Jump to content
BulForum.com

VW golf 3 1.6 16v vs renault megane classic 1.6 8v


Fl00der40

Recommended Posts

VW golf 3 1.6 16v vs renault megane classic 1.6 8v

Та темата е ясна, според вас кой кого ;)

Аз няма да казвам какво мисля, нека видим фау-ве-феновете какво ще кажат.Видях такава дръпка и ми е интересно как смятате вие, кой беше първи?

Link to comment
Share on other sites

Гонка със завои или драг..?При драга е важно да можеш да сменяш скорости и да ти е мощна колата, при по-сложно трасе е важно задкормилното устройство...

Link to comment
Share on other sites

Ако голфа е имал по-малко от две лепенки на задната врата, сигурно е загубил! Особено ако реното е било със спортни стелки на предните седалки - не ми се мисли!

Link to comment
Share on other sites

Много хитра тема. Куц кон с куцо магаре се гонили...А лада 2105 и москвич осмак кой ли ще е първи ?

Ако е осмак Москвича няма шанс :D .

 

Мегана по принцип има повече power, ама знае ли се в "твоя" клип какво е било.

Link to comment
Share on other sites

13 лепенки и 3 ароматизатора борче,заедно с два надписа GTI и затъмнени фарове и тоя голф вдига от 0 - 100 за 0.1 секунди..къде отива тва рено..

Link to comment
Share on other sites

Е ква е тая простотия да сравняваме 1.6 16В с 1.6 8В?Да не говорим че и Меган класика е седан и е малко по големичък на размер на килограми незнам.Ако е Меган Коч 1.6 8В със сигурност ще вземе Голфа.Ако е 1.6 16В и Мегана демек 108 коня Голфа няма никъв шанс.

 

П.П.Това е ако пренебрегнем субективният фактор а именно задкормилното устройство ;) Ако шофера нестава ако ще с 200 коня да му е по-мощна колата все тая ;)

Link to comment
Share on other sites

При драга е много важно да си познаваш колата и да имаш изкл. тайминг...щото да не стане като с мене разни 316-ки да си показват муцуните пред двулитровката S40 :) Пък и освен това кой го е еня?Голфаджиите са достатъчно на пътя, хондьовците и те ги гонят с още по-рисково каране...нека оставим тия изцепки извън пътя, защото все пак др. хора не са виновни за това, че зад волана има идиот.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
При драга е много важно да си познаваш колата и да имаш изкл. тайминг...щото да не стане като с мене разни 316-ки да си показват муцуните пред двулитровката S40 :) Пък и освен това кой го е еня?Голфаджиите са достатъчно на пътя, хондьовците и те ги гонят с още по-рисково каране...нека оставим тия изцепки извън пътя, защото все пак др. хора не са виновни за това, че зад волана има идиот.

 

Тия само пеша можеш да паднеш от тях :lol: Куциииии до беозбразие :)

Link to comment
Share on other sites

Тръгна преди края на броенето и за малко се показа напред...ся за да бие трябва от 3-та да тръгна :)

Btw

На мегана коя му е най-голямата кубатура да питам тук, та да не отварям нова тема?

Link to comment
Share on other sites

Btw

На мегана коя му е най-голямата кубатура да питам тук, та да не отварям нова тема?

 

Ако не бъркам 2.0 16В 147 мулета е най-големият мотор освен ако няма някаква лимитирана серия нещо.

 

П.П.Това е за Меган 1.Меган 2 Спорт е 2.0 16В 225 коня най-големият.

Link to comment
Share on other sites

VW golf 3 1.6 16v vs renault megane classic 1.6 8v

Та темата е ясна, според вас кой кого ;)

Аз няма да казвам какво мисля, нека видим фау-ве-феновете какво ще кажат.Видях такава дръпка и ми е интересно как смятате вие, кой беше първи?

zdraveite.karam Golf 3 1,6i :) ,no ne moje da varvi kato drugite koli sas sa6tite parametri.slojil sam mu 4IP v Sf.i mi izmeriha 4e e stanal 135 k.s.imam priqtel sas Astra sas sa6tite parametri i sa6tiq 4IP i ne moga da go biq,dori negovata e 1.4 ekotek + 4ipa.gore dolu triqbva da izkarva mo6tnost kato men,no uvi,ne moga da go drapna.prosto Golf 3 e kutsa krava.ni6to ob6to sas gordosta na GOLF-2.razlikata e ot zemiqta do nebeto.ot zna4enie e i 4oveka zad volana :)

Link to comment
Share on other sites

zdraveite.karam Golf 3 1,6i :) ,no ne moje da varvi kato drugite koli sas sa6tite parametri.slojil sam mu 4IP v Sf.i mi izmeriha 4e e stanal 135 k.s.imam priqtel sas Astra sas sa6tite parametri i sa6tiq 4IP i ne moga da go biq,dori negovata e 1.4 ekotek + 4ipa.gore dolu triqbva da izkarva mo6tnost kato men,no uvi,ne moga da go drapna.prosto Golf 3 e kutsa krava.ni6to ob6to sas gordosta na GOLF-2.razlikata e ot zemiqta do nebeto.ot zna4enie e i 4oveka zad volana :)

 

Я пак за тоя чип дето качва толкова коне на бензинова НЕ турбинирана кола ;)

Link to comment
Share on other sites

Селската мечта - голф 3 с лепенки ремус и затъмнени стъкла, и люта чалга да се чува от вътре :P :P :P и голям надпис Pionerr на задното стъкло :D :D, наи сме-но е перни-ки голф 3 целия в лепенки и отзад един голям кюнец ( които допълнително дава още 5 умрели магарета отгоре)

Link to comment
Share on other sites

Селската мечта - голф 3 с лепенки ремус и затъмнени стъкла, и люта чалга да се чува от вътре :P :P :P и голям надпис Pionerr на задното стъкло :D :D, наи сме-но е перни-ки голф 3 целия в лепенки и отзад един голям кюнец ( които допълнително дава още 5 умрели магарета отгоре)

 

Такива епитети могат да се лепнат за почти всяка марка. Не са по-малко сектанти тия с 3-та серия на БМВ, която е с минал бал ;). Или пък Хондаджиите. Така, че сарказма може да си го задържиш.

Надявам се от профила ми ти става ясно, че не карам Голф, така че може да се забавиш с нападките

Link to comment
Share on other sites

Я пак за тоя чип дето качва толкова коне на бензинова НЕ турбинирана кола ;)

 

Е Стефо що да не?Ти с твоя чип не качи много мощност защото твоята фабрично си е форсирана докато Голф-а си е скопен.Наскоро видях че на 3-ка фабрично има монтирана едно като диафрагма за намаляне на мощноста.Така че защо да не е стигнал тези коне което наистина е малко вероятно като съм виждал как на кола с турбо едвам успяват да дигнат 10-на коня с промяна на налягането.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...