Jump to content
BulForum.com

LanParty_Plovdiv


JIS

Recommended Posts

предполагам че ще има НЕТ ;) понеже в даскало си има оптика и колко му е едно кабелче да се пусне до салона :)

 

а мониторчето както и кутията в колата и до МГто ;) или пък с такси ... ко толкова.

нали ся ще си боядисваш монитора, няма ли да искаш да ни го покажеш после ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 376
  • Created
  • Last Reply

A дано да стане че искам и аз да са похваля с мойта щайга. Значи саита ша бъде готов утри и там ша вкарваме инфо за нащи компютри, така ли?

Или ша трябва да пращами е-маили на Shade???

 

Ай дайте и адреса на сайта!

Link to comment
Share on other sites

абе пич дай първо да видим сайта, без предположения и еъпроси викам!!!

Link to comment
Share on other sites

За съжаление вчера вечерта нямах нет и не можахме да завършим сайта. Не се безпокойте няма да останете незаписани :) . Естествено, който желае, може да изпрати мейл на lan_party_pld@abv.bg с координати за връзка (мейл), за да сме сигурни в участието му. А когато довършим сайта, там ще се запишат всички желаещи.

 

Значи сайта е lanparty-pld.hit.bg , но до обявяването му за отворен, всички получени бланки ще се пренебрегват. Абе утре вечер ще можете да се записвате :) .

Link to comment
Share on other sites

Така, сайта е официално отворен. Решихме таксата да е 4 лева (ако искате и 5 дайте, няма лошо :) ) . Очакваме записването ви. Ако не получите Reply в рамките на 24 часа, пишете на lan_party_pld@abv.bg , или ни потърсете в канал #lan_party , UniBG .

Link to comment
Share on other sites

<Спонсори>

 

ОМГ "Академик Кирил Попов" - Пловдив

 

ERA Computers

 

Яко !!!

 

Но имам въпроси: кой ще изгради мрежата и ще има ли НЕТ ?

Link to comment
Share on other sites

Ами мрежата ни е от ЕРА-та. НЕТ ще има - евроком оптика от даскало.

Записвайте се на сайта :) .

Link to comment
Share on other sites

Сега давам шанс на всеки който иска да помогне :)

понеже имам да обикалям доста фирме (не само аз де ами и Shade си има доста работа човека по организацията ;) ) и който иска може да се видим да му дам 2-3 плаката и да залепи в своето училище или кварталната заличка :)

че да стане рекламата и да се съберат повече хорица :)

Link to comment
Share on other sites

Игри, каквито искате - може да спретнем малко тунирче на Warcraft, аз съм зарибен по UT2004, моного хора още се зарибяват по CS, Splinter Cell: PT била яка за мулти. Няма да останем без игри. Освен това аз ще си носа инсталационните дискове на всичко, което имам до сега :devil .

Link to comment
Share on other sites

Сега давам шанс на всеки който иска да помогне :)

понеже имам да обикалям доста фирме (не само аз де ами и Shade си има доста работа човека по организацията ;) ) и който иска може да се видим да му дам 2-3 плаката и да залепи в своето училище или кварталната заличка :)

че да стане рекламата и да се съберат повече хорица :)

Идеално !!! Няма проблем.

Знаеш къде да ме намериш ;)

Link to comment
Share on other sites

че то ако аз тръгна да обикалям да ви ги дам .. то ще е същото да си ида до съответното училище ;)

утре ще кажа един час за среща на главната и ще ви дам плакати (например :) )

Link to comment
Share on other sites

аз лепа в каршиака, дайте в канала в IRC да се разберем, иначе дайте ЛС!

Link to comment
Share on other sites

в ЕГ-Пловдив гаджето ми ще сложи ;)

начи утре имам път към панаира към 16:00 часа ... а след това може да мина и през пл. Съединение към 16:30 :)

 

кажете дали ви устройва. мога да изместя часовете с по половин час :)

Link to comment
Share on other sites

днес в 16:30 на Съединение (от страната на памерника) елата да ви дам палакати :)

ае аз сега отивам да ги снимам ;)

Link to comment
Share on other sites

btw dnes dokato si sedqh i mi doide edno ne6to na akula :evil a to e slednoto:

tezi koita mnoo sa zapaleni po mod-vane neka da zemat razni podru4ni sredstva sys sebe si i tam drugi koito sa po-navytre v modvaneto da obqsnqvat za kvo staa vypros i dori da se modvat PC-ta na tova party :) za men tova 6a super gotino.sy6to taka moje i takiva koito razbirat ot linux da go instalvat i obqsnqvat na na4inae6ti linux potrebiteli i dr takiva

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...