Jump to content
BulForum.com

Warez Basket


Recommended Posts

И на мен много ми се играе и съм навит да цъкна, само че не знам дали ще мога да доида до Пловдив...Така че приятна игра :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply
NIAMA LI NIAKADE PO- BLIZO DO GARATA?

As ne igraia, ama mnogo obi4am da gledam

Единственото свястно игрище за което се сещам близо до гарата е това на Иконома... То не е много близо де, но за друго не знам... Там в онова училище до киното не знам как е...Ако някой има представа как е да сподели ;)

Link to comment
Share on other sites

Тогава може играта да стане 4 Vs. 4 Аз,Боро,Стенли  и James_Bond007 срещу теб и твоите трима човяка ;)

не виждаш ли, че пича вика профисионалисти...мача ще е 6 вс 6 :bgrin: тогава

Link to comment
Share on other sites

Предлагам да се организираме на Академик, тъй като за студентите е без пари, а останалите ще ги уредим, да не се притесняват.

 

А за игра на открито, до гарата(Кл. Охридски) става за игра, все пак два турнира направиха там. От другите училища само Иконома не е за препоръчване.

Link to comment
Share on other sites

Тази неделя (13.02.2005) ще праим мача. Мероприятието ще е от един часа в малката зала на Академик.

Link to comment
Share on other sites

ima li svobodni mesta moga da doida s edin friend (ako kajete ot kolko 4esa 6a e)

pak i 6a e na na6 teren tai kato az cakam ot 3godini basket a toi ot 2 (estestveno pri kadetite na Bk akademik plovdiv)

 

EDIT : PS ne znam dali 6a vi e bez pari 6toto trqbva da ima 4ovek ot PU-to

Link to comment
Share on other sites

Говорил съм с пазача там. Има минимална вероятност да е заето по това време, тогава отиваме във волейболната заличка.

 

А играчи, за момента сме 6 сигурни, дано се съберем поне 10

Link to comment
Share on other sites

Следващия мач е в събота (19.02.2005) от 5 часа на същото място (академик).

резо тоя път без мен. много ми се иска да дойда ама се разболях и повече в тоя студ не играя :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Предлагам да се организираме на Академик, тъй като за студентите е без пари, а останалите ще ги уредим, да не се притесняват.

 

А за игра на открито, до гарата(Кл. Охридски) става за игра, все пак два турнира направиха там. От другите училища само Иконома не е за препоръчване.

 

Аз не съм студент.При това положение как мога да ползвам някоя от залите Академик?Казвам,ако не са заети и примерно няколко човека решим да играем.

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм студент.При това положение как мога да ползвам някоя от залите Академик?Казвам,ако не са заети и примерно няколко човека решим да играем.

еми плащате си...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Отново ще играем:

04.03.2005 петък 17:00

06.03.2005 неделя 12:00

в малката зала на Академик

 

да идва всеки който му се играе

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

dnes v teta v 15h 6te ima igra...

po princip se igrae vsqka s&n ot 15h , no turisti moje da ne idvat...

skoro 6te ima novi igri6ta zad zala stroitel.6te se kazvat uzun basket.6te se organizirat mn turniri s nagradki,6te slojat novi ko6ove,asvalt,6te ima kafe s video stena,osvetlenie za no6tna igra,ne6to kato malka tribuna...

Link to comment
Share on other sites

skoro 6te ima novi igri6ta zad zala stroitel.6te se kazvat uzun basket.6te se organizirat mn turniri s nagradki,6te slojat novi ko6ove,asvalt,6te ima kafe s video stena,osvetlenie za no6tna igra,ne6to kato malka tribuna...

 

Знаеш ли дали ще е платено или ще е като в зала Дунав - ходиш и си играеш когато си искаш???

Кажете кога пак ще се събирате да играете та да намина и аз да ва видя. Може да не съм много добър ама съм идеален за тежък център ;) (1,78м 150кг)

Link to comment
Share on other sites

dnes v teta v 15h 6te ima igra...

po princip se igrae vsqka s&n ot 15h , no turisti moje da ne idvat...

 

 

Знаеш ли дали ще е платено или ще е като в зала Дунав - ходиш и си играеш когато си искаш???

Кажете кога пак ще се събирате да играете та да намина и аз да ва видя. Може да не съм много добър ама съм идеален за тежък център  ;) (1,78м 150кг)

ne znam dali 6te e plateno...mislq 4e nqma da e,no o6te ne se znae.igrae se s&n ot 16h,no naistina ako ne ti se otdava igrata ne idvai molq te...

Link to comment
Share on other sites

Е поне не мога ли да намина да ви видя как играете? Така ще преценя дали си заслужава да играя с вас.

Link to comment
Share on other sites

e sega ako iska6 me pitai dali moje6 da otide6 do toaletna...

 

pravi kakvoto si znae6,dori moje i da igrae6 , samo 4e nqma da e priqtno da razvali6 ka4estvoto na igrata...6toto mai samo tam se igrae kakto trqbva...

Link to comment
Share on other sites

Ок ама ти ма отряза тотално с тва "недей идвай". Плюс тва ако толкова играта е на високо ниво все ще мога да преценя де :bgrin:

Пък и не е проблем да докарам 1 национал + още 2-3 от основния отбор на академик и да поиграем срещу вас

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...