Jump to content
BulForum.com

Анкета за грозота


Кой от двамата е по-грозен  

84 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Не ви ли напомнят на:

muppets-animal.jpg и review_muppets8_1d.jpg

 

само че с шарени шапки и усмихнати :smile:

Link to comment
Share on other sites

А откъде жени? Последните 5-6 дена само аз пиша и тук-таме Фарел, kopche и Second Life... Ако искате да си направя още 5-6 акаунта да създам изкуствена женска аудитория :bgrin:

Ако можеш и малко изкуствен интелект да им добавиш ще е просто прекрасно...ама да е нещо от нивото на Second Life, че стойностни постове има момичето, колкото на няколко дузина форомци взети заедно. Като това например...

Не се ли усещате, че говорите наизустени неща?

Това ми звучи познато. Не е просто словосъчетание, а по скоро диагноза, форомна диагноза. Жалко, че възкресението ми стана след това, че и там щях да се включа. Еххх... :cry

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
че какво им е на хората ле ?

Това и аз не успях да проумея, какво им е... на мен и двамата са ми симпатични, усмихнати нормални хора без особено забележителни красиви черти.

Link to comment
Share on other sites

Може да обсъдим грозотата на създателите на темата :D Така де, няма само непознати да обсъждаме :devil

 

 

Ама нека постнат снимки, че ако трябва само по постовете да си дам мнението, то една хубава дума няма от къде да си я изровя, бе :laughing:

Link to comment
Share on other sites

лесно е да оцениш този срещу теб

ама е трудно да си поставиш самооценка

и да си възприемеш недостатъците

XpucTyyy аз до ся перфектен човек не съм виждал.. освен на снимки аре стига че се наводни темата с глупости

Link to comment
Share on other sites

Къде по-яко е да обсъждаш форомците, отколкото звездите, щот форомците могат да ти отговорят :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Къде по-яко е да обсъждаш форомците, отколкото звездите, щот форомците могат да ти отговорят :laughing:

Така си е ;) Дайте да направим тема "Най-грозен съфорумник", много ще се забавлявам... ама ако може Ицето да я пусне, че скоро не сте му дъвкали кокалите;)

Link to comment
Share on other sites

Това и аз не успях да проумея, какво им е... на мен и двамата са ми симпатични, усмихнати нормални хора без особено забележителни красиви черти.

 

Дам. Tочно и аз това се чудех. Че той първия си е направо симпатичен. Ако се обръсне и стегне косата, ще заприлича на човек. Идете вие да карате 1 час и косур подложени на 3-4G и после ще снимаме.

 

На втория просто му е голяма главата, но и по-грозни хора съм виждал по Пловдивските улици.

Link to comment
Share on other sites

Така си е ;) Дайте да направим тема "Най-грозен съфорумник", много ще се забавлявам... ама ако може Ицето да я пусне, че скоро не сте му дъвкали кокалите;)

:D

 

 

Имаме нов модератор, ти ли ще го баламосаш :laughing:

 

 

Пък и никога няма да стане толкова добра като тази тема , която е подобна :D

Link to comment
Share on other sites

Ти си станал баси глиста, честно :D

 

 

При наличието на 270 поста е твърде лесно да имам в главата си що-годе къде и по какъв повод съм се разписвал ;)

Link to comment
Share on other sites

Глист не съм спирал да бъда :] Рус също, само количеството русота се е променяло (повечето форум ме помни първи номер). Не знам к'во общо има глистотията в случая...

 

Но е парадоксално, наистина. ФОромистът, който призовава към масови разпродажби на компютри и спасение от форОма - самия той си помни постовете от преди бала на Лили Иванова...

 

Но дай да не разводняваме темата с напудрените и парадиращи с интелектуалността си постове, дай да обсъждаме смразяващата кръвта грозота на споменатите по-горе обекти ;]

Link to comment
Share on other sites

Да живее бат' Ицо! Обади се веднъж и почва народа да се плюнчи и сам да се излага, в опитите си да нареди него. Ицко просто с по две-три думи довършва започнатото и резултата (поне при мен) е истеричен смях.

Viva XpucTyyy!

 

П.П. Искрен съвет към хората, заяждащи се с него - спрете, жал ми е за вас. Някой спомена, как го бил наредил - да, имаше някой, който нарежда, но себе си :))

 

Май забравих да спомена, че със всяка следваща щедра порция, с които Ицо храни някои по-(прилагателно) хора тук ми се издига в очите - тоест към категорията на приятните.

 

Пеше, това са само част от постовете ти относно мен. Ако тръгнеш да вметнеш нещо в стил старост, като не забравиш единствената си аналогия с тази дума...Лили Иванова, да те предупредя, че има и далеч по-нови. Ама чакай малко, бе...то хубавите ти мнения по мой адрес секнаха от мига, в които те нарекох мамино синче в темата за абортите. Хмм, дали няма някаква връзка това?! Бях як като хранех другите, нали? Пак ти казвам, не знаех, че си толкова форомно нестабилен, за да почнеш да повтаряш като папагал. Качествени определения у форома по мой адрес съм чел всякакви. Няма да измислиш нищо кой знае какво ново.

 

 

Пък и никъде не съм казал, че съм въобще интелигентен. Според мен, ти смяташ така и това те дразни, щот вече не ти е угодно. И разбира се тръгваш да го опровергаваш. Няма нужда. Кой колко е умен се вижда по темите, дет трябва да имаш знания, за да измисляш доводи.

 

 

И не разбирам каква връзка намираш между призива за масова разпродажба на компове и това, че помня някои неща. Уж не съм бил интелигентен, ся пък било лошо и парадоксално, че помня нещо си. Може би трябва да ми ампутират мозъка, че да се почувстваш ти малко по-добре, по-умен и т.н.? Но, разбира се, не искам да ми обясняваш, щот вече явно се чудиш по какъв начин да ме репликираш. И толкова форомен яд и злоба заради темата с абортите, баси. И ако тръгваш и това да опровергаваш, прочети си постовете по мой адрес преди и след това. Искам да знаеш, че ако можех, то щях да върна времето и да направя всичко...по същия начин :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Разрови си малко толкова услужливата памет и си припомни кой пръв започна "конфликта" ни. Адски е забавно - просто изкарах мнение, противно на твоето в темата за аборта и от там нататък Ти започна да обясняваш колко съм тъп. Тоест, само заради изказването на несъгласие с тезата ти, започна да обиждаш един от много малкото хора, които държа да подчертая, бяха приятелски настроени към теб във форума. И един от хората, които изиграха роля, макар и по-косвена за да можеш отново да пишеш тук. Чудно, как феноменалната ти памет пропусна това? Любопитно ми е кога пак ще ми се появиш в скайпа, където имах доброто желание да ти напиша две-три думи, но изглежда се сещаш за тази програмка само когато държиш да предупредиш хората да не те издават кой си, или когато те баннат...

 

От изписаното в незнайно коя тема не се отричам - да, наистина съм го казал, да наистина го мислех. Беше ми наистина забавно. Все още продължава да ми е интересен стила ти на изказване, както и ми е интересно да споря с теб. Но когато започнах да го правя - ти изквича, как аджеба, изведнъж съм станал сръдльо, как когато си ме бил захапал и вече Ицо не бил толкова интересен. Точно с това ужасно много се изложи. Уви, май стойността ти е основно в приказките.

Link to comment
Share on other sites

Айде аз да се наместя малко с ОНтопик :lol: .Естествено,че Кубица...тоя пич има бахти изкривения фейс :lol: .Сигурно в първите си години като състезател е карал без каска и затва челото му е достатъчно голямо,че да може да се събере целия бабешки хор на Пловдив и да играят ръченица отгоре :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Разрови си малко толкова услужливата памет и си припомни кой пръв започна "конфликта" ни. Адски е забавно - просто изкарах мнение, противно на твоето в темата за аборта и от там нататък Ти започна да обясняваш колко съм тъп. Тоест, само заради изказването на несъгласие с тезата ти, започна да обиждаш един от много малкото хора, които държа да подчертая, бяха приятелски настроени към теб във форума. И един от хората, които изиграха роля, макар и по-косвена за да можеш отново да пишеш тук. Чудно, как феноменалната ти памет пропусна това? Любопитно ми е кога пак ще ми се появиш в скайпа, където имах доброто желание да ти напиша две-три думи, но изглежда се сещаш за тази програмка само когато държиш да предупредиш хората да не те издават кой си, или когато те баннат...

 

От изписаното в незнайно коя тема не се отричам - да, наистина съм го казал, да наистина го мислех. Беше ми наистина забавно. Все още продължава да ми е интересен стила ти на изказване, както и ми е интересно да споря с теб. Но когато започнах да го правя - ти изквича, как аджеба, изведнъж съм станал сръдльо, как когато си ме бил захапал и вече Ицо не бил толкова интересен. Точно с това ужасно много се изложи. Уви, май стойността ти е основно в приказките.

Аз изкарах мнение, противно на твоето, защото ти се беше разписал първи. Тук ти е първата грешка. Втората е, че никъде не съм казвал, че си тъп. Беше си нормален спор с малко повече квалификации, голям праз, правил съм далеч по-грандиозни. Третата ти грешка е, че не изигра косвена, а твърде пряка роля за това да мога отново да пиша тук, поне под този си ник. Четвъртата е, че скайпа ми е изключен, а напротив, включен е през целия ден. Петата е, че почна да ме преследваш из темите и да злословиш...и какво по-голямо доказателство за сръдливостта си искаш от именно това?!? Дори можеш да се огледаш в коя тема сме въобще. Не знам кого се опитваш да убедиш повече в противното, мен, себе си или публиката :laughing:

 

Може да си имал форомна симпатия към мен, ок....но когато става дума за принудителен аборт или обръщане прекалено внимание на някакви си имена и листове...то мнението ми е такова, каквото съм го обяснил в темата, независимо дали ти или свети Петър е на обратното мнение...

 

Когато пък обиждаш жена и ми викаш, че отношението се печелело, то аз съм на друго мнение. Жените* трябва да се уважават по дифолт. И тук става дума за някакви съвсем елементарни признаци на уважение, за които не е нужно да имаш синя кръв, за да изпълняваш. А при теб какво се случва? Дори и да те е обидила, накърнила или пък е направила най-лошото нещо на света – не е спечелила уважението ти, то голям праз, уважавай я пак, покажи класа, нали за това си мъж, да си силен и да можеш да устоиш на някои неща, а не първосигнално да тръгваш да си връщаш. И най-просташкото е да обиждаш жена за нейната възраст. Всъщност просташко е да се обижда въобще човек за неща, които не зависят от него. Не сме първи клас, съобразявай се.

 

И не виждам защо заради симпатията си към мен очакваш снизхождение от моя страна. Мен ме вълнува много повече самата игра, а не играчите. Пък и принципите са принципи само когато ги спазваш, дори да са неудобни.

 

И стига с това за много малкото хора, които били приятелски настроени към мен. Първо, не са малко и второ, живея в перфектен унисон с това, че мога да не се харесам на някого. И независимо къде ме слагаш в собствената си ценностна стълбица, ще ти кажа, че моята ценностна система е далеч по-взискателна за самия мен, отколкото твоята може да бъде...

 

 

П.С. Съжалявам за закъснението, но бях на сафари в джунглата...и нямаше нет, баси...туземците са ПЕДЕРАСИ...толкова пари, а няма нито нет, нито климатик, деба...и в хранителната верига не съм на върха, а в низините. И само силния ми форомен дух ме запази жив :laughing:

 

П.С.2. Пък и вече съм баннат...нека пребъде радостта на фором-лицето ти, съвсем искрено :)

 

* И под жени, имам предвид всички...а не само тея, с които искаш да спиш...тея, с които спиш....тея, с които мечтаеш да спиш...че принципно забелязвам ограничена поява на масирано уважение само спрямо изброената таргет-група у околието :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Видене или някой от другите модератори да затворят темата, защото вече се пише само боза

Link to comment
Share on other sites

Видене или някой от другите модератори да затворят темата, защото вече се пише само боза

ако си очаквал друго за тема, свързана с това кой е по-грозен, като имаш предвид, че става въпрос за мъже и повечето обсъждащи са мъже...ако не вървят по левия тротоар мнението им няма да е меродавно :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...