Jump to content
BulForum.com

Български Футбол


bat6oko

Фенове на кой Български отбор сте?  

517 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Един отбор има в България и това е Ботев Пд.От край време обаче ЦСКА-то ни испреварваше щото са софийския армеиски клуб и там отиваха парите.Ако небеше се и Митко Селския-Христолов можеше да се радваме на отбора в А група.Все пак това може да помогне с неговото остраняване.Чух, че смятъл да отиде в Берое.И по хубаво няма да ни пречи поне.Искам да дойде момента когато Ботев ще се борят за Европа.Когато президента ни няма да мисли само за себе си.Това може би щеше да стане ако бяхме оцеля ли.И Гришата да ни земе,уви това няма да стане поне още един сезон.Фенове вчера ми беше много тъжно.Предполагам и на вас.Най-гадното е че сега ще сме в устите на сички гадни буфери.Пък още по гадното е че те ся и титла имат.Проклинам ги Христолов да им е президент и те в  Б да отидат.Да видат как е без пари , състав и база.Защото те поне си имат ся Гр.Илиев.И има кои да дава парички.При нас го няма това нещо. :(

Пожелавам на всички канари в ПЛОВДИВ да се сзбъднат всички наши мечти за Ботев Пд.И на края сички мощно ще пее. Абре Ботев теб обичам аз, абре Ботев ти си най-голям , теб обичам аз,ей ти си най-голям,ей ти си най-великия на света.ЛЯ ЛЯ ЛЯ ЛЯ ЛЯ ЛЯ ЛЯ ЛЯ ЛЯ ЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ !!!

 

 

БОТЕВ ПЛОВДИВ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА !!!

mnogo se vzivqvash. tva e prosto nqkva si shibana igra maina, zabavlenie - ti kvo veche se edno zivota ti zavisi ot tova. da ne ti puka...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
... "сделката Ботев"(барабар със стадиона и всичките му сгради) би била изгодна ...

Така би била изгодна, но нещо си в грешка - стадиона не е на клуба, сградите още по-малко...

Link to comment
Share on other sites

mnogo se vzivqvash. tva e prosto nqkva si shibana igra maina, zabavlenie - ti kvo veche se edno zivota ti zavisi ot tova. da ne ti puka...

abe prav si ama se pak tova si e BOTEV PD nashiq otbor i se chuvstvam dlyjen da go kaja.Inache ako gresha nqkade iskam da me popravish

Link to comment
Share on other sites

Liverpool`Fan`1, извинявайте се и се молете на Христолов да не ви напуска, защото направо не ви виждам ако това стане.

И Гришата да ни земе,уви това няма да стане поне още един сезон.

Тогава с чиста съвест ще можем да ви викаме "Литекс, Литекс...". "Литекс вън от града на Локомотив" и т.н.т.

Сега сериозно. Мисля, че след тази купа която взеха Литекс апетита на Ганчев за още отличия се отвори и в близките години няма да се мести от Ловеч. Просто няма причини да го прави.

Проклинам ги Христолов да им е президент и те в Б да отидат.Да видат как е без пари , състав и база.Защото те поне си имат ся Гр.Илиев.И има кои да дава парички.При нас го няма това нещо.

Я кажи от колко време се интересуваш от футбол? Ние много по- добре от вас знаем как е без пари и как е в "Б" група. А многото пари също не са гаранция за успех, справка- Брокерите (ако знаеш за какво става дума).

 

mnogo se vzivqvash. tva e prosto nqkva si shibana igra maina, zabavlenie - ti kvo veche se edno zivota ti zavisi ot tova. da ne ti puka...

За едни е просто игра, а за други начин на живот. Може човека да е болен фен и наистина да му пука.

Link to comment
Share on other sites

Liverpool`Fan`1, извинявайте се и се молете на Христолов да не ви напуска, защото направо не ви виждам ако това стане.

Ако ни напусне какво ще стане? Ще може да ни купи някой президент небуфер ли? И няма да се кефите как си имате буфер президент на кръвния враг? Мдаа .. много тъжно

 

Бтв тва Столипиново мноо народ има - като гледам колко буфери дойдоха днеска на центъра и повечето от тях такива, че Дуайт Йорк е като бяло ангелче пред тях.

Link to comment
Share on other sites

а бе, не искам да "да зачесва" тази тема, но не мога да се въздържа.

 

Ми примерно, че никой не му предлага изгодна оферта... Ако беше ти и дойда аз и ти кажа "на ти 1000 лв" ще се навиеш ли?! Щото колко струва тоя клуб в момента?!

 

как да му предложи, като той говори за нерални неща. знаеш ли как се гласува уставния капитал на пфк ботев ад? знаеш ли как взе мажоритерен пакет акции?

hint -> "кухи структури"

 

Второ упорито се говори, че клуба е на Христолов само по документи. А реално той го е заложил на някакви украинци.

 

в този град около футбола се говорят много неща. митовите и легендите са нещо нормално. митьо селския има изгода. пребройте колко играчи скъсаха по вина на клуба(бяха изгонени) и дали те в момента ритат из нашето "мило" първенство ;)

 

А многото пари също не са гаранция за успех, справка- Брокерите (ако знаеш за какво става дума).

 

брокерите си изпраха парите под фасадата на фк ботев пд. да ти припомням ли колко "звезди" дойдоха само за да си топнат оная работа в меда ....

Link to comment
Share on other sites

Ако ни напусне какво ще стане?

Ти кажи какво ще стане. Ще дойде султана на Бруней и ще потекат реки от злато към Ботев нали? Много ми е интересно кой ще ви вземе, особено като сте в "Б" група. Говореше се нещо за Винпром Пещера, обаче май са само слухове. Дори да купят акциите на Христола не виждам как някакъв си винпром ще издържа силен отбор в "А" група, камо ли пък да го прати в някакви евротурнири. Изобщо ако погледнем реално положението ви никак не е розово, което не ме радва, но и не ме натъжава особено. Казвам си мнението като страничен (безпристрастен) наблюдател.

 

Бтв тва Столипиново мноо народ има - като гледам колко буфери дойдоха днеска на центъра и повечето от тях такива, че Дуайт Йорк е като бяло ангелче пред тях.

Яд те е а? Ами така е, Пловдив празнува своята титла вместо да плаче за вас.

Link to comment
Share on other sites

Hammer, по-добре спри да говориш за Ботев, а си гледай твоето отборче, и между другото ти нали беше голям фен, какво правиш пред pc-to а не си на центъра, нали празнувате!!! :devil Нали ти беше фен какво правиш тук :confused Само се заяждаш и мнението ти никак не е 'безпристрастно'

Link to comment
Share on other sites

Mrasni goveda kak na biha, obache publikata na Botev e VELIKA. Nakraq vsichki stanaha na kraka i rakoplqskaha vse edno sme stanali shampioni. Na macha imashe moje bi rekorden broi bombi, ne sam gi broql, ama dosta bqha

Ми много ясно, тва да не е публиката на ЦСКА и Левски да си псува играчите... :)

Link to comment
Share on other sites

Не ка им на канарите, като ни викат "говеда" - не в Б, в Ж група да отидат! Ще крякат смешниците обиди срещу ЛЕВСКИ и ще чакат да им пуснем аванта. Мечтииииии. Умря Марко, няма ги тея неща вече.

Link to comment
Share on other sites

Така би била изгодна, но нещо си в грешка - стадиона не е на клуба, сградите още по-малко...

Прав си-стадионът е на концесия - Христолов го взе ,а другите сгради не знам чии са,но ще проверя :D

Link to comment
Share on other sites

Ти кажи какво ще стане. Ще дойде султана на Бруней и ще потекат реки от злато към Ботев нали? Много ми е интересно кой ще ви вземе, особено като сте в "Б" група. Говореше се нещо за Винпром Пещера, обаче май са само слухове. Дори да купят акциите на Христола не виждам как някакъв си винпром ще издържа силен отбор в "А" група, камо ли пък да го прати в някакви евротурнири. Изобщо ако погледнем реално положението ви никак не е розово, което не ме радва, но и не ме натъжава особено. Казвам си мнението като страничен (безпристрастен) наблюдател.

 

а кои са собствениците на "водещите ни отбори"?

ние поне(засега) си имаме достойнство! слаби сме, жалки сме, но повечето от тези, които бяха в събота на терена се разплакаха. вашите футболисти дълбоко се съмнявам, че щепочувстват нещо подобно в такава ситуация. просто ще си намерят друго място "под слънцето", тъй като са прелетни птици. подобно на вашия президент.

камбуров "шампион на българия"? зума, гочо, бащата .... :confused no comment!

единствено евала правя на шашавия за това, че не ни даде на черешите. помнете го винаги това.

btw само говедата и чорбарите са "имунизирани" от подобно падение.

 

БОТЕВ ПЛОВДИВ ЗАВИНАГИ!

Link to comment
Share on other sites

Hammer, по-добре спри да говориш за Ботев, а си гледай твоето отборче, и между другото ти нали беше голям фен, какво правиш пред pc-to а не си на центъра, нали празнувате!!!  Нали ти беше фен какво правиш тук  Само се заяждаш и мнението ти никак не е 'безпристрастно'

Къде пък видя да се заяждам?

А пък не съм на центъра най- вече защото вчера бях в София на дъжда и вятъра и сега съм болен. Аз моето си го изпразнувах още миналата седмица и без Анелия и Слави Трифонов. Благодаря за загрижеността все пак.

Link to comment
Share on other sites

Начи едно време Жоро Илиев се интересувал от Ботев и питал колко струва... Христолов му казал 2 милиона (лева ли, долара ли...), а Илиев искал да даде един... та поискал време да помисли. Помислил, помислил и след известно време отишъл при Христолов и казал - ок, 2 милиона.... оня Христолов тогаз казал 3-ка... и нашия му теглил майната.

 

Ако това е вярно значи не е само един който му е теглил една и две. Та феновете на Ботев ще кажат ли имало ли е такова нещо?

 

Уу, пускайте Канал 3 да гледате Азис как пее за Литекс... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе вудоо :) да не мислиш, че исках да ни пуснете, изобщо дори и за това накрая целият стадион ръкопляскаше, защото се игра истински мач, а не пародия. И сега надявам се всички разбраха, че Литекс-Ботев не беше уговорен или още има такива заблудени :P

А вудоо, както казаха по няколко телевизии, Левски ако бяха играли в повечето мачове така, както срещу Ботев, сигурно щяха да са на друго място, но явно и те показаха, че мразят ботев толкова, колкото ботевистите мразят Левски, и че за тях съществуват само няколко мача през целия сезон, в които да се хвърлят истински.

Но както и да е всичко свърши и време е вече страстите да се уталожат малко :beerchug

 

ЕДИТ: Dreamer, ами май точно нещо такова се е получило, но както казах преди в тази тема, това е едно от малкото хубави неща, които направи Христолов. Аз искам да си продаде акциите, но не по начинът който стана с Георги Илиев и Велбъжд и Локомотив, но да не го започваме пак това

А Азис(феноменът както каза Сашко вчера :)) яко кърши стройната си снага :) :punk yes baby

Link to comment
Share on other sites

Не ка им на канарите, като ни викат "говеда" - не в Б, в Ж група да отидат! Ще крякат смешниците обиди срещу ЛЕВСКИ и ще чакат да им пуснем аванта. Мечтииииии. Умря Марко, няма ги тея неща вече.

Бях на тоя мач и Ботев играха единствено за честта си. То беше ясно, че дори да бият пак ще изпаднат, но наистина играха като мъже. А публиката беше страхотна. Неветоятна атмосфера. И най ме радва, че това не се случва по кичозните софийски стадиони дето вече се събират по стотина човека, а именно тук в Пловдив. Накефи ме "агитката" на Левски, "отбора на народа", дето не се чу цял мач.

Дано Ботев да се върне в А група другия сезон.

Link to comment
Share on other sites

... ще чакат да им пуснем аванта. Мечтииииии. Умря Марко, няма ги тея неща вече.

 

аз се радвам, че ни "заколихте", но ти май не ще можеш да разбереш това ...

от край време ви сте си били една особена порода.... (хайде, повечето от вас)

 

btw "говеда" ви вика цяла българия! ние ли да правим изключение? ... а и много добре знаеш откъде идва "прозвището" ви.

Link to comment
Share on other sites

znam gi az 70% ot "Fenovete" na LuKomUtiF-ako izpadaha sled 1 mesec stavat vurli fenove na Botev 6tot nqma kvo da praat i obratnoto.Poznavam 20-tina takiva fenove.

 

//offtopic dnes s pulno spokoistvie mojeh da si obikalqm ciganskite mahali i da si pravq kvoto znam 6tot vsi4kite sa na centyra da praznuvat :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Аз съм убеден, че Ботев ще се върнат другата година. Така или иначе Ботев и в Б група и можем единствено да мислим за положителните страни от това, да говорим за отрицателните е излишно. Отборът според има заложби и една година в Б група ще спомогне на футболистите да се обиграят и да натрупат нужният им опит. Също така с победите ще придобият нужното самочувствие и увереност. Пожелавам им класиране в челото след влизането в 'А' група.

 

Относно това за циганите, на всички ви е ясно, че това са единствено приказки, така че си ги говорете. Ако очаквате да дразнят някой... криво очаквате, ще дразнят ако имат нещо общо с истината. Вчера на мача ЦСКА феновете им вдигнаха транспарант "100% черни и 0% бели" хаха... беше готино ;) Иначе броят им бе... има няма 100 броя. Чух, че според коментатора "феновете" били извинени... че от какво? Извинени са, че "подкрепят" по тоя начин отбора ли? ЦСКА направи страхотен мач с Литекс, а ония лекета ги наричат курви. Смешна им е публиката, смешна... не че нямат верни фенове, но след като на стадиона е имало 100 човека в агитката (и още толкова в ложите) и всички псуваха играчи и ръководство се чудя 1 или 2 са верните фенове. Както и да... тия неща не ни вълнуват в Пловдив. Всички Пд отбори си имаме вярна публика и ще си я имаме, така е било и така ще бъде.

 

*в очакване на дербито Ботев - Локо Пд на стадион Пловдив пред фул фраш стадион*

Link to comment
Share on other sites

Dreamer, гледай си отборчето и не коментирай великия колос Ботев. Между другото защо не хвърляш гюбеци на центъра? Какъв фен си ти тогава?(шегувам се разбира се)

 

znam gi az 70% ot "Fenovete" na LuKomUtiF-ako izpadaha sled 1 mesec stavat vurli fenove na Botev 6tot nqma kvo da praat i obratnoto.Poznavam 20-tina takiva fenove.

 

//offtopic dnes s pulno spokoistvie mojeh da si obikalqm ciganskite mahali i da si pravq kvoto znam 6tot vsi4kite sa na centyra da praznuvat

Преди да пишеш глупости вземи се поинтересувай кой е най- посетения мач в "Б" група. Това, че локомотивци стават върли фенове на Ботев наистина не мога да го определя по друг начин освен като глупост. А коментара какво си правил в циганските махали ще си го спестя за да не се скараме съвсем.

Link to comment
Share on other sites

хихи, мда... гледах си отборчето и вчера и днес.. толкова го гледах, че трябва да ми е писнало... ама не. Айде няма да говоря за магистралата и..., че ще излезе, че се хваля :) ама беше невероятно.

 

За тия твърдения на разни фенове няма какво да говорим. Те са просто случайни цифри - всеки си ги избира както му харесва - без никакви факти. За кеф... нека :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм убеден, че Ботев ще се върнат другата година.

 

и на мен ми се иска да съм убеден в това, но съм много далеч от подобни мисли!. ти идвал ли си на наш мач. защото, ако си идвал ще разбереш, че сме ТРАГЕДИЯ. само един прост пример от последния мач - около 70 мин(точно когато влезна узунов). играчът "х" се засилва да вкара топката в игра след аут. познай къде падна "горката"? в нашето поле :cry

при чорбарите проблемът е в очакванията. те не могат да се примерят не, че не печелят купи, ами че го няма духа(старите говеда са същите) на победител. те са гледали мачове, за които ние можем да мечтаем. повечето от "дъртите песове" на червени и сини вече не ходят по стадионте. за тях беше останало само дербито, но като видяха в последните години в каква пародия се превърна теглиха "майните" на всичко и всички. по този въпрос съм говорил с хора, които повече от 20 години са по стадионите.

от друга страна на чорбарите винаги съм си мислил, че и те не знаят какво искат. ако не са футболистите ще е треньора(това с феро беше простотия, а той не го заслужаваше, защото беше коретен),ако не е треньора ще е ръководството и така се завърта ено колело, което не знаят как да спрат. според мен най-много им липсва организацията, като под организация имам впредвид отговорни хора, а не "аз съм тук, но съм за малко".

 

Преди да пишеш глупости вземи се поинтересувай кой е най- посетения мач в "Б" група.

 

а аз да ти кажа ли къде е седял баща ми на ботев пд - атлетико мадрид?

на трвевата!

и стига с тази ирония. никой не твърди, че ботев пд е велик отбор. той е просто НАШИЯ ОТБОР, както сигурно се отняся и за вас.

Link to comment
Share on other sites

Добре, може да е повече пожелателно, че ще се върнат, но наистина смятам, че това ще стане. Все пак тоя сезон Ботев би ЦСКА, Славия и други отбори. Вярно е, че не съм ги гледал, но все пак се говори най-вече за непостоянство у играчите. Но все пак... дано да се случи.

Link to comment
Share on other sites

Преди да пишеш глупости вземи се поинтересувай кой е най- посетения мач в "Б" група. Това, че локомотивци стават върли фенове на Ботев наистина не мога да го определя по друг начин освен като глупост. А коментара какво си правил в циганските махали ще си го спестя за да не се скараме съвсем.

Nqma da se karame q ama iska6 da mi kaje6 4e v agitkata nqma predstaviteli ot malcinstvata???

 

Haide pokaji mi snimka ot toq sait s tumnokoj fan da te vidq.

Link to comment
Share on other sites

Добре, може да е повече пожелателно, че ще се върнат, но наистина смятам, че това ще стане. Все пак тоя сезон Ботев би ЦСКА, Славия и други отбори. Вярно е, че не съм ги гледал, но все пак се говори най-вече за непостоянство у играчите. Но все пак... дано да се случи.

 

няма такова нещо като непостоянство. ние толкова си можем. а за въпросните мачоче, за мен те просто влизата в графата "има и такива мачове". карамана ... с малките си крачка ... направо ми е жал, онова буферско недоразумение, кото го видиш как бяга се чудиш да плачеш ли, да се смееш ли. тези наши "надежди" юношите, като има погледнеш крачетата(с ръка мога да ги обхвана) ... за какъв футбол да става дума? ти знаеш ли, че издръжката на отбора за месец се равнява на медикаментите, които се отделят в левски и цска? знаеш ли каква пародия представлява един лагер на фк ботев пд? (онова в турция беше нещо нечувано) да не говорим за тренировките ... а и после какво отношение да очакваме от тях, като собствения им клуб се отнася като мащеха с тях. да те подритват като гюм из цялото игрище по села и паланки и никой да не се застъпи за теб. никога няма да ги забравя онези мачове със селяндурите от самоков. добре де, каква психика трябва да имат те? един път, два пъти и на третия възниква въпроса "какво правя аз тук". ето затова го мразим митьо селски и всички, които го подкрепят. за безпределната му глупост, за въздухарските обещания, за помиарското му държание, за сълзите жълто-черни, затова, че е той а не някой друг.

 

... а това за циганите .... просто всяка крушка си има опашка.

освен това не го използваме само в пряк смисъл, но май повечето тук не го знаете/осъзнавате това.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...