Jump to content
BulForum.com

Warez Football


flufil

Recommended Posts

мислех за днес, но няма да се получи. предложих да идем на гребната - времето е хубаво, можеше да се получи. предлагам, ако утре времето продължава да е слънчево да идем да поиграем малко на гребната. дайте до вечерта да се разберем, пък утре само да кажем по едно крайно да и да се съберем.

ОК. Аз утре нямам ангажименти, така че когато кажете съм готов.

 

az kato po nov v foruma moga li da uchastvam sashto ?

Предполагам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Кажете ми в това време как да не спретнем едно мачле!? Имам топка (вслучай, че има нужда) и неограничен запас ентусиазъм.

Ако е на открито - бройте ме!

Link to comment
Share on other sites

Младежи, аз съм ЗА утре на открито, ако се явят кандидати днес ще стане нещо. Ако съдя по времето днес и утре е така ще е чудесно. Един добър час би бил 2 и 30, щото ще се съберем до 3 и ще поцъкаме до 5.

Link to comment
Share on other sites

мислех за днес, но няма да се получи. предложих да идем на гребната - времето е хубаво, можеше да се получи. предлагам, ако утре времето продължава да е слънчево да идем да поиграем малко на гребната. дайте до вечерта да се разберем, пък утре само да кажем по едно крайно да и да се съберем.

Утре става!!!

 

az kato po nov v foruma moga li da uchastvam sashto ?

Разбира се, че можеш!

 

Кажете ми в това време как да не спретнем едно мачле!? Имам топка (вслучай, че има нужда) и неограничен запас ентусиазъм.

Ако е на открито - бройте ме!

Предлагам утре 14:00 часа на гребната където се чакаме винаги :)

Link to comment
Share on other sites

Аз колкото и да не ви се ще СЪМ ТАМ! Ей дейба верно ли ще се сберем бре? Направо да не повярваш. Айде айде айдеееееееееееееее...

Link to comment
Share on other sites

Игрището което се намира отстрани на спортния диспансер. То е 1-вото като идваш от спирката на 10-ката :)

До спортния диспансер...срещу Металиката.

Ясно. На терена е срещата, нали?

Link to comment
Share on other sites

Ъхъ...още въпроси?

Айде като гледам се сбрахме хора - Краси, JDFU, Енев, Тошо(съмнителен), Цецо(съмнителен), Скорпи(да носиш топка)...ай дано и Резо да види и да докара още хора.

Link to comment
Share on other sites

Някой да донесе помпа, щото не знам дали ще мога с моята помпа на колелото да напомпя топката, а е доста спаднала...

 

Да викна ли мои познати от IRC (ако се намерят ентусиасти)?

Link to comment
Share on other sites

Някой да донесе помпа, щото не знам дали ще мога с моята помпа на колелото да напомпя топката, а е доста спаднала...

 

Да викна ли мои познати от IRC (ако се намерят ентусиасти)?

Ми викай. За помпа няма да е чак такъв проблем защото и вулканизаторите ще работят :D

Link to comment
Share on other sites

хайде да повторите часа. аз съм напълно сигурен. ще донеса перфектна топка. ще и направим сефтето - подарък за рожденния. прекарсно топче сполдинг - оригиналче :) обичам го. само помпичка, ако имате за всеки случай ако е соаднала :)

Link to comment
Share on other sites

Ти не можа ли да видиш дали е сОаднала? Както и да е...часът е 2...и защо изобщо трябваше да ти го повтарям след като го пише по-горе? Щото те обичам много?

Link to comment
Share on other sites

сега проверих - перфектна е!

даам, защото много ме обичашшш, а аз обичам надеждата :P утре в два на мястото - кефф :)

Link to comment
Share on other sites

Знаех си че не трябва да се съмнявам в теб(макар че се съмнявах...). Айде вече и топка имаме...и хора ще се съберем. Ей доволно....сега остава и времето да е добро...

Link to comment
Share on other sites

ама топката е жестока - утре само хубави думи за нея. много си я обичам - една мекичка, хубава, прекрасна топка. ама дано има малко тревичка, да не ми се надраска много :) еххх, утре дано и направим едно добро сефте. :)) ама се отплеснах :) хахах! до утре :)

Link to comment
Share on other sites

Утре имаме изпит (или поне тея дето ще ходят), та агитката от ПУ няма да присъства май ;). А Резо бачка в София и не знам дали гледа тоя форум.

Link to comment
Share on other sites

Еми....карай. Мисля че пак се събираме достатъчно. Краси май ще докара някой и друг с него а и оттук гледам сме 5-6-7 човека. Спокойно ще стане мачът. Идвайте.

Link to comment
Share on other sites

Еми....карай. Мисля че пак се събираме достатъчно. Краси май ще докара някой и друг с него а и оттук гледам сме 5-6-7 човека. Спокойно ще стане мачът. Идвайте.

Абе и да не се съберем ще играем на 2 удара не ми пука. важното е да се играе :punk А иначе може и в неделя да се организираме пак до дават хубаво времето :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Ей стана мачът бре. Чак да го не повярвам. Доволно. А сега казвайте кога е следващият път. И да няма офлянквания от сорта на "сега съм толкова уморен че не ме закачай".

Link to comment
Share on other sites

Ей стана мачът бре. Чак да го не повярвам. Доволно. А сега казвайте кога е следващият път. И да няма офлянквания от сорта на "сега съм толкова уморен че не ме закачай".

Аз съм за Събота или Неделя :D дават го още по хубаво времето и обещавам малко по среиозно да играя :beerchug

@JDFU ти беше ли бе батка и да си бил не те разбрах кой си :huh:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...