Jump to content
BulForum.com

Unreal Tournament 2004


Prasko

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

пичове днес играх пълната версия за сефте! размаза ме!!! от утре почвам да пукам онлайн. дано стане яка игра! до утре!:)

Link to comment
Share on other sites

Ooo! Игратa е много жестока. Айде само се научете да карате Leviatan-а :).

 

Обаче имам един пробле. Мисля че е нещо от буфера. Разминават се моделите като ги гледам от далече. Това няй си личи на Torlan. Там хълмовете се показват през храстите в/у тях. А на демото го нямаше тоя проблем. Някй да помогне?

Link to comment
Share on other sites

А я чакайте и още нещо да питам. Знаете ли как се отключват скритите модели (ония с въпросителна)? Всички казват като превъртя играта, ама превъртях я и йок. Имам предвид без ceat-ове и hack-ове и без edit-ване на файлове. Това и аз си го знам.

 

А, и още нещо. Има ли някакъв начин да си разгледам моделите по-добре, като в стария UT2003? Искам и ботушите да им видя ве, маина!

Link to comment
Share on other sites

Drazni me lipsata na koordinacia v samite otbori. Triabva da ima po-dobra koordinacia osobenno na onslaught tam seki prai kakvoto si iska i se gubi nai-qkoto ne6to v igrata spored men "teamplay". Te si4ko igraiat kato deatmatch, triabva da ima koncepcia, strategia i t.n.

 

Dano tezi ne6ta se opraviat s te4enie na vremeto. Kato govoria tova imam i sebe si v predvid da ne se obidi niakoi. :P

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли какви конзолни команди има? По-специално taunt-анимациите. Аз сам намерих няколко и няколко намерих по site-ове. Те са:

 

taunt asssmack (това е Ass Smack)

taunt gesture_beckon (Beckon)

taunt gesture_cheer (Cheer)

taunt gesture_halt (не знам)

taunt pthrust (Pelvic Thrust)

taunt gesture_point (Point мисля)

taunt throatcut (Throat Cut)

taunt specific_1 (Unique за повечето и Flex За Juggernaught)

taunt gesture_taunt01 (Различно за всеки, някои нямат)

taunt gesture_taunt02 (Различно за всеки, някои нямат)

 

Тези неща могат да се пишат в конзолата, или в user.ini да се сложат на копчета. Проблема е, че има още доста, които не знам - напромер Skaarj-овете нямат повечето от тези а имат серия други, Juggernaught-ите ги имат всичките тез и още серия други. Има си ги във Voice Menu, ама на мен ми трябват конзолните команди. Някой знае ли ги? А някой въобще чете ли още тая тема.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Така, знам че си говоря аз сам в тая тема, ама 'се пак да кажа.

Знаете ли че се е появил VCTF, демек Vehicle Capture The Flag? То всъщонст играта си има поддръжка за него, само дето няма направени карти. Коляма лудница е. И най-важнто, много добре е балансирано. Не можеш да носиш флага в Manta или Raptor и има бая стационарни оръдия. За сега са covert-нали сам 2 карти - VCTF_ArcticStronghold и VCTF_Dawn, ама и те не са лоши. Ще ви ги кача да ги пробвате. Инструкции си има в архивите, и VCTF_ArcticStronghold трябва да се сложи първа.

Айде, сега отивам да се моля на хората от play.everocom.net да ги сложат за гласуване.

 

А, да. Ще кача и един мутатор, дето прави колите да могат да се крадат винаги. Т.е., колите и танковете вече няма да са заключени. Така е по-добре за Capture The Flag, поне според мен.

Link to comment
Share on other sites

Forbidden

You don't have permission to access /gamez2/Unreal.Tournament.2004-DEViANCE/ on this server.

 

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Kakvo znachi tova zashto e tazi zabrana???

Link to comment
Share on other sites

celiq games2 e forbiden v zalata pod nas i ne moga i tam da probvam TA-to taka 4e... ne se sardi.. daje i unreal4eto ne moeme si svalime 6tot gleam ste dosta zaribeni i az da se vkliu4a ama ne staa.  :cry

Az pitam zashto e zabranata!!!???Niakoi shte mi dade li otgovor.......molia! :(

Link to comment
Share on other sites

Az pitam zashto e zabranata!!!???Niakoi shte mi dade li otgovor.......molia! :(

Като гледам не си от вчера тук... Когато се разместват и подреждат нещата по сървъра се случва да се ограничи достъпа до един или друг харддиск - изчакай и ще имаш отново достъп, когато работата по него приключи. Това се обяснява за n на n-та степен път. И все някой се паникьосва като стане... Relax...

Link to comment
Share on other sites

Като гледам не си от вчера тук... Когато се разместват и подреждат нещата по сървъра се случва да се ограничи достъпа до един или друг харддиск - изчакай и ще имаш отново достъп, когато работата по него приключи. Това се обяснява за n на n-та степен път. И все някой се паникьосва като стане... Relax...

T'va che sum zadal vupros ne znachi che sum se panikiosal! :D ...........ot sutrinta e taka zatova pitam!

Link to comment
Share on other sites

Имаше известно време проблеми с Gamez 2. Май вече са оправени. Ако не са, ще ги оправят.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Niakoi interesuva li se o6te ot ut2004?6toto az iskax sia da uploadna niakolko mods za nego ako niakoi go interesuva da pi6e.

 

Edit:Uploadnax nai novia patch za ut2004 Tuk i Alien Swarm mod tuk Btw v ku6ti imam dve pcta koito sa dosta mo6tni tui4e ako iskate moga da napravia dedicated server ako ste naviti pi6ete

Link to comment
Share on other sites

Давай, качвай и не питай :)

Що се отнася до Dedicaed Server, това би било добре, щото ни спряха еврокомския сървър. Малко ме съмнява да стане, ама ако стане поне ще има къде да играем.

Link to comment
Share on other sites

Mi to i men me sumniava 6toto sigurno 6te ima lag ama niama da boli ako opitame ta po kasno tazi ve4er 6te ka4vam o6te edin mod a za dedicated server ako si navit utre moze da go napravia 6te napi6a ipto tuk kato go napravia pak dano da stane..

PS:Zabravix toia server moje da stane i tazi ve4er abe kato go napravia 6te napi6a ipto tuka pak koito iska da idva da igrae

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Hi All!

 

Imam osnoven problem! Kogato otida na Join Game mi se cafva edin jam che Master Server-a ne mi haresva CD-KEY-a! Tova go preziviah niakak si vapreki che i do sega sam na uspokoitelni ot tazi travma!

NO kogato si nameria sarvarche i si vlezna v nego, ne poveche ot 20sek i puff pak tozi jam!!! :woot Kato go zatvoria i me dropva ot game-a v koito sam vliazal!

 

Probvah dosta pachove i tn. no bez uspeh!

 

Niakakvi idei??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Така, излезе Unreal Tournament 2004 Editor's Choice. Това е стандартния UT2004, плюс още 3 превозни средства, още карти и модели и много mod-ове.

Като се освободи място на сървъра ще го кача, заедно с последния patch, който ви трябва за инсталация. Update-а е към 80МВ а patch-а още около 14МВ.

 

Новите шревозни средства са:

 

Paladin - Едноместен танк на колелета. Пъвата стрелба е един снаряд, който гърми като по мощно shock combo. Втората стрелба е един голям щти, който не пропуска никаква стрелба, но има ограничена енергия.

 

Cicada - Двуместно самолетче.

В първото място е пилота. Първата стрелба са двойни ракети без насочване. Втората стрелба отбелязва едно място на земята и изтрелва до 16 ракети в зависимост от това колко задържиш.

Във второто място седи стрелеца. Пирвата му стрелба е като оръдията по базите но двойно по-бърза, но може да стреля само надолу от хоризонтално положение. Втората му стрелба са гранати, които отклоняват AVRiL-и.

 

Гаубица - Двуместна артилерия.

На първото място е шофьорът-артилерист. Първата му стрелба е стандартен истрел. Втората му стрелба изтрелва камера. При повторно натискане, камерата се разпъва и с клаишите за движение си оправлявате един мерник на замята къде да стреля гаубицата. Камерата се сваля.

На второто място е същото оръдие като второто място на Hellbender-a - онова, дето е същото като Shock Rifle-а.

 

Идва с дубликати на всички оригинални карти, подобобрени с новите превозни средства.

 

Ако искате можете да си го свалите и от оригиналния site на играта - безплатно е.

Link to comment
Share on other sites

na UT2004 prosto botovete sa na nai golqmata stepen na trudnost i edva me ubivat ako me ubiqt to tva e kogato sa mnogo hora inache sa super smeshki :P ma ne vi laja tva e 4estno ma az neshto nemoga da igraq v interneta i neznam zakvo taka ako znaete q kajete 4e ... (da vi pobiq malko ne za drugo :P :D )

Link to comment
Share on other sites

niokola89, ти от къде го взе тоя server? Нали тоя в play.evrocom.net го затвориха че нямало място. Ако знаеш някаде другаде, я кажи и аз да ида.

 

А, и в ftp-то още няма място.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...