Jump to content
BulForum.com

LanParty_Plovdiv


JIS

Recommended Posts

  • Replies 376
  • Created
  • Last Reply

mm da super qko be6e pone dotogava dokat bqh tam stot cpu vtoroto cpu det izgorq be6e moito i ne uspqh da do4akam sastezanieto za overclok sigurno stqh da se klasiram predpolagam cpu to mi be6e amd 1800+ i go bqh dignal na 2200+ mojeh i oste da digna gradusite pozvolqvaha ama uvi. :)

Link to comment
Share on other sites

koi q ka4i Taq snimka da mu isuhnat kosmite po gurba we  :devil

 

za kvo ste okendzali ka4estvoto we

хахахахахахаххахаха....

 

наи-хубажите снимки са когато участниците спият ве :lol: :woot

 

:beerchug аре наздрве

Link to comment
Share on other sites

Ami po-ka4estvenite snimki ne zaemat li pove4e mqsto?Ako trqbva6e da se snima s po-dobro ka4estvo nqma6e da mogat da se napravat tolkova mnogo snimki. 

тези снимки не са никак малки снимка от 1 мв е даже голяма просто апарата явно му е разместен фокуса

Link to comment
Share on other sites

да и при това ако паметта свърши там беше фрашкано с компютри и все един експорт ще се направи, така че паметта не е проблем в случая

Link to comment
Share on other sites

awe R_A_I_D_E_R spo we man... tvoq aparat e idealen :) :P ako ne be6e aparata na R_A_I_D_E_R nqma6e da ima nikakvi snikvi kvo se oplakvate we hora... PEACE MAN :) :P trqbva da ti blagodarim za aparata a ne da ti se oplakvame 4e ka4estvoto e gadno (basi horata det sme, napravo sme 6MATKI) :) :P

 

 

Тури ли си зелената Неонка ве???

 

bat6oko razmenih q zelenata za 4erveni i q slojih mnoo qko stana sega trqbva da mi q vidite kutiqta :) :woot :P :D

Link to comment
Share on other sites

Доколкото виждам на мого хора(както и на мен) им е харесало! Дано да не се главозамайваме от всичко хубаво... едно състезание се провали: OVERCLOCK! За следващият път (мисля че ще има) предлагам да взаимстваме формулата от "100MHz". С нея може да се окаже, че някои с Пентиум на 550 е клокнал по-добре от някои с Пентиум 4... там се съпоставят разултатите от тестовете(ниаколко са не е само един.... както стана... теста на XeForce3 ми каза че нямам процесор ама въобще :cry ) а тестовата програма която аз харесвах тои не хареса защото неговата система изкара по-слаби резултати!

 

искам да знам какво мислите по въпроса вие(или поне тези които искат да се пробват в Клокинг-а)

 

и да не забравя... да поздравя организаторите, наистина добра работа бяха свършили момчетата!

Link to comment
Share on other sites

Ами осрахме малко някои неща, ама първи път беше все пак :) , кво да се прави. Следващия път - по-добре... да се надяваме :P .

И за овърклок наистина още тогава направих предложение за подобни тестове, ама нещо не се получи :wacko: .

Link to comment
Share on other sites

Абе всичко си беше идеално като за първи път... то не се провали само клокинга ами и турнирите по другите 2 игри ама кво ти пука... нали прибрахме наградите пак си беше готино :P Иначе много би ми се искало и аз да участвам в следващото състезание по клокинг ама аз с моя заключен Атлон не знам каде да се бутам :D

Link to comment
Share on other sites

Доколкото виждам на мого хора(както и на мен) им е харесало! Дано да не се главозамайваме от всичко хубаво... едно състезание се провали: OVERCLOCK! За следващият път (мисля че ще има) предлагам да взаимстваме формулата от "100MHz". С нея може да се окаже, че някои с Пентиум на 550 е клокнал по-добре от някои с Пентиум 4... там се съпоставят разултатите от тестовете(ниаколко са не е само един.... както стана... теста на XeForce3 ми каза че нямам процесор ама въобще  :cry ) а тестовата програма която аз харесвах тои не хареса защото неговата система изкара по-слаби резултати!

 

искам да знам какво мислите по въпроса вие(или поне тези които искат да се пробват в Клокинг-а)

 

и да не забравя... да поздравя организаторите, наистина добра работа бяха свършили момчетата!

Ами за клока найстина е най добре да се изчислява процентно вдигането на честотата на процесора, защото иначе хората със по слаби процесори нямат шанс да участват :( А иначе програмата на cna - при мен не отчита точки :D (Не може да отброй до толкова :P )

Link to comment
Share on other sites

е чак да си го отключа сам ... не мога :( не знам какво да правя... а иначе той атлона не е много добър за клокване така че няма изобщо смисъл да се бутам в такива състезания още повечето че от клокване не разбирам нищо

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...