Jump to content
BulForum.com

Warez Football


flufil

Recommended Posts

Има зала зад стадион пловдив. По принцип е само за студенти и трябва да покажеш студ. книжка ама до сега само 1 път съм е покзавал от 6-7 влизания :). Можете да се пробвате там. Безплатно е и залата е перфектна...

 

ЕДИТ: Ако сте много хора правите 3, ако трябва и 4 отбора, играете до 2 гола победителя остава на терена или някъв вид търнир, за да може сички да играят и да няма недоволни

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

То хубаво ама май не е като да сме всички студенти. Макар че Резовите са и аз и Красьо...трябва да видим новите...

Link to comment
Share on other sites

То хубаво ама май не е като да сме всички студенти. Макар че Резовите са и аз и Красьо...трябва да видим новите...

Определено няма да сме само студенти. Но в тази зала до стадион пловдив мисля, че можеш и да си платиш ама съм чувал цифри от 40лв на час :tongue . Да изчакаме ако в неделя се видим с Резо и другите да видим те какво ще кажат, и тогава да решим. Иначе май и на Академик има зала поне Васето така ми каза :)

Link to comment
Share on other sites

Тогава неделята ще се разбираме за всичко. Така и така те не са малко хора и те мнение имат. Пък и са по-сигурни от повечето тук. Неделя мач момчета настройвайте се.

Link to comment
Share on other sites

Тогава неделята ще се разбираме за всичко. Така и така те не са малко хора и те мнение имат. Пък и са по-сигурни от повечето тук. Неделя мач момчета настройвайте се.

ok,az mislq che shte moga da doida,no 2 chasa ne e li malko kusno :blink:,kato se ima predvid che se stumva po-rano i nqma da moje da se igrae mnogo,no kakto kajete v 14:00 v 14:00 :)

Link to comment
Share on other sites

Хора, ще ритаме ли ?

Трябва Резо да се изкаже. Ама така като гледам май не :( Иначе се обсъжда вариант да се ходи на зала през седмицата само трябва да се съберем хора :)

Link to comment
Share on other sites

Айде бе айде бе айде бе айде бееееееееее. Много ми се играе айде да играееееем. Их наистина айде.

 

ЕДИТ: Последно кво правим? Утре в 14 там ще има ли някой?

Link to comment
Share on other sites

Аз бих дошъл с голямо удоволствие, само че ме притеснява вероятността да сме само двама :)

А и след тоя дъжд... май вероятността в проценти е едноцифрено число :)

Link to comment
Share on other sites

Мдааа...явно няма да се играе...алтернативата е зала. Аз съм много навит само трябва да се разберем в коя и къде. Според мен дали ще излезе по лев, лев и 20 и 2 лева е все тая. Стига само да е готино.

Link to comment
Share on other sites

Мдааа...явно няма да се играе...алтернативата е зала. Аз съм много навит само трябва да се разберем в коя и къде. Според мен дали ще излезе по лев, лев и 20 и 2 лева е все тая. Стига само да е готино.

Аз също съм страшно навит за зала, парите нямат значение . Само да е в удобно време...

Link to comment
Share on other sites

Времето ми е различно всеки ден но общо взето до четвъртък съм свободен всеки ден по всяко време. После вече ще има разместване. Ама айде дотогава да врътнем един мач.

Link to comment
Share on other sites

Na men mi e idealno.

THE-AGENT ти ще идваш ли или покана чакаш. Btw правя канала в IRC warez_football влезте там да се разбираме, че да не флудим форума :) Uni.bg е мрежата нe еврокомската :)

Link to comment
Share on other sites

Взимате ли нови хора или приемате само с покани :)

 

Абе то е само с покани ама...айде от нас да мине

 

Ветерани приемате ли за зала.Кажете кога и къде и ако съм свободен ще дойда да играя.

 

Ветераните приемаме. Вие предавате ли? Както и да е - Сряда 18ч според мен е идеалка. Айде сега да определим и залата.

Link to comment
Share on other sites

Преди 2 години ние с едни приятели ходихме да играем в залата на ВСИ-то цената беше 10-12лв на час ама се играе повече ако няма хора които да чакат

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...