Jump to content
BulForum.com

Warez Basket


Recommended Posts

Ти все уговаряш и никога не идваш, бе  .

Кажи ми кога е било тва ве човеко...точно секи каза че ще дойде и аз отидох само аз и там още някви други хора...само 2-3 души бяхме....

 

 

Ок и аз съм навит..няма да дойда само ако вали...Иначе преди тва съм на тренировки освен това не знам къде е тета много много.. :) ама да се надяваме че ще го намеря...

И аз ще нося топка за всеки случай...Айде обаче все пак да ми кажете къде е горе долу ТЕТ-а щото не знам на Шекер махала ли да го търся..в тракия или Кичука...И ще взема един недъгав пич с мене :wir :wir той май учи в тета :)

Значи в 15:00 часа...

Колко човека ще дойдат ?

аз съм сигурен (освен ако не е лошо времето...)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply
:D Zna4i pak vkarva6 v kupa 4ujdi hora "2 Na to6o" mi huu interesno mi e bez moqta i na to6ko kak 6a igraem ???AHA setih sa "Stop igra 4e topkata omekna i trqbva da q napompqsled 30 min pompane ve4e gotova" Sled 2 napompvaniq trqbva da si hodim :tongue
Link to comment
Share on other sites

Абе ти па за много важен ли са имаш...кат не дойдеш пука ми ако искаш идвай...не заплашвай че няма да идваш щото не си единствения който има топка...Се едно от теб зависи дали ще играем или не...

 

ПС: май няма да се играе:гледах прогнозата за времето и го дават много студено...и май го дават даже да вали...Абе ще видим..Събота сутринта..т.е. утре ще пиша пак дали ще дойда и се надявам и другите които имат намерение да идват да пишат...

Link to comment
Share on other sites

Абе ти па за много важен ли са имаш...кат не дойдеш пука ми ако искаш идвай...не заплашвай че няма да идваш щото не си единствения който има топка...Се едно от теб зависи дали ще играем или не...

 

ПС: май няма да се играе:гледах прогнозата за времето и го дават много студено...и май го дават даже да вали...Абе ще видим..Събота сутринта..т.е. утре ще пиша пак дали ще дойда и се надявам и другите които имат намерение да идват да пишат...

Не давай толкова глобални прогнози. Ако на теб няма да ти се играе на други ще им се играе.

Link to comment
Share on other sites

Добре ве играйте в дъжда щом ви са играе...аз просто няма да играя нит в дъжд нито ако е много студено или духа много...то тогава не е баскетбол ами просто гониш топката накъдето духне вятъра...Ти кат искаш ходи играй..аз просто си мисля че никой нормален човек не би играл докато вали..или докато е много студено...

Link to comment
Share on other sites

Ти четеш ли изобщо?

George_131 ,4eta ama ot tova

TET-a se namira tochno tuk
nemojax da se orientiram osobeno... ili shte ti se s4upqt prustite ako mi obqsnish ? tolkova li e trudno ?
Link to comment
Share on other sites

Аз от 11:30 имам тренировки обаче после мога да дойда..само да навия тоя моя приятел да дойде че той учи в ТЕТ-а а пък сам няма как да стигна до там... така че ако той не иска да дойде няма да мога да дойда и аз...сори...

ама мисля че ще се навие....

Link to comment
Share on other sites

Лиготии, ако не вали идвайте. Баси уговорките.

Мнооо ясно оговорки ако тва, ако онова, САМО АКО ВАЛИ МА НЯМА иначе сам там (под дъжд разбирам яко плющене)

Link to comment
Share on other sites

George_131:

Тоя линк вади карта на Пловдив и околностите бре, комшу

Bah Maamu do odeve vadesh karta na Plovdiv(Peshtersko Shose 26) Neshto se e bygnalo.

 

Mi shtom seshte vlizate v http://www.bgmaps.com i pishete Peshtersko Shose26 i vi pokazva kyde e TET-a

 

EDIT:Are az tragvam za kym TET-a

Link to comment
Share on other sites

Браво на сички СУПЕР говорите а не изпълнявате

 

Най-сериозните хора сме аз __smirnoff__, VooDooMan и CMexyBka

KnoPPix ти много говореше ама не доиде а???

Link to comment
Share on other sites

George_131 аз казах нещо....Въпреки всичко не знам къде е ТЕТ-а....Моя приятел дето учи там го нямаше в тях..бил на урок....кво да направя не знам къде да ходя изобщо...От оная карта нищо не разбрах...Ся недей така да ме обиждаш..по принцип съм сериозен...и кат кажа нещо го правя...само че в случая просто не знаех къде изобщо да ходя.....Ако може някъде другаде да се чакаме другия път...В смисъл че пак може да е в ТЕТ-а ама да се чакам с някой например на гарата или някъде където е сравнително близо а пък да знам мястото...

Щото за баскет съм много по навит отколкото за футбол...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...