Jump to content
BulForum.com

LanParty_Plovdiv


JIS

Recommended Posts

az pak dneska kupih plexiglas i se kanq da napravq stranichnia kapak kato kvarium (ama da ne kopirate ei!) i se nadqvam da stane gotino... a inache i mnogo mi se iska6e da si boqdisam moqta kutiq i ot varte cherna ama 6te e mnoooogo trudno... inache verno to ima mnogo firmi za sponsori ne viarvam da ste gi obikolili vsichkite... a i drugo pome6tenie sa6to moje makar che ako e drugade niama da ima koi da uredi monitori a i mnogo naem 6te iskat... B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 376
  • Created
  • Last Reply
Искам и аз да супер-много да благодаря на cna, BAMBUS и R_A_I_D_E_R, както и на абсолютно всички, които помагаха по какъвто и да е начин - мерси хора, без вас можеше и да не стане работата

 

Shade mislq 4e si propusnal cna ;)

Link to comment
Share on other sites

а кой беше спонсор??? да си купувам само от него:)

Link to comment
Share on other sites

аз имам едно въпросче - откъде да си купя плексиглас, къде да намеря лазер, на ква цена горе-долу са тея неща? А, и за неоните-като купя откъде да им взема захранване??? мерси предварително!

 

EDIT: и още нещо - откъде мога да поръчам лепенки като тези с надписа "лан парти"?

Link to comment
Share on other sites

---- Ами хора, ноли ви казвам - връзки ако имате някъде, казвайте, питайте.

---- На спонсорите плактчета имаше по всички стени и по призирците ги бяхме написали. Това са - ERA Computer, PIC Computers, ART Tchnology, БулТел. Да знаете. И координати ще давам на тея, които искат.

cna не съм го пропуснал, R_A_I_D_E_R , почваш да окяровяваш :) .

---- Иначе неонки, гъзарии по принцип навсякъде можете да намерите, лично аз съм взимал от Reset-a (големи скръндзи) и от Roldex-a (и там същите) .

---- Лазер има в даскало (там дето бяхме) . Ама викат че реже малко грубо. Ако знаете къде още има - казвайте :) .

Link to comment
Share on other sites

Lazera v MG-to reji grubo poradi edna prosta pri4ina: na kutiqta ima boq i kogato lazera reji boqta gori i stava grubo. moqta kutiq tam e rejena i mnoo sam dovolen poneje mi vzeha samo 4 lev4eta :) :P ;)

Link to comment
Share on other sites

i bree... nova kutiq... JIS ti akal niama6 :) ama kato se zamislq verno kakva ti e rabotata do sledva6toto party... aide mnogo mi e interesno kakva 6te ti e novata kutiq ;) pfu dano sledva6toto lan party da e po skoro che sega kato si napravq moita to 6te ostaree i 6te izleznat novi idei... ;)

Link to comment
Share on other sites

Нали говорихте че ще качите снимки,айде даваите та и тези дето не сме били

да можем да видим за какво става въпрос та другия път като се надъхаме да

доидем и ние .Колкото по голяма конкуренция толкова по голям купон.

Link to comment
Share on other sites

Ще прозвочи малко кофти, но не можахте ли да намерите по-свястен апарат? Тея снимки са отвратиелни, съжелявам ако съм обидил някого.

Link to comment
Share on other sites

Ще прозвочи малко кофти, но не можахте ли да намерите по-свястен апарат? Тея снимки са отвратиелни, съжелявам ако съм обидил някого.

Ami po-ka4estvenite snimki ne zaemat li pove4e mqsto?Ako trqbva6e da se snima s po-dobro ka4estvo nqma6e da mogat da se napravat tolkova mnogo snimki. :)

 

 

Mnogo me e qd 4e ne mogah da doida ama prosto bqh tolkova zaet,4e.... ;)

Link to comment
Share on other sites

при снимките имаше едно клипче, от което не виждам смисъл - цяла минута е снимано как се върти на JIS вентилатора :blink: при положение че имаше и друго такова клипче, но около 5 секунди.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...