Jump to content
BulForum.com

LanParty_Plovdiv


JIS

Recommended Posts

дайте да си направим едно Лан парти тука под тепетата :)

 

четох в HWBG че ще правят в софия но ако има навити айде да се съберем тука а ? :)

 

мисля че 50тина човека можем да се съберем ...

хайде кой е за ?

да видим първо дали има желаещи, а може и ващи приятели да събирате.

секи ще помогне с каквото може и ще се разцепим :D

 

Дата: 24-25 Април

Място: ОМГ "Акад. Кирил Попов"

Сайта е: lanparty-pld.hit.bg ;)

 

Свърши. Имаше около 40 учасника

Тука може да разгледате снимките от LANParty_Plovdiv

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 376
  • Created
  • Last Reply

кво имаш предвид като казваш LAN парти?

Link to comment
Share on other sites

събираме си сички с комповете да се дидим кой кво е направил, кой кво е изпържил как и колко :) да обменим идеи, да се помогне на някои на момента, да цъкмен някоя и друга игрица в останалото време :) па после да пиим по някое ...

Link to comment
Share on other sites

аз съм навит но чак след като поработя над моя комп. днес прочеъох topic-a за modding и доста се зарибих. навих се да си спретна една кутия изцяло от плексиглас. звучи странно но съм сериозно навит. май малко се поовляках но няма значение. СЪГЛАСЕН съм за тва събиране но къде ще се състои ако намерим хора?

Link to comment
Share on other sites

дайте да си направим едно Лан парти тука под тепетата :)

 

четох в HWBG че ще правят в софия но ако има навити айде да се съберем тука а ? :)

 

мисля че 50тина човека можем да се съберем ...

хайде кой е за ?

да видим първо дали има желаещи, а може и ващи приятели да събирате.

секи ще помогне с каквото може и ще се разцепим  :D

JIS Всичко изглежда ОК . Аз даже си мислех TED да помогне с нещо :).Чудесно е , че има " Геймъри Шоу" по ЕК а пък няма да е лошо да има и "МОДИНГ ШОУ" :woot .Все пак всичко това е звързано със ПЦ-та.Проблема е , че независимо дали ще си го организираме сами или някой ще помогне, цялата тази работа е свързана със парички ;) А парички НЯМА кой да ти даде или отпусне бадеава "бадеава<=> ей тъй за нищо".Освен това си е проблем каде да се организира това ШОУ.Поне засега на мен не ми идва на акъл каде да се направи.Нещата не са толкова лесни колкото ти изглеждат на пръв поглед.Но ако си решил въпреки всичко да си организатор......имаш моралната ми поддръжка.УСПЕХ "ще ти трябва" :)

 

аз съм навит но чак след като поработя над моя комп. днес прочеъох topic-a за modding и доста се зарибих. навих се да си спретна една кутия изцяло от плексиглас. звучи странно но съм сериозно навит. май малко се поовляках но няма значение. СЪГЛАСЕН съм за тва събиране но къде ще се състои ако намерим хора?

А ако все пак ти се види трудно да си я направиш сам, такива кутии се продават срещу съда на центъра. ;) Незнам колко струват само.Вчера случайно минах от там и ги видях.

Link to comment
Share on other sites

:) az ot tam si kupih strani4niq kapak na kutiqta s pleksiglas i edna neonka, a za lan party i na me mi se iska ama trqbva da go organizira nqkoi golqma firma kakto e na zapad i da otidem davame tam pari kolkoto trqbva i downloadvame kato poburkani i igraem na igti4ki i gledame koi s kva shtaiga e (moita e mnogo slaba) :ph34r:
Link to comment
Share on other sites

Ехх да зависеше само от мен.... Нужна ни е сериозна подкрепа за подобно нещо, помещение, интернет, монитори.... но може да се помисли по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

еми затва дайде да видим дали се събираме поне 50 маймуни и тогава да продължаваме :)

а фирми може да намерим само за спонсори ... и ние да си го организираме и пак да съберем по малко парички

Link to comment
Share on other sites

еми затва дайде да видим дали се събираме поне 50 маймуни и тогава да продължаваме :)

а фирми може да намерим само за спонсори ... и ние да си го организираме и пак да съберем по малко парички

Spored men nqma da moje da se namerat tolkova narod za Lan Party - inache i az sym za :D Iskam da pokaja moeto "Angleche" :P

Link to comment
Share on other sites

дайте да си направим едно Лан парти тука под тепетата :)

 

четох в HWBG че ще правят в софия но ако има навити айде да се съберем тука а ? :)

 

мисля че 50тина човека можем да се съберем ...

хайде кой е за ?

да видим първо дали има желаещи, а може и ващи приятели да събирате.

секи ще помогне с каквото може и ще се разцепим  :D

Haide de.

Hubava ideq pod tepetata da ima lan parti.

Az si misleh do sofiq da hodq na tqhnoto, no tuk po bi me nakefilo.

Link to comment
Share on other sites

emi hajde po nqkuf na4in da razberem kolko naviti ima? za sega sa okolo 10-ina 4oveka pone 50 trqq da sme. moje da potyrsim podkrepa ot evrokomskite zali i samiq evrokom-da ni pusnat po TV. az sym navit da pomogna s organiziraneto, vupreki 4e nqmam nikakvi specialni vyzmojnosti.

Link to comment
Share on other sites

Ako mogat da se namerat monitori, shte e mnogo hubavo, zashtoto da se mykne cqlata pokyshnina stava dosta trudno. Moito prdlojenie e provejdaneto na Lan Party da byde vyv vyzmojno nai studena staq, za da moje da se clockvat pvoeche procesorite :P

Link to comment
Share on other sites

Napravete si poll

S poll nqma da stane, trqbva da e pismeno zapisano, zashtoto inache moje da stane mnogo kofti, ush se sybirat 50 naviti i nakraq oo az ne moga da doida i takiva neshta, zatova nai dobre e da se organizira opredelena data, vseki da idi da se zapishe za da se znae tochnata broika, spored men organizaciqta na edno takova neshto e dosta trudna, tyi kato az sym bez otgovoren - ne se naemam da organiziram nishto :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

na mene mi se vijda mnogo glupava ideqta...ama dano vse pak uspeete da q usashtestvite

 

Ili se sedi v kushti pri komputara..ili si na vunka s priqteli 2te neshta nemogat da se kombinirat po podhodqsht nachin...za tva mi se vijda smeshno

Link to comment
Share on other sites

Ili se sedi v kushti pri komputara..ili si na vunka s priqteli 2te neshta nemogat da se kombinirat po podhodqsht nachin...za tva mi se vijda smeshno

Ili se hodi na zala s priateli, nqma nevyzmojni neshta, ideaqta ne e glupava stiga da se realizara.

Link to comment
Share on other sites

Ako mogat da se namerat monitori, shte e mnogo hubavo, zashtoto da se mykne cqlata pokyshnina stava dosta trudno. Moito prdlojenie e provejdaneto na Lan Party da byde vyv vyzmojno nai studena staq, za da moje da se clockvat pvoeche procesorite

 

 

Bravo be... i sas rykawici da ba4kame na PC-tata li? ti slu4aino da si 4uwal 4e ako e mnou niska temperaturata w pomestenieto Pc-to moje da ne otpali wyobste?

in4e... werno 4e parnoto moje da se prenebregne i az obi4am da clockwam, no wse pak ne trqa da ima wisylki po tawana!

Link to comment
Share on other sites

определено ще се знае поне 2 седмици след преди събитието :)

ама сега сме още в процес на събиране ...

който е СИГУРЕН може да ми прати ПМ и ще го впиша в началния пост :)

 

ПС: абе опитах се да адд-на пуул с това: Attach New Poll, ама нищо не стана :(

Link to comment
Share on other sites

11 човека?! как така ве няма ли желаещи.?! баси излагацията! брутално осиране! аре хора супер събитие ще е!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...