Jump to content
BulForum.com

Warez Basket


Recommended Posts

Откривам нова тема. При тази игра хубавото е, че се играе от 4-10 души, така че няма да има проблеми с хората. Който има топка е желан, щото аз нямам. Въможни терени - Иконома, ТЕТ-а, някой сеща ли се за друг? Аз лично не съм играл от доста време и би ми било интересно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

аз не съм много добър на тази игра но съм навит да играем. А още по навит съм ако е или в иконома или в тета щото живея точно между тях :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм много навит и макар да имам тренировки по тва време ще дойда...Само кажете събота или неделя и в колко...Предпочитам в Иконома че в ТЕТА не съм ходил никога..е ако се наложи ще го намеря ама просто предпочитам иконома....Мога да донеса топка, не кой знае кво гумена Спалдинг от тия дет за по 25 кинта на главната...Абе типична топка за Стийт Баскет... Бтв аз не искам да се затваряме в зала...сега е най-якото време за баскет навън..нито е прекалено горещо нито студено...само дата час и съм там

Link to comment
Share on other sites

Хм, за баскет винаги съм готов (не че за футбол не съм). Значи по принцип аз всеки уикенд цъкам, но играем тука квартално в Тракия. Игрището не е лошо, трае се, поне е равно за разлика от Търговската. Това сигурно е най-кофтито игрище в Плд, от всичките кошове само на един може да се играе като хората, но както си решите просто ме пишете вътре, ако решите нещо и да знаете, че вървя комплект с още 2 :) Отбор "Черешки" :)

Link to comment
Share on other sites

Добре де то тогава и аз мога да взема някой с мене....Не обещавам щото не знам дали няма да си имат работа хората....Ама кажете поне кой може да дойде да знаем дали ще се събираме изобщо ?

Link to comment
Share on other sites

И аз сам с две ръце за!!! Мога да зема топка и то не лоша, а иначе за мqсто викам да е в ТЕТ-а щот смqтам че там е по-добре отколкото в Иконома. но в ТЕТ-а събота и неделя трудно ще се намети мqсто щот там мноо се играе баскет. Аз викам да се разберем да се чакаме да речем на барчето пред ТЕТ-а събота кам 15-16ч и да видим каде щото се самнявам да е свободно по тоwа време.

Link to comment
Share on other sites

Добре де то тогава и аз мога да взема някой с мене....Не обещавам щото не знам дали няма да си имат работа хората....Ама кажете поне кой може да дойде да знаем дали ще се събираме изобщо ?

Ти все уговаряш и никога не идваш, бе ;) .

Link to comment
Share on other sites

аве в тета си е най-добре маи, а още по-добре в иконома. Ама казвайте аз ида за шоу!

Не ми сля че в иконома е готино, но както кажете

Link to comment
Share on other sites

Samo iskam da mi kajete dali tozi topic po moq ideq go postnahte :)

A osven tova i az igraq mn basketball v daskalo.....ama ne6to sam kontuzen(i bolen osven tova  :(  ) ta za 1st vreme nqma da moga da igraq....ina4e sam navit :)

Ми не е по тво q идеq(или не само) с KnoPPix го мислихме отдавна. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...