Jump to content
BulForum.com

Конфигурация за игри


d3Mag

Recommended Posts

При Athlon XP 1600+ конфигурация с 3 платки ДДР памет, 3 харда, Радеон 9800 Про и писачка, системата не палеше при 300W захранване. Или по-точно палеше, но единия хард липсваше. Ту си беше там, ту не.

Link to comment
Share on other sites

Еми да се реши на края кое е достатъчно , като се притеснявате сега , казвате му да взима 400вата и готово , а с него ще е добре смятам ... захранването не е скъпо за да се пестят пари от него вече .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

E, woox, много добре знаеш, че има разлика между 300 ноу нейм и 300 марково. :)

 

Аз знам, но това не беше супер ноу нейм. Просто не беше Fortron, което пък си е супер ниска класа от своя страна.

Link to comment
Share on other sites

Е не е супер ниска класа, даже не е ниска класа...ама явно е въпрос на мнение. :) За мен ниска класа е пеимерно Делукс, а супер ниска - Кодгените и Джейенси...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Спорейки за захранванията, не знам дали знаете, че новите процесори и памети са по-икономични, а стабилизаторите по дъната - с по-голямо КПД ;)

 

Имам 420вата термалтейк.

Преди бях с п4 прескот и гф6600 и се чуваше как понякога оборотите на перката на захранването се вдигат, процесора държеше 45-50 градуса.

 

Сега съм с клокнат 2180 и х1950, охлаждането на захранването никога не вдига обороти, а процесора е на 30-35гр. със същия охладител ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...