Jump to content
BulForum.com

Клипчета свързани с коли


INCINERATOR

Recommended Posts

Той така както кара, направо офертира на всеки завой - не, че аз съм някакъв велик шофьор, но от 1 км. се вижда много лоша работа с педала за газта + волана. ;)

 

Нарочно плъзгаше задницата според мен. И беше махнал системите. Или най-малкото ТК беше спрян. С включен ТК не може да се занася така колкото и да иска.

 

dokazatelstvo:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Какъв си ферарист не знам. Така селската си натискаше газта както ако теб и мен ни пуснат в Калояново с тая кола за сефте. Много добре знаеш, че тракшъна има доста настройки и някои от тях позволяват баш такова хамалско каране - мислиш си че си нещо ама ако ги изключиш си просто замазано лайно до пътя.

 

Не искам да съм краен, но подкрепям Мидекс. Този просто се правеше на интересен и само колата го спасяваше от загуба на контрол.

Link to comment
Share on other sites

Какъв си ферарист не знам. Така селската си натискаше газта както ако теб и мен ни пуснат в Калояново с тая кола за сефте. Много добре знаеш, че тракшъна има доста настройки и някои от тях позволяват баш такова хамалско каране - мислиш си че си нещо ама ако ги изключиш си просто замазано лайно до пътя.

 

Не искам да съм краен, но подкрепям Мидекс. Този просто се правеше на интересен и само колата го спасяваше от загуба на контрол.

 

Алилуя. Виж клипа от горния ми пост.

Link to comment
Share on other sites

Гледал съм го.

 

А ти английски знаеш ли? Този кара първо с всички системи в най-сигурния режим и после напълно изключени. А нали знаеш още колко режима има?

 

_______________

 

Е, ти баш шефа Тиф Нидел > http://www.youtube.com/watch?v=FG8-niGR4jw

 

И сами Господа > http://www.flixya.com/video/2051027/Ferrari_599_Track_Test_%28Time_Attack_and_Drift_Run%29

Link to comment
Share on other sites

Гледал съм го.

 

А ти английски знаеш ли? Този кара първо с всички системи в най-сигурния режим и после напълно изключени. А нали знаеш още колко режима има?

 

За да сме точни има още точно 3 режима.

 

Зима, мокро, спорт, race, CST. Не съм сигурен, но само на race май имаше игра с ТК, а на CST е спряно всичко.

Зимата и мокрото са ясни, спорта си играе с окачването и скоростите...поне това са ми спомените.

 

А сега отивам да му уча, че изпити идват :)

Link to comment
Share on other sites

Напротив. Точно и тракшъна те оставя да се правиш на "cock", както казва J.K. ;)

 

_________________________

 

Да сложа пак какво дадохме като клипове, че се загубиха от глупости.

 

599 Ferrari

 

http://www.youtube.c...feature=channel - 599 вс 550М болни хора ;)

 

Е, ти баш шефа Тиф Нидел > http://www.youtube.c...h?v=FG8-niGR4jw http://www.youtube.c...h?v=42kQbocpp8I

 

И сами Господа > http://www.flixya.co...nd_Drift_Run%29

Link to comment
Share on other sites

Нарочно плъзгаше задницата според мен. И беше махнал системите. Или най-малкото ТК беше спрян. С включен ТК не може да се занася така колкото и да иска.

dokazatelstvo:

 

Точно пък с този клип, където тоя кара по коренно различен начин, си противоречиш - то вярно, че едното е писта, другото обикновен път, но аз например карам на пътя по същия начин както карам на писта, с допълнението, че е една идея по-разумно и не застрашавам себе си и останалите на пътя.

 

За клипа - сори ако го знаеш, но ще ти разкажа набързо вица за "гаргата и лисицата, дето летели в самолета на лъва и люпели семки, като плюели обелките на пода. Лъвът им направил 2 пъти забележка, те не престанали и на третия път оня ги хванал и изхвърлил през вратата. Падайки надолу гаргата попитала лисицата...- Ти можеш ли да летиш? - Не...отговорила лисицата. - Ами като не можеш, що плюеш тогава? ...казала гаргата и отлетяла". :P

 

Така че...като не го можеш, поне го показвай в ютуба, та да ти гледат сеира - само щото си се качил на Ферари, не ти се удължава с 10 санта някоя част на тялото. То и оня в студентския град на клипа се правеше на Фитипалди, ама от много стойки...на десетия завой се нацели в булдозера. ;)

Link to comment
Share on other sites

Точно пък с този клип, където тоя кара по коренно различен начин, си противоречиш - то вярно, че едното е писта, другото обикновен път, но аз например карам на пътя по същия начин както карам на писта, с допълнението, че е една идея по-разумно и не застрашавам себе си и останалите на пътя.

 

За клипа - сори ако го знаеш, но ще ти разкажа набързо вица за "гаргата и лисицата, дето летели в самолета на лъва и люпели семки, като плюели обелките на пода. Лъвът им направил 2 пъти забележка, те не престанали и на третия път оня ги хванал и изхвърлил през вратата. Падайки надолу гаргата попитала лисицата...- Ти можеш ли да летиш? - Не...отговорила лисицата. - Ами като не можеш, що плюеш тогава? ...казала гаргата и отлетяла". :P

 

Така че...като не го можеш, поне го показвай в ютуба, та да ти гледат сеира - само щото си се качил на Ферари, не ти се удължава с 10 санта някоя част на тялото. То и оня в студентския град на клипа се правеше на Фитипалди, ама от много стойки...на десетия завой се нацели в булдозера. ;)

 

Ша ма припаднеш :D :D :D :D... Булдозер в момента ми се струва адски смешна дума...и определено не съм на ганджа хаххахах

Link to comment
Share on other sites

Ша ма припаднеш :D :D :D :D... Булдозер в момента ми се струва адски смешна дума...и определено не съм на ганджа хаххахах

 

Напротив...точно в случая булдозер си е много подходяща дума (нямам предвид маратонките) - булдозер, звучи като булдог или злобен пибул, който така се изпречи на нежното ферари, че онова се сащиса на завоя и се потроши цялото в него. :bgrin:

 

П.П. Пак ще плакна очи...тегля си един HD-торент :rolleyes:

 

П.П.П. Хвърлих му по един поглед, "пренавивайки" през десетина минути - уникум филм, невероятни коли, невероятни технологии, невероятни красоти :wub::love:wub: - идва ми да умра на момента, като знам, че такива коли се карат от хора, а някои даже и си ги колекционират. :cry

 

Няма да ви давам скрийншотове или клипчета от филма, защото съм сигурен, че и на вас ще ви се прииска тутакси да се пренесете в един по-добър свят. :sad1:

Link to comment
Share on other sites

Напротив...точно в случая булдозер си е много подходяща дума (нямам предвид маратонките) - булдозер, звучи като булдог или злобен пибул, който така се изпречи на нежното ферари, че онова се сащиса на завоя и се потроши цялото в него. :bgrin:

 

П.П. Пак ще плакна очи...тегля си един HD-торент :rolleyes:

 

П.П.П. Хвърлих му по един поглед, "пренавивайки" през десетина минути - уникум филм, невероятни коли, невероятни технологии, невероятни красоти :wub::love:wub: - идва ми да умра на момента, като знам, че такива коли се карат от хора, а някои даже и си ги колекционират. :cry

 

Няма да ви давам скрийншотове или клипчета от филма, защото съм сигурен, че и на вас ще ви се прииска тутакси да се пренесете в един по-добър свят. :sad1:

 

 

 

Да беше казал кой е торентът :)

Link to comment
Share on other sites

Да беше казал кой е торентът :)

 

Мазохист такъв...ще ти кажа, що да не ти кажа...явно искаш да ти е лошо в следващите поне 10 дена :P. -> цък

 

А ако си го изтеглиш отнякъде другаде в телефонно качество, ще те е яд само 2 дена.:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мазохист такъв...ще ти кажа, що да не ти кажа...явно искаш да ти е лошо в следващите поне 10 дена :P. -> цък

 

А ако си го изтеглиш отнякъде другаде в телефонно качество, ще те е яд само 2 дена.:laughing:

 

 

Има ли БМВ-та за да знам дали да го свалям :D Я кажи как му е името, че сега в офиса не мога да го отворя.

Link to comment
Share on other sites

Сигурно си го гледал, давали са го по Дискавъри (обикновеното). Доста тромав и за мен неуспешен филм за автомобили е това - но ако не сте го гледали и не се интересувате от друго освен външен вид на колите това е вашия филм (а, да и парите зад колите).

 

_____________________

 

Няма БМВ, а и на постера е грешно сложено Edo Competition Enzo , което въобще го няма във филма.

Link to comment
Share on other sites

Още не съм го изгледал...ама това се гледа, на спокойствие, с чаша капучино и пепелник до тебе. :bgrin:

 

@host, може даже и аз да съм го гледал по Дискавърито и да съм забравил, но от превъртанията на HD-то, което наистина е в перфектно качество, такива коли и детайли се показват, че на човек му минава през оная работа дали филмът изобщо е филм и дали всъщност е хубав, при положение, че може да гледа в подробности и в движение такива уникални автомобили. :punk

Link to comment
Share on other sites

Ммм, нье. Лично аз такива продукции не гледам с такъв кеф. С такъв кеф се гледат сериите на Best Motoring и на TopGear лиготийките - крещейки More POWEeeeeeeeer(меко "r"). :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

"Нье, нье..."...ама току що го изгледах цялото и вече съм на още една крачка по-близо до самоубийството. Макар и да съм гледал филми и клипове за Макларън F1, Салийн S7, Енцо и останалите коли във филма, нямам нищо против да изгледам още един във висока резолюция на голям екран, а и кога ще ми се отдаде случай да науча повече за 16-цилиндровия с 1000 коня Кадилак сикстийн например...:wub:

 

sixteenconcept004-600x399.jpg

 

 

 

P.S. Като каза "серии", пак там, откъдето изтеглих филма има (отново в HD перфектно качество) една серия на Motor Week, в която се прави подробен тест на Chevrolet Camaro SS - вероятно ще ти хареса повече от този филм. :)

 

 

2009-Chevrolet-Camaro.jpg

Link to comment
Share on other sites

От друга продукция на Дискавъри, Каунтач ;)

 

и още пак по темата >

част 1 с Валентино Балбони :)

Част 2

 

____________________

 

И как се кара през зимата в Канада, с Ф1 :) >

Link to comment
Share on other sites

Maybach & SLR doing donuts

http://www.youtube.c...h?v=N0ju_ER3V_A

 

SLR-а както и да е, ама защо и Майбах-а?:confused Деба и тия богати руснаци, чудят се какво да правят с парите си...:woot

 

А ето един бъдещ дрифтър, овлядял вече хендбрейк техниката. :laughing: :punk

Link to comment
Share on other sites

Защото кораба сигурно е 57s ,а той има порочно много въртящ момент в ниските и bhp в запас ;) за това. Ти какво, да не би да няма да го направиш :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...