Jump to content
BulForum.com

LanParty_Plovdiv


JIS

Recommended Posts

  • Replies 376
  • Created
  • Last Reply

Ако се наложи, ще носим. Но този път ще звънна на хамалска фирма поне да се поинтересувам колко може да излезе да ги пренесат ;) .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аве аз ви предлагам някъде към края на септември началото на октомври, защото след 20.10 започват родителските срещи ала бала, който си има проблеми в даскало (надявам се аз да не съм един от тях, както се случи миналата година (черната овца на класа)). Аз съм навит винаги, сега само малко остана по мод-а на case-a то един case се получи ма.....няма значение. Та смятам че след до месец ще бъде почти готов. Когато решите само казвате и сме там (поне аз).

 

Не знам как стои въпроса с физкултурния салон на мг-то както на миналото парти стана, пак там да се съберем, но ако директора нещо прави проблеми за мониторите, ние с един френд от моя клас мислихме да земем говорим с нашия директор (часното МГ) той ако може да отпусне нещо. Но това е отделна тема, само кажете ден място и как стоят нещата. :)

Link to comment
Share on other sites

ako sme pak v MG-to 6te trqbva pove4e hora da pomognat s 4inovete... minaloto Lan Party amo bqhme 4-5 4oveka... znae6 li kvo zna4i 4-5 4oveka da prenesat 100-120 4ina :cry :blink:

 

Az sam navit za Lan Party samo trqbva da se kaze kade i koga :P

Link to comment
Share on other sites

ako sme pak v MG-to 6te trqbva pove4e hora da pomognat s 4inovete... minaloto Lan Party amo bqhme 4-5 4oveka... znae6 li kvo zna4i 4-5 4oveka da prenesat 100-120 4ina  :cry  :blink:

 

Az sam navit za Lan Party samo trqbva da se kaze kade i koga  :P

 

Аре моля ви се не пак в Мг-то не ми се носят пак чинове при условие, че дори няма да го помириша.

Link to comment
Share on other sites

Lan Party в нас. С участието на:

Моя милост

Xciter

lud::perko

Baba_qga

Referral за снимки и три филмчета: http://play.evrocom.net/dl/incoming/perko&...004-08.09.2004/

Човекът, който се трепе със скейта не съм аз, а Xciter.

Еднонощно ще е :)

Link to comment
Share on other sites

Lan Party в нас. С участието на:

Моя милост

Xciter

lud::perko

Baba_qga

Referral за снимки и три филмчета: http://play.evrocom.net/dl/incoming/perko&...004-08.09.2004/

Човекът, който се трепе със скейта не съм аз, а Xciter.

Еднонощно ще е :)

 

таа лампа дето се вее там синя ли е или ултравиолетова?

Link to comment
Share on other sites

тва е друга тема ся ще ги гледам...кажи как и къде ще напраим лан партито казвам го и от мое име защото може и аз да се включа в организирането стига да има с кво да помогна

Link to comment
Share on other sites

Когато ще има парти дигнете повечко врява :rolleyes: Или ми пратете мейл че ще заминавам за Русе (Студентски години - беднотия братче) и няма да имам достъп до нет :angry: та някой ако има желание може да ми прати едно мейче да ме уведоми кога ще е партито - Благодаря ви ;)

 

ЕДИТ: Прегответе се за оверклок и counter strike :rolleyes: щото съм ви преготвил изненада :P А също така и за модинг ;) - ама да не говора много че може и да не мога да дойда :(

Link to comment
Share on other sites

v tozi den napravih tolkova zagubi na warcraft , kolkoto rqdko pravq v nai-lo6ite si dni, za6toto neta prekysva6e, nqkoi hora si restartvaha kompovete :rolleyes: , nqkoi im restartva6e kompovete, nqkoi se spyva6e v kabelite i t.n...edin 12/0 stat otide na vqtyra, no golqma rabota...vajnoto e 4e be6e kupon

P.S. napraih li va na quake, a? ;) ,makar 4e ne sym igral seriozno i ne sym hodil na turniri ot 2-3 godini , ne sym zabravil igrata...tova e kato karaneto na kolelo..ne se zabravq :punk

qko be6e xD tnx 2 shade

Link to comment
Share on other sites

Когато ще има парти дигнете повечко врява  :rolleyes: Или ми пратете мейл че ще заминавам за Русе (Студентски години - беднотия братче) и няма да имам достъп до нет  :angry: та някой ако има желание може да ми прати едно мейче да ме уведоми кога ще е партито - Благодаря ви  ;)

 

ЕДИТ: Прегответе се за оверклок и counter strike  :rolleyes:  щото съм ви преготвил изненада  :P А също така и за модинг  ;) - ама да не говора много че може и да не мога да дойда  :(

 

Ш 'ТА Д О В Е Д Е М Б Е!!!!! :) Този път и аз ще участвам " да не ми мине котка път "

Link to comment
Share on other sites

666 аре ве ко стана ай че нямам търпение ся да почнем даскало на 25 е масовката и да направим след тва едно парти. Миналия път се организирвахте още от февруари и добре че JIS беше дал идеята. Сега ние му даваме зор да направи. Айде по бързо че нямам търпение. :) :)

 

Давайте и вие малко зор да действат по бързо по въпроса :)

Link to comment
Share on other sites

chai malko da si doizjiveq vakanciqta :)

tva lqto rabotih mesec i polovina ... dai da si po4ina

i o6te ot sega vi kazvam 4e za da se organizira po-dobre si trqa pove4e ot mesec ;) (da moje i sponsorite da se organizirat)

a i pak li da byde v salona v daskalo ?

Link to comment
Share on other sites

Ако директорът се съгласи. А за чиновете наистина предлагам да викнем хамали (цигани ?).

кофтито е, че аз не искам да е там ;)

тъпо ще е ако пак е на същото място (ама к'во да се праи)

Link to comment
Share on other sites

Ами ако някой даде предложение за друго място със столове и маси, няма да се сърдим.

 

i monitori po vyzmojnost.

 

... и интернет.

Link to comment
Share on other sites

az sam za, pri slednite uslovia:

 

1. Da e prez sabota i nedelq

2. Da se saberat pone 10 4oveka koito igraqt seriozno CMRally 4 i NFSU

1. Ще е със сигурност от събота до неделя :)

2. Е тва вече не мога да го гарантирам, но може де доведеш твои приятели.

Link to comment
Share on other sites

Аре пак на партииииии!

Само казвате кога каде и тръгвам.До тогава имам време за Мод(да ви събера очичките на всички с модната кутиика:))!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...