Jump to content
BulForum.com

Transformers: Revenge Of The Fallen


Recommended Posts

  • 1 month later...

Гледах го днеска на кино и бих казал, че е точно каквото очаквах- много роботи и голямо меле. Филма е сравнително добре направен, но е по-скоро за деца до 15 години; за мен лично по-голямата част беше скука и добре, че беше Джон Туртуро да поразведри малко обстановката :rolleyes: Иначе, ако възнамерявате да го гледате, филма определено е за кино.

Link to comment
Share on other sites

Сега се прибирам от киното.

 

Филма си е като първата част, но по-добър. Вкарали са и хумор на моменти. Динамика - много. Едва избрах момент да отида до тоалетната :)

 

Препоръчвам. Оскари няма да печели естествено, но е много добър. А ефектите са направо размазващи, сякаш е правено със статисти, а не с компютърна анимация.

Link to comment
Share on other sites

И аз преди малко излизам от прожекцията... Нямам думи да коментирам филма. Мога да кажа само , че е достойно продължение на първата част - хуморът беше на ниво, имаше си добра история и голямо роботско меле :) КАкво повече може да искаме от един такъв филм :) Този филм трябва да бъде гледан от всички , освен тези , които не се кефят на роботи :)

Link to comment
Share on other sites

Израстнал съм с поредицата на transformers. Много ми хареса филмът. И след края май се очаква продължение ;)

 

 

 

 

П.С. Филмът определено е за гледане на кино.

Link to comment
Share on other sites

И от мен един глас ЗА, макар че не на всеки би харесал. Но са се постарали много и се е получило много добре. И наистина е за кино, че в големите мелета - на киното ставаше мазало кой кой е, пък за някой малък екран...

Link to comment
Share on other sites

И аз го гледах днес и ми хареса филмчето - яко пуцалка, точно каквото ми се гледаше :) Иначе тая главната героиня ако ми падне какво ще и сторя :P

Link to comment
Share on other sites

Смисъл?

 

Ми този си има смисъл! Банда роботи, пич и мадама, спасяват света от лошите роботи, които искат да ни вземат слънцето. Какво повече ти трябва. :) Ако искаш филм без смисъл, може да пробваш Clerks.

Link to comment
Share on other sites

Не бих повторил грешката, която направих, като изгледах първата част на тая боза, създадена за задоволяване на вкуса на изпростелите американски тийнейджъри. Очаквам филмът да е провалът на годината от финансова гледна точка, имайки предвид що милиони са вложени за направата му. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Не бих повторил грешката, която направих, като изгледах първата част на тая боза, създадена за задоволяване на вкуса на изпростелите американски тийнейджъри. Очаквам филмът да е провалът на годината от финансова гледна точка, имайки предвид що милиони са вложени за направата му. :unsure:
:lol: очаквай си.
Link to comment
Share on other sites

Не бих повторил грешката, която направих, като изгледах първата част на тая боза, създадена за задоволяване на вкуса на изпростелите американски тийнейджъри. Очаквам филмът да е провалът на годината от финансова гледна точка, имайки предвид що милиони са вложени за направата му. :unsure:

 

Абе като имаш предвид че отидох да го гледам 3 седмици след като беше излязъл и то от 23 часа (нямаше малки деца в залата) и пак беше наполовина пълна, не бих казал че ще е провал ;)

Link to comment
Share on other sites

:lol: очаквай си.

http://www.rollingstone.com/reviews/movie/...e_of_the_fallen

 

И по-умни хора от мен очакват същото явно. Много отдавна не бях чел по-критично ревю в 'Ролинг Стоун'. Пък дори и да са на печалба създателите, това не прави филмът добър.

Link to comment
Share on other sites

Ей такива дървени философи много ме радват, най-веселото, е че се вживяват като някви филмови критици и чак си вярват на глупостите. Много ясно, че филмът няма да има смисъл, такива филми се правят заради екшъна и ефектите имено затова е и жанрът екшън. Така че аре оставете ни с великите си умозаключения, а най-добре да се регнете във форума на менса и да си пишете там с другите гении за смислените филми! Аз като гледам подобен род филми се настройвам за уникална пукотевица и не ме интересува особено колко смисъл има.

Link to comment
Share on other sites

Четейки ревюто на RollingStone за Pulp Fiction, не мога да се съглася просто, че тези статии трябва да са миродавни. Ролинг Стоун обожествяват Pulp Fiction, а аз щях да го проспа. Гледах го, за да видя за какво е цялата тая шумотевица, а то било за актьорска игра и нищо друго. Затова нека си плюят колкото си искат, аз излезнах от салона доволен. Ако исках нещо сериозно, щях да си остана у нас и да си пусна някоя драма.

Link to comment
Share on other sites

Остави ги невежите да живеят със самозаблужденията си. Това, че не разбират филма, не означава, че не е добър. Аман от всезнайковци...

Link to comment
Share on other sites

Американците отдавна не са вадели наистина добър комерсиален филм, ама това в никакъв случай не им пречи на приходите (за съжаление).

 

А критиците из разните кино-списания трудно могат да дадат добра оценка на подобен филм, там се обръща внимание на по-сериозните заглавия. Обратното важи също в пълна степен - не може да кажеш, че някой филм е тъп само защото не е близък до теб.

Link to comment
Share on other sites

Ей такива дървени философи много ме радват, най-веселото, е че се вживяват като някви филмови критици и чак си вярват на глупостите. Много ясно, че филмът няма да има смисъл, такива филми се правят заради екшъна и ефектите имено затова е и жанрът екшън. Така че аре оставете ни с великите си умозаключения, а най-добре да се регнете във форума на менса и да си пишете там с другите гении за смислените филми! Аз като гледам подобен род филми се настройвам за уникална пукотевица и не ме интересува особено колко смисъл има.

Е, аз така като те чета, мога да кажа, че и ти си вярваш на глупостите, ама няма да го направя. :rolleyes:

А пък и мен не ме интересува кой кой филм счита за смислен или за екшън, или за каквото и да било. Тази тема е да си каже всеки мнението за филма и аз точно това направих. Въпрос на вкус е и на гледна точка. И на нагласа, както казваш, Стенли, разбира се.

 

И Ранър, за какви самозаблуждения говориш не разбрах?...Ама тва е сигурно, щото не съм всезнайко, знам ли.

 

Но няма да пиша повече в темата, че си казах мнението за идиотската поредица :blink:

Link to comment
Share on other sites

.Ама тва е сигурно, щото не съм всезнайко, знам ли.

1 седмица - 410 000 000 долара. Не съм сигурна дали можеш да го прочетеш. :rolleyes: Но това е световен рекорд. Батман има най - много спечелени за 1 уикенд, а този - за 1 седмица. Но вярвай на Ролинг. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...