Jump to content
BulForum.com

Windows XP Service Pack 2/3


mafiot

Recommended Posts

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
A sega de naskoro si lepnha Sp2-kata i ne q kraknah , sega mi sotavta 6 dena do aktivaciqta probvah vsi4ki po gore opisanie na4ini + vsi4ki programi nikakuv efekt ... nqkakva ideq >?!

 

Windows-a с вграден SP2 работи без активация - ъпгрейдни се. Има го тука някъде.

Link to comment
Share on other sites

Instalirah si SP2 ama sega i na men kakto i na drugi hora mi iska aktivaciq :(, opitah sys sy6tata deto e vyv papkata na Home edition-a na saita no ne stava nomera sys boot-a vyv safe mode...nqkoi da znae kak da se opravi toq problem?

 

Мой човек в по горния пост колегата тr е казал да си инсталираш Windows XP с вграден SP2 със предимството, че той не иска активация, а сега тая каша дето си я направил май че неможе да се оправи, много хора се опитваха но нищо нестава.

 

Ето ти линк за Windows XP с вграден SP2 на warez-a

тук

Ето ти и кода инсталация - G4QQ7-PJMHX-YTBQB-9R38T-WMRPY

 

УСПЕХ ;)

Link to comment
Share on other sites

Off kofti... az ne iskam oba4e XP professional, a Home edition sys SP2, za6to nqma na saita takava versiq?

 

Да те попитам защо ти е HOME? Professionl-a е много по-добар според мен, но това си е лично мое мнение.А за XP HOME със SP2 вграден незнам да има някаде.

Съжелявам приятелю :(

Link to comment
Share on other sites

Мой човек в по горния пост колегата тr е казал да си инсталираш Windows XP с вграден SP2 със предимството, че той не иска активация, а сега тая каша дето си я направил май че неможе да се оправи, много хора се опитваха но нищо нестава.

 

Ето ти линк за Windows XP с вграден SP2 на warez-a

тук

Ето ти и кода инсталация - G4QQ7-PJMHX-YTBQB-9R38T-WMRPY

 

УСПЕХ  ;)

Аз съм с ХР без вграден СП2 и не иска активация

Link to comment
Share on other sites

Имам въпрос малко в страни от темата;)

Имам лаптоп(CPU:AMD Athlon - XP-M 1600+,RAM:256MB DDR SDRAM/30GB Hard)

OS : WinXP Home Edition,SP1.

 

Тая проклетия зарежда 10000000000 години.Доколкото знам са трити някакви файлове на ХР -то,но не знам какви.Работи относително добре(разбирайте - лагва,и връзката с нета е меко казано,отврат :sick )

Махнах от него Norton Antivirus(беше повредена) и инсталирах F-Prot.След това започна да бави още повече.А сега като гледам и изобщо не зацепва :angry:

Проблемът ще се оправи ли след инсталация(преинсталация) на OS-то?Или евентуално инсталация на СП2?И има ли такава за Home Edition?

Link to comment
Share on other sites

В момента тъпата машинка не иска даже да зареди уиндоус.Само един гаден курсор мига и след тва гасне(15мин.)

Няма никакъв достъп до нищо,а най-гадното е,че лаптопа е на щерката на шефа :(

Възможно ли е това да е следствие от прекалено дългата работа включен към ел.мрежата.Беше загрял зверски много.Пък и не съм наясно с малките гадчета :(

Link to comment
Share on other sites

Много странно, изобщо не е в стила на M$, но наистина бях изненадан.

При поредното инсталиране на XP SP2 с цел тестове се оказа, че последния се отнася доста "дружелюбно" към вече инсталирани firewalls от трети производители (в случая Kerio PF). След инсталацията вградения firewall услужливо се изключва и оставя този на Kerio да продължи да си работи нормално, като в Security Center-а показва firewall-On. Направо не е за вярване :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...