Jump to content
BulForum.com

Закусвате ли?


Закуска - да или не?  

144 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Закусвам , от 3 до 17 часа , когато стана и тогава , но никога не забравям ... не се храня редовно .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply
Винаги закусвам. Даже тогава ям най-много.

 

И аз на закуска се насилвам да хапна порядъчно,на обяд като не ям се чувствам работоспособен,ако хапна ме хваща голям мързел.А то си е казано закуската изяш сам,обяда...,вечерята дай на врага си.

Абе кво се обаждам дето не ми е работа.

Link to comment
Share on other sites

И аз на закуска се насилвам да хапна порядъчно,на обяд като не ям се чувствам работоспособен,ако хапна ме хваща голям мързел.А то си е казано закуската изяш сам,обяда...,вечерята дай на врага си.

Абе кво се обаждам дето не ми е работа.

Сутрин ,едвам гледам , трудно стигам до кафето. Закуска .......в делник такова животно няма.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Сутрин ,едвам гледам , трудно стигам до кафето. Закуска .......в делник такова животно няма.

Закуската ми е в 12:00 (поне сега за лятото) и ме хваща и мен мързела за работа, след като знам че в 12:30 пак трябва да ходя

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Никога не закусвам ! Кафе също никога не пия . Първото ми ядене за деня е към 13 - 13.30 часа и след това ям още 2 пъти като 2-рия път е винаги след 00 часа.

Link to comment
Share on other sites

Напоследък с този дневен режим закуската много често я пропускам,минавам напараво на обяда,или закуската ми е към 13-14 часа

Link to comment
Share on other sites

Аз закусвам кажи речи всяка сутрин. Не винаги ми се яде толкова рано, но гледам да сложа нещо в стомаха.

Link to comment
Share on other sites

И аз не мога да ям сутрин.Просто не ми се яде, или ако ми се яде то ще е 1 вафла или 1 бисквита...нещо такова.Първото ми ядене е около 12-1 и след това вече 7 и 11-12 вечерта. ;) Зимата нещата стоят по съвсем друг начин. ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз не мога да ям сутрин.Просто не ми се яде, или ако ми се яде то ще е 1 вафла или 1 бисквита...нещо такова.Първото ми ядене е около 12-1 и след това вече 7 и 11-12 вечерта. ;) Зимата нещата стоят по съвсем друг начин. ;)

Същата работа съм и аз.. само , че и за обяд и вечеря нямам определен час , когато огладнея.Има дни , които карам на 1-2 вафли или пакет бисквити и пак не съм гладен , а има и дни в който не мога да се спра да ям..

Link to comment
Share on other sites

Нз. какво ми става но от седмица две закусвам редовно всяка сутрин. амаоже би защото ставам в 5 за работа и знам, че ако не закуся ще хапна чак най рано към 12:00 / 13:00 ч.

 

Или просто съм се сбъркал нещо от тази жега нз.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

не..защото в даскало по лафките има поне по 100 човека..който е в английската или руската знае...иначе ако не ям нещо 1 час след ставане издивявам...давам всичко от себе си за да закусвам,както и за всяко едно друго хранене ,защото "ХРЪНЪТЪ ПРАЙ БУРБЪТЪ!" и "АЛКОХОЛА ПРАЙ ГОЛА!" :D :)

Link to comment
Share on other sites

не..защото в даскало по лафките има поне по 100 човека..който е в английската или руската знае...иначе ако не ям нещо 1 час след ставане издивявам...давам всичко от себе си за да закусвам,както и за всяко едно друго хранене ,защото "ХРЪНЪТЪ ПРАЙ БУРБЪТЪ!" и "АЛКОХОЛА ПРАЙ ГОЛА!" :D :)

Те са 2 лафки и ако си някой зайчо, вероятността да стоиш гладен е много голяма.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...