Jump to content
BulForum.com

Warez Basket


Recommended Posts

Ок ама ти ма отряза тотално с тва "недей идвай". Плюс тва ако толкова играта е на високо ниво все ще мога да преценя де  :bgrin:

Пък и не е проблем да докарам 1 национал + още 2-3 от основния отбор на академик и да поиграем срещу вас

6tom managerskite ti sposobnosti se prostirat 4ak do tam...e togava si pove4e ot dobre do6ul...

 

 

 

edit:4ista4o ne znam dali se poqvi taq nedelq ama se polu4i dobre...sega nacionali ne videh,ama baq hora ima6e taka , 4e spiram da populqriziram i bez tova dosta izvestnoto igri6te na TETA,4e hubavia ko6 e samo 1 i pri mn jelae6ti baq se 4aka....

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

гледам, че в тази тема не е писано от горе-долу 1 година, обаче какво ще кажете да се съберем някой път да поиграем, ако има желаещи, разбира се

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Някой да има представа дали още има здрави в Д.Талев в Кичука (Райчото, Райчо Кирков)? Ако има здрави, тая събота 16:30-17:00 там.

Аз уча там , има само един свястен кош , ако ще се играе в кичука , по-добре в Коларов (там играя и аз , кошовете са на ниво , а и се събираме доста хора)

Link to comment
Share on other sites

Аз уча там , има само един свястен кош , ако ще се играе в кичука , по-добре в Коларов (там играя и аз , кошовете са на ниво , а и се събираме доста хора)

Хм, играл съм в Коларов, там са гадни кошовете. Не че в Райчото са нещо особено... Следващия път ще ида в тет-а или иконома.. :)

Link to comment
Share on other sites

Хм, играл съм в Коларов, там са гадни кошовете. Не че в Райчото са нещо особено... Следващия път ще ида в тет-а или иконома.. :)

Има огромно голяма разлика между Коларов и Талев... ;)

Link to comment
Share on other sites

Има огромно голяма разлика между Коларов и Талев... ;)

Ами играя в Кичука от 7 години, определено дори и последния останал здрав кош в талев е по-добър от тези в коларов, а преди това, когато беше здрав и по-високия срещу него, всичко беше идеално... Сега никъде не става за игра в кичука...

Link to comment
Share on other sites

Еми откакто коша беше изкъртен със забивка е така положението , но все пак ми е по-приятно да играя в коларов...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Дам гадост тоя турнир е за лица над 18г. :angry1 Хора къде се съирате да играете,че в моя квартал почти никой не играе. :angry1

В Коларов не са ли яки кошовете, един пич ми разправя, че имало мрежи ала-бала

Link to comment
Share on other sites

Дам гадост тоя турнир е за лица над 18г. :angry1 Хора къде се съирате да играете,че в моя квартал почти никой не играе. :angry1

В Коларов не са ли яки кошовете, един пич ми разправя, че имало мрежи ала-бала

На единия има мрежа , кошовете са малко по-високи от стандартните.

Link to comment
Share on other sites

Хаиде да се съберем от форума и да спретнем едно стреетче, пък може и баскет, ако сме достатъчно.

Не съм кой знае какво като играч , но може и да дойда :)

Link to comment
Share on other sites

Не съм кой знае какво като играч , но може и да дойда :)

Еми то и аз,опитвам там некви номерца от Хот Соус :D Кажи къде цъкаш да се уговорим да цъкнем, щото аз няма с кой да играя.От мен е топчето Спалдинг. :)

Link to comment
Share on other sites

Еми то и аз,опитвам там некви номерца от Хот Соус :D Кажи къде цъкаш да се уговорим да цъкнем, щото аз няма с кой да играя.От мен е топчето Спалдинг. :)

Ами ходя в Коларов , събирали сме се 47 човека публика + 10 в игра :)

Link to comment
Share on other sites

Ами ходя в Коларов , събирали сме се 47 човека публика + 10 в игра :)

Кажи къде точна се намира да идвам и аз. Казвали са ми,че е да Гладиатори, ама нз дали е така :confused

Link to comment
Share on other sites

Кажи къде точна се намира да идвам и аз. Казвали са ми,че е да Гладиатори, ама нз дали е така :confused

Правилно са ти казали , отидеш ли в гладиаторите няма как да не видиш даскалото :)

Link to comment
Share on other sites

Правилно са ти казали , отидеш ли в гладиаторите няма как да не видиш даскалото :)

Аха ок значи, тази зедмица ще намина да поцъкам към колко се събирате да не се изтъпанча рано.

Link to comment
Share on other sites

Аха ок значи, тази зедмица ще намина да поцъкам към колко се събирате да не се изтъпанча рано.

Ми най-често вечер, към 6-7 , някой път ходим и в най-голямата жега - 2-3 часа (ма психопатите сме малко и играем макс 3в3) Пиши ми дали имаш скайп да се разберем допълнително ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...