Jump to content
BulForum.com

ASUS-EN9800GTX


RaptoR

Recommended Posts

Към момента мога за малко под 400$ от Щатите да взема това:

 

GeForce_GTX_260.jpg

 

Ресет вече имат GTX280 на Asus, но 700$ са твърде много....

 

Ще изчакаме евентуални промоции около 4-ти юли в Щатите и евентуално да видим тук колко ще струва GTX260... Между другото не познавам кои са PNY - някой има ли инфо за този производител?

 

Още нещо - дали има смисъл да се купува 8800 или 9800 от яко напомпаните, понеже някои от тях подминават дори GTX280 по цени. Аз лично мисля че новото си е ново, все пак изцяло нова технология се въвежда...

Link to comment
Share on other sites

А може ли да кажеш само защо не искаш ати просто ми интересно, ясно е че си имал лошо впечатление от марката но какво ли е било драйвери, скапана карта, лош сервиз?

Питам понеже в момента Ати 4870>Нвидиа 260 и се доближава до 280 с разликата че струва 2 пъти по-малко от нея

Link to comment
Share on other sites

Питам понеже в момента Ати 4870>Нвидиа 260 и се доближава до 280 с разликата че струва 2 пъти по-малко от нея

 

Силно се съмнявам двете твърдения да са верни в комбинация... Нека дискутираме сега картите, които споменах

Link to comment
Share on other sites

Ето гледай ги колкото си искаш ревюта има и повечето от тях 4870>260 особенно когато се мине на високи детайли с яко АА и АФ но щом не вярваш твоя си работа парите са си твои
Link to comment
Share on other sites

Имам Един изключително глупав въпрос - въпросните видеокарти дето се коментират и струват от порядъка над 1к лева, само за игри ли ще се ползват?

И ако Да - за точно определена и коя?

И ако Не - за какво точно?

 

Живо се интересувам....

Link to comment
Share on other sites

Има една игрица която засега най-много успява да тормози тези карти и това е Crysis :) иначе раптор-е ако си твърдо за нвидиа може брат ти да ти купи 9800ГТХ+ или 260 щом нвидиа ти дават това което искаш :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Скачам направо на GTX280 и толкова :devil

 

Живот и здраве до месец ще е я купя, че имам нужда от малко време да посъбера кеш за нея...

Link to comment
Share on other sites

Големи и скъпи карти (игровите такива) според мен има смисъл единствено ако играеш на високи резолюции (>= 1920х1200), с пуснати всичко на макс и АА, АФ и т.н.

И то май само за Crysis като една от най-тежките. Дори при нея разбрах, че дори 3870 вадела 30+ кадъра на 1680х1050 с почти всичко на макс.

Една 4870 (към 500 лв) мисля, че е напълно достатъчна за всеки с монитор по-малък от 30 инча.

 

Останалото са пари на вятъра. Може и да греша за нещо, нека ме поправите.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...