Jump to content
BulForum.com

Warez Football


flufil

Recommended Posts

Айде волейбол наистина. Въпреки че сега Цецо ще се обади и ще каже да ида на някоя тренировка и аз ще ида там... Ама то пък иде ваканция...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Айде да направим номинации наистина. Аз предлагам Васето, Краси, Митака(basten), Резо и другия Митак(дето носи топката от Резовските). Няма да включа изявени звезди като Цеко и подобни заради това, че са идвали само един-два пъти. Уважаваме постоянството някак... Айде гласувай народе.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хора доколкото разбрах и волейболната зала на локото я дават под наем. 20 кинта на час. Имало врати, но било студено. Ако сте навити давайте да се организираме и да ходим да пукаме :D

Link to comment
Share on other sites

Хора доколкото разбрах и волейболната зала на локото я дават под наем. 20 кинта на час. Имало врати, но било студено. Ако сте навити давайте да се организираме и да ходим да пукаме :D

Аз съм навит.

Link to comment
Share on other sites

Хора доколкото разбрах и волейболната зала на локото я дават под наем. 20 кинта на час. Имало врати, но било студено. Ако сте навити давайте да се организираме и да ходим да пукаме :D

Залата не е хубава - много е студена,пък и е малка.Хубави зали има на "Академик" но ние винаги ги запазваме ;) Също така и на панаира е хубава залата :D

Link to comment
Share on other sites

Ами предлагам в сряда да се играе. За час нямам претенции. Ще помоля всеки, който е сигурен, че ще дойде да ми прати PM. Но да е сигурен 101% защото аз несериозни хора не обичам и едва ли ще ви поканя 2-ри път(нищо лично). Ако някой не може в сряда да напише в кой ден може, пак Pm :)

 

ПП: напишете и удобен за вас час. Благодаря ви ;)

 

Залата не е хубава - много е студена,пък и е малка.Хубави зали има на "Академик" но ние винаги ги запазваме ;) Също така и на панаира е хубава залата :D

Ще ми обясниш ли как запазвате зала на Академик след като на нас ни казаха, че не може да се ирае вътре футбол :confused и къде е тая зала на панаира?

Link to comment
Share on other sites

Ами предлагам в сряда да се играе. За час нямам претенции. Ще помоля всеки, който е сигурен, че ще дойде да ми прати PM. Но да е сигурен 101% защото аз несериозни хора не обичам и едва ли ще ви поканя 2-ри път(нищо лично). Ако някой не може в сряда да напише в кой ден може, пак Pm :)

 

ПП: напишете и удобен за вас час. Благодаря ви ;)

Ще ми обясниш ли как запазвате зала на Академик след като на нас ни казаха, че не може да се ирае вътре футбол :confused и къде е тая зала на панаира?

Т'ва на нас са ни го казвали поне 100 пъти :) Но все пак ние ходим там всяка събота или неделя (понеже през седмицата не пускат) ;) А залата на панаира е в една от палатите (не знам коя точно мисля,че беше 10,но ще те излъжа ако ти кажа) но там е доста парички :)

Link to comment
Share on other sites

Залата на Локото е чупена, студена и гадна...ама вече и на такова съм навит. Мене Краси ме брой сигурен. Няма нужда сега и лично да ти пращам - знаем се. Ай дано се съберем хора наистина. Пък номера с Академик е интересен щото залата изглеждаше къде къде по-добре...може пак да пробваме. И все пак айде в сряда на Локото като за пръв път пък за после ще се уговаряме.

Link to comment
Share on other sites

Залата на Локото е чупена, студена и гадна...ама вече и на такова съм навит. Мене Краси ме брой сигурен. Няма нужда сега и лично да ти пращам - знаем се. Ай дано се съберем хора наистина. Пък номера с Академик е интересен щото залата изглеждаше къде къде по-добре...може пак да пробваме. И все пак айде в сряда на Локото като за пръв път пък за после ще се уговаряме.

 

Joro ,kato se ugovorite prati edno PM da mi kajesh kude i koga ,che me murzi da cheta temata ;) moje i da doida :P

Link to comment
Share on other sites

Aз предлагам да го отложите за по късно за да може да не се прецакат нещата в сряда ако е заета залата;)

За по късно от кое :bgrin: Пък и нали каза, че залата трябва да се резервира т.е. трябва да се плати :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ся кво стана. Ще се играе ли или не !? И ако да от колко горе долу да знам да си оправя другите ангажименти.

Ще се играе да. ама май в четвъртък, и ще трябва да се иде в сряда да се запази залта :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Вижте какво е хубаво времето! Не искате ли да играем на нормален стадион?

Да ти кажа и аз това си мислех вчера, но да видим дали ще има други желаещи :)

Link to comment
Share on other sites

за днес какво ще кажете?

Link to comment
Share on other sites

за днес какво ще кажете?

В зала или навън? Защото според мен за второто вече май няма време. В 5 часа се стъмва. Иначе квото кажете де. Мен ме бройте.

Link to comment
Share on other sites

мислех за днес, но няма да се получи. предложих да идем на гребната - времето е хубаво, можеше да се получи. предлагам, ако утре времето продължава да е слънчево да идем да поиграем малко на гребната. дайте до вечерта да се разберем, пък утре само да кажем по едно крайно да и да се съберем.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...