Jump to content
BulForum.com

Карта => монитор


BlackGuardian

Recommended Posts

Абе момче, май ти е скучен живота и най-активно се опитваш да си го разнообразиш. Хвани занеси цялата машина при хората от които купи картата и им кажи "абе не бачка тука, ей ви 1 бира, подкарайте я де**а нейната мама че се изнервих" и хората най-любезно ще ти го оправят. Изписахме 1 кофа мастило (виртуално) и като гледам още не стопляш какво и къде да гледаш. Не са ти ясни нещата и по-добре не барай да не спре да работи тотално всичко. Занеси им щайгата да видят ще работи ли или не на аналогов монитор и то конкретно с твоята машина. Толкова. Какво продължаваме да го дъвчем откъде може да бъде като ти не си наясно докато компютъра прави POST къде точно се виждат нещата нито си наясно къде да гледаш за да смениш видеокартата по подразбиране. Какви познати си тръгнал да разпитваш, какви 5 лева. Ако не са пред компютъра след толкова обяснения колкото ти дадохме тука пак няма да се оправиш освен човек който разбира какво прави да седне той пред монитора а не да ти обяснява по телефона.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Абе ти видя ли дали тая карта не иска допълнително захранване чрез допълнителен кабел? Не виждам в първия пост вече ква беше картата но виж и тва. Виж и дали е влезнала хубаво в слота, щото говориш за някакви високи дъна и непасване алабала..

И наистина тук само си приказваме, занеси го тоя комп някъде да го видят, може да е дефектна картата, пробвай и на двата изхода монитора, ти още нищо не си 'изчистил' от нещата, които се предложиха тук, повече не се знае какво да се предложи, някаква панацея сигурно :)

Link to comment
Share on other sites

Знаех си, че е от биос праймъри график :) Пуснах му я на PCI-e и си тръгна Пича толкова се зарадва, че изфиряса да си тества игрите :) Забравих да погледна дали е с допълнително захранване... като прочетеш това кажи в комплекта дадоха ли ти едно кабелче за захранване, ако да бодни го на картата и към захранването, няма как да объркаш то си е стандартно.

 

ЕДИТ: Сега като се замисля тея 2600XT май само AGP версиите бяха с допълнително захранване и не палеха без него.

Link to comment
Share on other sites

Няма кабел за допълнително захранване, само 1 за ТВ-то.

А някаква идея защо ми иска Microsoft UAA Bus driver for high definition audio, който неможе да намери на диска с драйвърите? :S

Link to comment
Share on other sites

Няма кабел за допълнително захранване, само 1 за ТВ-то.

А някаква идея защо ми иска Microsoft UAA Bus driver for high definition audio, който неможе да намери на диска с драйвърите? :S

Това го има на диска с драйверите на дъното ти. Нали гигабайт беше?

Btw, тая карта от много одавна искам да си я взема, но се не намирам излишни кинти. Но пък за сметка на това вече сумати познати навих и са с нея :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Това го има на диска с драйверите на дъното ти. Нали гигабайт беше?

 

Да, ама сега ще го сваля от нета че ще стане по-бързо, нали няма разлика?

Link to comment
Share on other sites

Да, ама сега ще го сваля от нета че ще стане по-бързо, нали няма разлика?

Няма това са си майкрософтски работи :)

lol тва иска да се сваля 50 минути хХ. по - добре да намеря диска :)

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Няма кабел за допълнително захранване, само 1 за ТВ-то.

А някаква идея защо ми иска Microsoft UAA Bus driver for high definition audio, който неможе да намери на диска с драйвърите? :S

 

Пич уникален си... значи слагаш диск с драйвери за видеокарта когато то ти търси драйвери за устройство в чието име има "high definition AUDIO" ... как изобщо реши че е нещо свързано с видеокартата не знам....

Link to comment
Share on other sites

Пич уникален си... значи слагаш диск с драйвери за видеокарта когато то ти търси драйвери за устройство в чието име има "high definition AUDIO" ... как изобщо реши че е нещо свързано с видеокартата не знам....

 

Дам така и направих инсталирах всички драйвъри които ми иска и които намери от диска и след тва иска този който windowsa каза че го няма на диска затва си го дръпнах като пич от нета и сега си се радвам на новата карта :)

 

Също така искам да благодаря и на двама ви за отделеното време :)

 

П.П. 60 FPS в WoW ! :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Дам така и направих инсталирах всички драйвъри които ми иска и които намери от диска и след тва иска този който windowsa каза че го няма на диска затва си го дръпнах като пич от нета и сега си се радвам на новата карта :)

 

Също така искам да благодаря и на двама ви за отделеното време :)

 

П.П. 60 FPS в WoW ! :punk :punk :punk

 

Най-накрая. Честито. Другия път като взимаш нещо си искай пълната окомплектовка.

 

/showoff

 

190FPS

 

/showoff

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...