Jump to content
BulForum.com

Unreal Tournament 2004


Prasko

Recommended Posts

т'ва горното го оправих с няколк патча, но сега друг проблем:

 

snapshot

 

на 2003 нямаше подобен проблем. някакъв патч на мрежа ли трябва да се слага? :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply
  • 5 months later...

M-M-M-Monster bump!

 

Ето тук - http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_un...ment_2004.shtml - може да се намери пач, който поправя проблема със CD-KEY-а и прави възможно да се играя онлайн, по всякакви сървъри с всякакви хора. Работи с всички версии, пачнати и непачнати. Пробвал съм го и работи чудесно. Цъкнете на Unreal Tournament 2004 [ALL VERSIONS] ONLINE PLAY ENABLER, файла е 36кб zip.

 

Също така ще използвам случая да питам дали някой още играе или дали му се играе? Ще е хубаво ако се събрерм малко повече хора за някаква отборна игра, а може и по-малко за Free for All.

Link to comment
Share on other sites

О! Това е доста добра находка. Работи много добре върхо пачнати версии с най-новия пач, вече го пробвах. Лошото е само, че намира все демо сървъри. Малко взе да ми писва от Rankin, Torlan и Convoy, честно.

 

Има ли някакви по-свастни сървъри из мрежата?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

А някой ще ми каже ли кой е най - новия пач и ако може да даде и линк...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Как да намаля GAME SPEED ? Не намирам такава опция, а играта ми е много бърза!

Link to comment
Share on other sites

Не може да намалиш скоростта на играта, ако си с двуядрен процесор ще трябва да си свалиш новите драйвери за него и тогава ще се оправи... ако върви по-бързо от нормално.

:)

Link to comment
Share on other sites

Тя е толкова бърза, колкото са я направили, не може да бъде по-бърза.

Предишните tournament-и можеха да се нагласят и ги играех на 85-90%. Просто съм свикнал да е по-бавничко, като CS :) А с UT2004 направо ми се завива свят.

Link to comment
Share on other sites

Аз си помислих, че имаш бъг с драйверите нещо и се получава забързване.

Погледни в "настройки" преди да пуснеш рунда (имаш настройки за начина на игра), от там трябва да има за нагласяне.

После ще погледна и ще ти кажа дали можеше, не съм много сигурен... разгледай се по обстойно из менютата обаче.

:)

Link to comment
Share on other sites

Не намирам такава настройка в менютата. Може би ако се въведе някак си в козолата !?

Link to comment
Share on other sites

Намерих нещо по темата.

Пробвай от UT2004.ini да влезнеш и да промениш "GameSpeed=1.000000" да видиш дали ще стане.

От конзолата не може да се прилага командата.

Ако не стане, четох за някакъв бъг или просто производителите са забранили опцията.

:)

Link to comment
Share on other sites

Мерси много, човече, стана! Нагласих го на 0.900000 и така вече ми харесва. :)

Link to comment
Share on other sites

Между другото намерих къде в менюто има настройка за скоростта на играта. Забутали са го в раздел Mutators -> Game speed.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...