Jump to content
BulForum.com

Warez Football


flufil

Recommended Posts

Според мен се покри копелетоооо. Да го линчуваме! Да му натъпчем устата с памук или не по-добре с дамски превръзки! И да го караме да слуша чалга!(нас няма да ни има естествено)

Ами айде да играем пак де. Аз съм навит и за събота и за неделя. Айде да мине ден-два и ще се уговорим пак.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply
Мен ме няма, ще се видим февруари, в събота заминавам в странство ;).

Красьо, много ръбиш бе ;);););).

Айде ся само един път те бутнах много съм ръбел :D

Предлагам Неделя 14:00 часа да се организираме. Защото примерно като ми кажете в последния момент айде да ритаме и половината дето ги викам имат някакви ангажименти вече :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ееее, аз от теб не го очаквах, ти си най-големият спортсмен на мача винаги. Примерно да кажат за мен, че съм селянин - вярно си е :). Който не може да тича се блъска - всеизвестен научнодоказан факт.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за Събота или Неделя :D дават го още по хубаво времето и обещавам малко по среиозно да играя :beerchug

@JDFU ти беше ли бе батка и да си бил не те разбрах кой си :huh:

Бях бе...тоя със на Soulfly фанелката.

Link to comment
Share on other sites

Де да знам :bgrin: Аз все така тичам

Ми дето беше на врата в началото и после те пуснаха напред. като влезна във форма те зимам от моя отбор и ще си тичаме 2-мата :P

Link to comment
Share on other sites

Бах а аз си те представях някой дъртофелник и не можах да предположа че все пак това си бил ти. Е извинявай. За неделя аз съм навит.

Link to comment
Share on other sites

Бах а аз си те представях някой дъртофелник и не можах да предположа че все пак това си бил ти. Е извинявай. За неделя аз съм навит.

ОК. В неделя от 14:00 часа ще кажа на всички да идват. Проблема с топката остава ако няма да идва groover

Link to comment
Share on other sites

Аз повече на врата НЕ ЗАСТАВАМ! Предполагам, че не е нужно да вадя логически доводи. Причината е очевидна - лявата ми ръка рядко знае какво прави дясната и обратно. За следващия мач се надявам да не съм толкова статичен... Извинявам се на отбора си...

Иначе за събота или неделя - навитак съм. Просто се доуточнете кога.

Link to comment
Share on other sites

Бах а аз си те представях някой дъртофелник и не можах да предположа че все пак това си бил ти. Е извинявай. За неделя аз съм навит.

На теб и ник ти казах даже...ама както и да е :)

 

ОК. В неделя от 14:00 часа ще кажа на всички да идват. Проблема с топката остава ако няма да идва groover

Много ми е далече за да кажа със сигурност, но засега ми е ок.

Link to comment
Share on other sites

Абе да бе ама аз не те чух пък реших да не се бутам много...все ше разбера после по форумски...така и стана. Аз мога да взема мека топка както и Скорпи май. Но мисля че Тошо ще е навит да играе пак.

Link to comment
Share on other sites

abe moqta topka e v nqkoi ot dosta vreme ama i da se e zagubila nqma dert. ako me svetne6 kade ste igrali minaliq pyt 6te e dobre za6toto az lipsvah dosta vreme. Za protokola az sym goalkeapera

Link to comment
Share on other sites

abe moqta topka e v nqkoi ot dosta vreme ama i da se e zagubila nqma dert. ako me svetne6 kade ste igrali minaliq pyt 6te e dobre za6toto az lipsvah dosta vreme. Za protokola az sym goalkeapera

Еее помня те бе спокойно. Играхме на гребната до спортния диспансер игрището :)

Link to comment
Share on other sites

Топката ми е 6. Току що успях да я напомпя. Имам помпа, ще гледам да не я забравя, но е истински фитнес работата с нея...

Неделя 14 часа. Там ще съм и ще се постарая да се реванширам за слабата си игра :) Само че каде точно ще се събираме?

 

Offtopic, GeorgiK ти кой беше?

Link to comment
Share on other sites

ok

 

tam sym

 

ama na golemi vrati ili malki za da znam s kakvA EKIPIROVKA da idvam

Шнохрел и акваланг :) . И плавниците да нямат метални бутони, че иначе става кофти, ще трябва да сеем картофи на нивата след това :excl: .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...