Jump to content
BulForum.com

Windows XP Service Pack 2/3


mafiot

Recommended Posts

Част от игрите, които PCMania твърди, че няма да вървят добре с SP2:

 

Age of Empires II: Age of Kings, Chess Advantage III: Lego Chess, Combat Flight Simulator 3, Command & Conquer: Generals, Command & Conquer: Generals Zero Hour, Command & Conquer: Red Alert 2, Conflict: Desert Storm, Dead Man's Hand, Earth & Beyond, Elite Forces Vietnam: Special Assignment 2, Freedom Force, Max Payne 2: The Fall of Max Payne, Medieval Total War, Midnight Outlaw: Illegal Street Drag, Moto Racer, NASCAR Racing 2003, NBA Live 2000, Need for Speed: Hot Pursuit 2, Roller Coaster Factory, Scrabble, Serious Sam: The Second Encounter, SimCity 4, Star Trek: Starfleet Command III, Star Wars: Knights of the Old Republic, StarCraft, Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield, Tribes 2, Unreal II, Unreal Tournament 2003, Unreal Tournament Game of the Year Edition и WarCraft III: Reign of Chaos Collector's Edition

 

Яко, а? :)

 

Аз лично от 3-4 дни съм с WindowsXP.with.SP2.final.integrated и като за начало не мога да играя Diablo. На всеки 10мин спокойто системата забива тотално.

 

 

Само да попитам... Няма да вървят добре или изобщо няма да вървят, кажете ми спешно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply

Свалих си windows с и нтегрирано сп2, ама така като чета последните мнения май няма да го сложа, въпреки че не играя игри защото пс-то е доста зле като параметри и го ползвам главно за интернет.

Link to comment
Share on other sites

То стана така май че да се чудиш вече къкво да правиш отначалото пишеше че сервиз пак 2 е много хубав и стабилен а сега излиза че едва ли не си вкарваш вълк в кошарата :angry1 :confused

Link to comment
Share on other sites

аз пък съм с 2315 от няколко дни и съм много доволен :о) Мога да кажа, че системата ми работи по-добре от всякога.

 

А игри въвят ли, че не съм много сигурен от казаното досега в този топик.

Link to comment
Share on other sites

А игри въвят ли, че не съм много сигурен от казаното досега в този топик.

 

Ами имам качени NFS: Underground, Splinter cell, Indiana Jones and the emperor's tomb, GTA3: Vice City и всички вървят без проблеми :о)

Link to comment
Share on other sites

И си е хубав и си е стабилен, но има доста промени и ще се чакат ъпгрейди за доста програми. Игри не играя, всичко ми върви без проблем с изключение на Pinnacle софтуера за тунера - дава грешка, но като се разкара джама за грешка някъде да не пречи (не се затваря) - върви нормално. Иначе VS6.0, VS.net, PhotoShop, Adobe Premiere 7.0, Acid 4.0 и т.н. нямат проблем. Читаво се оправя, само се замислям на firewall дали може да му се вярвя. Аз съм с външен, така, че няма как да го пробвам. Който играе игри - да чака.

Link to comment
Share on other sites

FC8GV-8Y7G7-XKD7P-Y47XF-P829W

H6TXY-698M6-BPF4K-32P94-CJX73

JD3T2-QH36R-X7W2W-7R3XT-DVRPQ

CGJ2M-CFTXY-W4RBJ-BWTGB-VH2CB

CJ4BR-YHR9H-XPJB4-J4VWY-39XYW

Link to comment
Share on other sites

Imam SP1 kachen i iskam da slozha sega SP2, no ne iskam reinstall. Problema e che sled kachvaneto mi kazva che CDkey-a mi ne stava, probvam veche s mnogo kodove - a tezi koito sa posocheni tuk ne bachkat (t.e. ne moga da si go smenq predvaritelno) Shte bachkat li sled install na SP2 ili da ne riskuvam? Daite syvet ili key. Thnx. :)

Link to comment
Share on other sites

аз съм с SP2 последния и използвам M39GK-M8KP3-BKK94-D47FT-QH36J

Пробвай дано да стане и при теб. Преди windowsupdate ми казваче че key-a ми бил invalid, вече не го прави :)

 

Shte bachkat li sled install na SP2 ili da ne riskuvam?

Ако ти е грешен кода изобщо няма да можеш да го инсталираш, така че споко

Link to comment
Share on other sites

Mersi, ama i toq kod ne priema...

Ако ти е грешен кода изобщо няма да можеш да го инсталираш, така че споко

Tochno tova e piniza - che mi dava, a posle ne me puska v windows :sick a activation ne bi trqbvalo da imam zashtoto e corporate.

Shte napravq mai oshte edin opit ama predi tova edin ghost shte pusna :)

Link to comment
Share on other sites

Abe kav e toia Widows SP2.Dade mi go edin priatel i se instalirva bez da mi iska nikvi kodove CD key-ove i registracii.Kraknat li e po niakav na4in neznam ama strashno lesen e za instalvane.Niakoi napravilo li mu e takova vpe4atlenie? :(

Link to comment
Share on other sites

Fobos, ти как точно си сменяш key-a? Има една програмка http://free.data.bg/jakimov/Softwares/Wind...y%20Changer.exe да знаеш че не работи! Не променя key-a въпреки че показва че всичко е ОК. Използвай това:

Click Start > Run > and type in Regedit

Browse to HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/Windows NT/CurrentVersion/wpaevents

Double-click OOBETimer Remove the 'ca' part from the value.

(Changing or deleting any of the binary values will accomplish the same effect) Click OK and close regedit

Click Start > Run and type in: "%systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a" Choose the 2nd option (phone activation) Click Change Product Key (at the bottom) Enter a valid Corporate Product Key Press Update and close the window

Link to comment
Share on other sites

Abe kav e toia Widows SP2.Dade mi go edin priatel i se instalirva bez da mi iska nikvi kodove CD key-ove i registracii.Kraknat li e po niakav na4in neznam ama strashno lesen e za instalvane.Niakoi napravilo li mu e takova vpe4atlenie? :(

 

да просто така е направен ! Наистина е лесен аз съм виждал :)

Link to comment
Share on other sites

Fobos, ти как точно си сменяш key-a?

Tochno kakto si opisal - samo che vmesto s RUN puskam Activate dzhama s programka (za koqto sym 100% siguren che raboti :)) Sega uspqh da smenq key-a, no s drug, za koito znam che ako kacha SP2 otgore shte mi kazhe che e invalid posle. (za G4QQ7-PJMHX-YTBQB-9R38T-WMRPY i kazva che e invalid kakto i z amnogo drugi)

Ta mislq da kacha SP2 i da se probvam kato mi izkara che e invalid togava da go smenq s G4QQ7-PJMHX-YTBQB-9R38T-WMRPY (ili nqkoi ot drugite koito sybrah). Dano stane :)

Link to comment
Share on other sites

Четете внимателно...Вече знам как да направим неработещите игри да заработят. :

 

Кликвате на My Network Places дясното копче и отивате на properties и от там кликвате с дясното копче на Local Area Connection и пак properties оттам отивате на advanced кликвате на settings, оттам отивате на exceptions и там кликвате add program и добавяте играта която не работи и всичко си идва на мястото.

За вас не знам ма при мен стана. :) :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...