Jump to content
BulForum.com

LanParty_Plovdiv


JIS

Recommended Posts

  • Replies 376
  • Created
  • Last Reply

Абе хора, мо то става дума за закрита инициатива бе. Чудим се дали ще можем да се наблъскаме 4 човека с комповете в моето мазе :D .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Давам ти гаранция че следващото лан парти в Пловдив ще бъде по-хубаво и от това... плановете са единствено и само ЗДРАВО РАЗЦЕПВАНЕ !!! Ще го напраим зверско ей ;) :D :P :woot :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Пичове, много ми се иска да ви помогна и дайте да измислим нещо. Доста хора от форума вече са идвали при мен и знаят, че съм сериозен.

 

Аз имам малка заличка, мога да осигуря 10 места за компове,може да не си носите мониторите (е, който иска, да го носи, моите са 17" Тринитрони), мишки и клавиатури също (ама за мишките не гарантирам:)). Мрежата е изградена, няма да пркарваме кабели, интернета ми е оптичен към Евроком, дано да сте доволни от него (връзката с Warez е 100 MBit)

 

Значи условията, които поставям са:

 

- в залата НЕ СЕ ПУШИ (не се пие, не се дрогира и т.н) - пушачите - някъде другаде

- трябва да се пази тишина след 22.00, само това остава да ми дойде полиция и да ме глобят

- партито може да започне в събота от 16.00 и трябва да свърши в понеделник .00, след което да си изчистите и да нямам проблеми да започна работа в 10.00. Ако мислете, че времето е малко, кажете - няма да го правим.

- Максимумът е 10 човека - повече не мога да осигуря. Всички трябва да имат лични карти - при проверка от полицията да нямам проблеми

- охраната на техниката - ще видим какво ще измислим, защото ако някой иска да си иде до вкъщи, да не трябва да си мъкне компа, а и за моята техника - трябва да я прибера някъде ;)

- другите подробности - допълнително ще ги уточнявам

 

- ако смятате, че може да възникнат други проблеми, пишете :)

 

повтарям, че това е само първоначална идея, не гарантирам, че ще стане. :)

 

ако пък стане, и то безпроблемно, може и да го направим регулярно :lol:

Link to comment
Share on other sites

И какво ще има надаване кой дава повече за да иди на парти - според мен идеята не е добра - защото 10 човека е твърде малко :( Друго си 40-50 ;) Трябва ни по голяма зала ;) Не може ли да се наеме за 1 ден някоя спортна зала - ама идва проблем за маси и столове :( Помислете и вие.

Link to comment
Share on other sites

на мен масите и столовете ми бяха по-голям проблем от прекарването на мрежата!

 

повярвайте ми, не отивайте на място където няма маси и столове!

 

Едит: е ся като захладнее викам да си напраим пак а ? :)

ще ми се да сме поне 100тина ?

Link to comment
Share on other sites

Може би не съм бил ясен в началото - имах предвид да е безплатно, не да давате пари. Залата от мен - безплатно :)

 

Освен това ако някоя друга зала, вързана към Евроком, се навие - ще стане по-голяма мрежа.

 

Ама както искате - и за мен главоболия няма да има :)

Link to comment
Share on other sites

JIS, и аз мислех за началото/средата на есента. Тъкмо всички желаещи ще са тук, а не на море/балкан. Но трябва наистина да се замислим върху въпроса с залата/масите.

Link to comment
Share on other sites

JIS, и аз мислех за началото/средата на есента. Тъкмо всички желаещи ще са тук, а не на море/балкан. ...................

 

Да допълня

И няма да е топло та да изпука някоя машинка пак :) :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Да допълня

И няма да е топло та да изпука някоя машинка пак :)  :punk  :punk

че ти да не мислиш че онея изпукалите машини миналия път бяха от жегата :woot :D

просто се събраха много разбирачи и :cry

Link to comment
Share on other sites

Ami...QVNO...ne uspqx da doida (glavno poradi tova 4e predi 10 min. razbrax za podobno sybirane)...

No sym navit po princip...Gotino e glavno poradi tova 4e 50-100 glavi mislqt po dobre ot edna... :punk

Q kajete koga pak 6te ima podobno sybiraniice ? :)

Link to comment
Share on other sites

Вероятно през есента.

Tva e hubavo, o ako pitate men trqbva oshte v samoto nachalo (predi 15 septemvri), zashtoto predi daskalo sichki sha sa se varnali i shte sa svobodni, a ako daskaloto e pochnalo mnoo hora moje da si imat problemi, pak i ako e v nqkoe daskalo moje da ima mn problemi :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...