Jump to content
BulForum.com

Клипчета свързани с коли


INCINERATOR

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
Тия араби нямат равни в глупостите си...

http://www.youtube.com/watch?v=G01oUzc2n9Q

 

Кой би тръгнал да дрифти със 7ма серия?

 

Че супер е, или оня мерцедес V12 bi-turbo...

Само че така наречения "арабски дрифт" за мен не е дрифт ами някакво въртене, мятане наляво-надясно и тн.

Link to comment
Share on other sites

Когато видиш една хубава жена, питаш ли я какъв й е смисълът? :bgrin:

 

Вече съм на втората минута и въпреки, че засега не виждам смисъл, се кефя на звука и формите. :punk

 

Клипът дава виртуално преживяване на много, които никога няма да бъдат дълго време на някоя писта с Енцо на нея, а камо ли да седнат в Енцо.

Link to comment
Share on other sites

Когато видиш една хубава жена, питаш ли я какъв й е смисълът? :bgrin:

 

Вече съм на втората минута и въпреки, че засега не виждам смисъл, се кефя на звука и формите. :punk

 

 

А видя ли как му изгоря фара на енцото :D

Link to comment
Share on other sites

Според инфото и според мен смисъла е "Вижте ме, и се изяжте :) " :) Все пак си е цяло събитие да караш толкова ексклузивен автомобил.

Link to comment
Share on other sites

Аз ако съм собствника ще ме е срам да го кача това клипче в нета. Първо дават как му изгаря единия ксенон, после как на 20% от завоите е в тревата и трето как едва изпреварва поршета...

 

 

Иначе не бих отказал да ме повозят на енцо :)

 

 

 

 

П.С. Критиката ми не е насочена към колата, а към самия клип.

Link to comment
Share on other sites

Аз ако съм собствника ще ме е срам да го кача това клипче в нета. Първо дават как му изгаря единия ксенон, после как на 20% от завоите е в тревата и трето как едва изпреварва поршета...

Това е, защото не си е сложил китайски ксенон - никога нямаше да изгори, вервай ми. :lol:

А относно влизането в тревата - нали знаеш...кой колкото може...на Калояново и аз съм влизал в тревата тук-там, ама не съм се оплаквал, че ми е лошо. :D

А за поршетата - недей така, поршето също е велика кола, нищо че струва в пъти по-малко от Енцо. Всъщност точно така изглежда пистовото каране от вътрешна гледна точка, когато все пак пазиш до известна степен колата си - на свободните карания, всички сме такива...свирим с гуми из завоите, но имаме и едно наум да не си джаснем някъде колата. :P

 

Клипчето не е лошо, само дето камерата клати малко повече. отколкото ми се иска и ме заболяха очите...

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже смисъла на тоя клип?

 

Ferrari Enzo

 

Ми просто кеф. :). Имола(Енцо и Дино Ферари - името на пистата). Кола Ферари. Кво може да е освен кеф. Само някой да му спомене, че след ремонта бордюрите след шикана Аква Минерали, там където свършва втори сектор на пистата....са доста високи. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ми просто кеф. :). Имола(Енцо и Дино Ферари - името на пистата). Кола Ферари. Кво може да е освен кеф. Само някой да му спомене, че след ремонта бордюрите след шикана Аква Минерали, там където свършва втори сектор на пистата....са доста високи. :rolleyes:

 

 

То хубаво кеф, ама най-малкото след тия обиколки тоя трябва да си сменя праговете и може би малко ремонт по предната броня :D

 

 

+ ксенон :D

Link to comment
Share on other sites

Еййй, много им кофти асфалта на тия...кръпки, пукнатини...то вярно, че там е свлачище, ама чак толкова...явно и тях ги е подгонила кризата. :P

Link to comment
Share on other sites

И сега ... нещо наистина страхотно (филма за който баце Джей говори) Cґetait un rendezvous - Claude Lelouch 1976 9 минути, един град, един шофьор, една кола, едно изживяване.

 

________________

 

Още един линк http://megavideo.com/?v=7WAVBNSE

Link to comment
Share on other sites

Това и билбордовете се коментираха в друга от актуалните теми.

 

Случайно попаднах на тая простотия и я качих:

http://vbox7.com/play:b8986d6b - как не се кара на писта (тоя или е пиян или нещо не е добре)

Link to comment
Share on other sites

... как не се кара на писта (тоя или е пиян или нещо не е добре)

Или просто е начинаещ дрифтаджия (умишлено не използвах 'дрифтър') - на Калояново съм се нагледал на опити за дрифт с БМВ-та, които всеки път на едни и същи места превъртяваха и спираха я на пистата, я някъде наоколо из ливадите. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

На Калояново е леко гадно, че на места не са на едно ниво треволяците с пистата, затова като има дрифт дей някой профилактично си махат броните, а половината от останалите брони биват брутално смачкани и натрошени :laughing:

И аз имам мерак да ходя там с Е30-ката, но ме е страх от бетона - гледал съм как Е36 и WRX се размазват, според мен Е36 беше тоталка...

 

Вчера си пробвах стария волан в LFS, волана е най-обикновен с пружина и малко ход (90гр на посока) http://vbox7.com/play:12f58c8a

Link to comment
Share on other sites

Вчера си мислех по повод дискусията за ауди и кой как ги мачкал по всевъзможни показатели. И че различни хора търсим различни неща в колите. Аз примерно търся комфорт и минимално количество проблеми - т.е. искам само да слагам бензин, някаква поддръжка да си я прави сервиза и да не ме занимава само да ми казват кога пак да ида и това "кога" да е поне през 6 месеца и да не си губя повече време с това. Има голяма вероятност следващата ми да е применро Audi Allroad. Или нещо друго но задължително 4х4 и малко по-високо от авенсиса

 

И ето отговора, идеалният вариант за мъже на средна възраст искащи "нещо повече" :)

Link to comment
Share on other sites

Не ти ли прави впечатление, че километражът на Сивик-а няма нищо общо с реалността? Там където сочи почти към V макс на мен ми се струва, че се движи с около 80-90км./ч.

Link to comment
Share on other sites

Не ти ли прави впечатление, че километражът на Сивик-а няма нищо общо с реалността? Там където сочи почти към V макс на мен ми се струва, че се движи с около 80-90км./ч.

 

Сигурно е зрителна измама няква, щото 3-та на края са към 160 км в час ;). И все пак не забравяй, че тва е сменян мотор и може да не е калибрирал ;)

Link to comment
Share on other sites

Е каква зрителна измама - погледни назад някой път като се движиш по магистралата (еднотипен екстериор) с около 150-160 и го сравни с движението на обектите в този клип горе.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...