Jump to content
BulForum.com

Warez Basket


Recommended Posts

Търся хора да направим някое друго мачле.

 

Засега се събираме малка група хора в училище Димитър Талев, всеки ден от 19:30. Ако кичука ви идва далече, просто кажете къде да дойдем.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Ако искате да праскаме някой ден баскет..отбора от варез МГ дудес :) срещу другите... :)

Не знам само дали ще се съберем достатъчно хората за нашия отбор :)

 

 

/оффтопик...

 

Предлагам да слеете темите за баскетбола :)

 

...оффтопик/

Link to comment
Share on other sites

И аз съм навит за иконома, днес ще направя една последна на мойто игрище и от утре съм там.

rez, ти уцелваш ли коша

аз не си падам по стрелбата
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
Енев дай да се събираме и да ходим в някоя зала да пукаме бе. Само да не ръбиш като на футбола :P

аз съм за стига да не съм зает с тренировки... но ако е неделя, 99% от случаите съм свободен... ;) Само кажете кога и къде

Ако не стане сега, като се стопли има доста места където може да цъкнем баскетче ;)

Link to comment
Share on other sites

Само да се постопли малко и аз съм много навитак да разцъкаме един баскет.Идвам с Боро да се развъртим като нинджи и да направим някоя друга забивка :lol::woot

Link to comment
Share on other sites

Само да се постопли малко и аз съм много навитак да разцъкаме един баскет.Идвам с Боро да се развъртим като нинджи и да направим някоя друга забивка :lol::woot

Навити ли сте за едно две в две- ти с Боро и аз със Стенли??? Само да се стопли и ... ще стане напечено ;)

Link to comment
Share on other sites

Навити ли сте за едно две в две- ти с Боро и аз със Стенли??? Само да се стопли и ... ще стане напечено ;)

Нямаш проблеми ще говоря с Боро да се развартим ;)

Link to comment
Share on other sites

Само да се стопли времето, което значи най-рано началото на март... Съгласни ли сте?Тогава ще се доуточним ;)

Както написах и в по-горният си пост нямаш проблеми ето щом и Боро е навит забирам го и се развъртаме на игрището щом стане по топло :D

Link to comment
Share on other sites

Както написах и в по-горният си пост нямаш проблеми ето щом и Боро е навит забирам го и се развъртаме на игрището щом стане по топло :D

A we i as sam navit na prolet da caknem we samo kajete kade i sam tam moga da vzema o6te 3-ma s mene (2-mata trenirat baket :devil ).Ako ima navitaci da se obajdat otdavna ne sam igral i me sarbat racete za edna igra :pirate :rolleyes: :sayjin ;)

Link to comment
Share on other sites

A we i as sam navit na prolet da caknem we samo kajete kade i sam tam moga da vzema o6te 3-ma s mene (2-mata trenirat baket  :devil ).Ako ima navitaci da se obajdat otdavna ne sam igral i me sarbat racete za edna igra  :pirate  :rolleyes:  :sayjin  ;)

Тогава може играта да стане 4 Vs. 4 Аз,Боро,Стенли и James_Bond007 срещу теб и твоите трима човяка ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...