :)

Нямам за цел да влизам в спор, но виж първия Пришълец от 1979, който е пак на Ридли Скот, може да се каже, че стилът му е същия - пак няма екшън /макар да е повече от този/, и набляга много повече на диалози, послания, смиъсл и т.н.

 

Идеалния вариант сега за мен е, следващата част да я направи Камерън, точно както са направили и преди /1986/, и да се развихри в негов стил, с много екшън и поразителна 3Д визия. :)

Link to comment
Share on other sites

Честно казано ? Писна ми на малкия Веселин с тия послания и бози дето всичко живо с камера в ръка и микрофон в задника се опитва да ми натъпче в главата. Какви толкова велики послания видя в тоя филм бе майна. Кажи ми някое ново и велико послание дето да не съм го гледал в някоя от безкрайните бози дето ги бълва Холивуд. Искам филм дето да ме забавлява, не да ми пълнят главата с послания. И не говоря да ме забавлява в смисъл да се хиля малоумно през целия филм. Да не ме товари филма с цялата си посредственост, това искам. Най-якия момент за мене беше когато извънземния кораб , взе че смачка мадам Терон. Ако бях в киното щях да стана на крака и да ръкопляскам. Няма да коментирам малоумното решение и двете кифли да бягат в посоката на търкалящия се кораб, вместо да притичат 2 метра у лево и да го оставят да подмине. Операцийката с телбода беше и тя от култовите просто. Много претупана работа, слаби артисти и т.н. Аз не търся екшън непременно, но поне малко от малко да ми даде някаква причина да си мисля, че тоя филм не го е правил Уве Бол ами Ридли Скот. Мани ами и втора част ще има. Както и да е. Лично мнение.

Link to comment
Share on other sites

И аз ще добавя : the expendables 2 .Снощи го изгледах почти до края (и заспах) .По нататък може да прозвучи като спойлер >>>

>

 

 

Целият филм ми се стори леко пародия,особено като се появи и Чък Норис и изби 15 човека и закова 1 ТАНК ,с един shot .Много грозна работа ми се стори,че чух няква чалгия във филма (все пак е сниман в България),и действието се развиваше в една кръчма,където един 2 метров пичага налиташе на бой .

+ това в тоя филм се говореше на 3 езика !За мен беше объркващо това,но на американците едва ли ще им направи впечетление.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Това недоносче Прометей, се оказа точно такава боза каквато очаквах. Няма да пиша в темата с минусите, няма и смисъл. Лично за мене , много слаб и недоизпипан филм. Особено накрая вече легнах от смях, когато мацката беше със скафандър на главата и косата и се вееше от вятъра. Не искам да продължавам, че не е истина що нещо мога да изплюя :)

 

Ти направо ме уби с тоя коментар, а аз с такова нетърпение чакам да качат филма на 1080pcry.gif

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

току що излезна една 1920x 800p версия на Прометей. 9 GB е :tongue

 

едит: Сорс-а не е от ритейл блурей версията.

 

---

 

Director: Michael J. Bassett

 

Writer: Michael J. Bassett

 

Stars: Adelaide Clemens, Sean Bean and Radha Mitchell

 

In theatres: October 26, 2012

 

ужасът се завръща ...

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Съвсем до вчера не вярвах, че ще ми се случи да не знам какво мнение имам за даден филм. "Убиец във времето" (Looper) ми образува и такова преживяване. Всичко, което има какъвто и да е фантастичен или фентъзи елемент, ме прави идеалният потребител; и докато усетя какво става, вече съм се наредила пред гишето за билети и се хващам, че мисля критично върху идеята защо пуканките са приети за универсални гризинки докато човек е решил да се потапя в седмото изкуство.

 

220px-Looper_poster.jpg

 

За "Лупър" мога да кажа няколко неща, които и без това ще ви се натрапят на сетивата.

Първото от тях е, че филмът започва много обещаващо. Чудесен премис, прекрасни филтри, по странен начин пресъздадена атмосфера и изобщо някакъв новаторски подход витае в това начало.

Второ - звукът, в същото това начало на филма, много умее да пили по сетивата, с някак гротесково присъствие.

Трето - физичният модел на идеята "ако би било възможно пътуването през времето..." веднага се набива в съзнанието и човек някак спира да се пита важни неща от рода на: "В кое бъдеще се развива сюжетът?"

Не мога да преценя дали тези три фактора, които изложих по-горе, са положителни или отрицателни, но мога да заявя, че филмът започва много добре, направо прекрасно! А после, с всяка изминала минута от него, става все по-скучен и по-скучен, и по-скучен; запазвайки си онова странно присъствие, което съвсем като на сън, ни кара да се разположим по-добре на възглавницата и да потърсим пипнешком къде ли сме изритали одеялото.

Всичко, което мога да напиша за този фим, няма как да бъде спойлер, независимо колко обстоятелствено ви изложа важните му моменти. Филмът ще ви подготви за всеки един от тях, ще ви разкаже подробно какво ще се случи, а после ще започне да се случва разказаното, като в едно нескопосано дежавю... без грам очарование.

Ако би било възможно, би ли се случило така? Ще бъде въпросът, който 24 часа след прожекцията ще си зададете и някак си ще намерите доза прозрение в лентата. Но последната е някак неуловима, преди малко изтече през пръстите ми, точно когато си мислех, че е вече осезаема.

 

Другият аспект от филма е главната роля на Доузеф Гордън Левит - неотразим до момента в два филма: Инсепшън и На гости на третата планета. Тук той хем е той, хем не е той. През цялото време се мъчех да разбера коя точно лицева част си е ъпгрейтнал и до към средата на филма вече не бяха останали възможности, които да не съм разнищила - за съжаление все неуспешно.

 

jgl-looper-comparison.jpg

 

И до момента ме гризе съмнението дали е бил подложен на корекция само носът му или и скулите. При всички случаи характерните му трапчинки са едва-едва загатнати.

Другата главна роля обаче, ще ме остави до края на живота ми в мъчително безпокойство защо изобщо чичко Уилис е кандисал да участва в този водевил.

Разбира с,е има един, без съмнение, хубав момент в цялата лента, ама той би бил същинският спойлер ако ви го издам, затова само ще намекна - първият момент със секирата - прекрасен ракурс.

 

http://www.youtube.com/watch?v=5kGFyVKmqA0

 

Лична оценка 3.8/10

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...