Jump to content
BulForum.com

Warez Basket


Recommended Posts

Ми виж ся ТЕТ-а е на СУПЕР лесно място и не се оправдаваи с това 'незнаех къде е" ако си искал щеше да го намериш, можеше да питаш някой (не вярвам само твоя приятел да знае къде е ТЕТ-а) и можеше да се качиш на едно ТАХI и да кажеш карай към ТЕТ-а(Пещерско Шосе26) и щеше да ти земе не повече от 1.50-2.00лв така че не се оправдавай. :ангръ1 :ангръ1 :ангръ1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

George_131 ot posledniq ti pos nai-me kefi :ангръ1

 

ina4e po temata: awe qko be6e neska ama drugiq put dano se saberem pove4e hora.Mislq 4e 6te stane kato pri futbola- purviq put se sabrahme malko hora, vtoriq dva puti pove4e i taka. Nadqvam se da ima o6te navitaci

Link to comment
Share on other sites

Абе стига ве баси..Лесно е щото живееш там нали....Тва за таксито е вярно...ама не се сетих ся кво да направя...

 

Казах ви предварително че не съм сигурен че ще дойда...Когато кажа че съм там 100 % съм там..

Ся ще говоря с моя приятел другата седмица да дойдем...ако пак ви се играе..

Пък и не знам аз така и така играя събота и неделя..Само днес не съм играл и утре вероятно няма да играя....Ама викам дай да видим вие как играете....Добри ли сте тва онова :))...ае ако сте навити ще се постарая другата седмица да дойда..Даже ако искате може четвъртъка излизаме във ваканция може тогава да играем...

И викам да се съберем за 2 коша...Кажете колко хора ще сме аз ще допълня бройката с приятели ако трябва...

Link to comment
Share on other sites

И още нещо -> не се ядосвай толкова...Когато щяхме да се събираме за футбола...Сигурно 10 човека казаха че ще дойдат със сигурност...и дойдоха само 2ма....аз при тва си казах че не съм сигурен че ще дойда...

БТВ сори че го напраих във втори пост ама тва си е отдено нещо :))

Link to comment
Share on other sites

Квот искам тва ще права....Можех и да ви кажа че ще дойда и да не дойда ама не съм такъв човек...

Ако обичаш ен поствай в тази тема повече, защото явно не си заинтересован :) .

На дошлите честито ;) . Стана добър мач.

Link to comment
Share on other sites

шШШШШШ пич идеята първоначално беше моя и на George_131 така че не ми казвай че не съм заинтересован...

Тва че един път не можах да дойда кво значи..?????Аз 100000000 пъти казах айде пак другата седмица...Ама вие май не четете....

Link to comment
Share on other sites

Значи май няма да се играе...

Ама не знам за вас аз почти всеки ден играя, ако и вие сте така евала..

Аз идвам не щото много ми се играе просто искам да поиграя с вас :wacko:

АМа явно няя се играе..Щото май ще бъдем само 1-2ма...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

аре момчета аз съм с двете ръце и двата крака за!!!!!

аре да ходим да играем че покрай тея празници ще трябва да се стягам че малко се изпуснах...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...