Jump to content
BulForum.com

VW golf 3 1.6 16v vs renault megane classic 1.6 8v


Fl00der40

Recommended Posts

Е Стефо що да не?Ти с твоя чип не качи много мощност защото твоята фабрично си е форсирана докато Голф-а си е скопен.Наскоро видях че на 3-ка фабрично има монтирана едно като диафрагма за намаляне на мощноста.Така че защо да не е стигнал тези коне което наистина е малко вероятно като съм виждал как на кола с турбо едвам успяват да дигнат 10-на коня с промяна на налягането.

 

Ми защото така съм чел :). Обикновенно се прави за 8% над заводската мощност. Всичко друго е ненужен риск, а и май невъзможно или безсмислено ;). Докато дизел или Турбо кола се товари повечко

Link to comment
Share on other sites

Е Стефо що да не?Ти с твоя чип не качи много мощност защото твоята фабрично си е форсирана докато Голф-а си е скопен.

 

щото това не е мандра,най-общо казано ;) от 101 на 135 са около 34-5%,това и в страната на чудесата го няма :lol:

чипа най-общо казано променя таймингите на запалването и на плюенето на гориво в цилиндрите,таван 10% аванта да изкараш оттам,всичко останало спада към групата на 'лепенки' тунинг и 'кюнец' тунинг. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Такива епитети могат да се лепнат за почти всяка марка. Не са по-малко сектанти тия с 3-та серия на БМВ, която е с минал бал ;). Или пък Хондаджиите. Така, че сарказма може да си го задържиш.

Надявам се от профила ми ти става ясно, че не карам Голф, така че може да се забавиш с нападките

 

;) Колегата го каза

Link to comment
Share on other sites

Селската мечта - голф 3 с лепенки ремус и затъмнени стъкла, и люта чалга да се чува от вътре :P :P :P и голям надпис Pionerr на задното стъкло :D :D, наи сме-но е перни-ки голф 3 целия в лепенки и отзад един голям кюнец ( които допълнително дава още 5 умрели магарета отгоре)

lexus86 Айде не с лошото :angry1 Ти какво караш,че такива определения да даваш?Марката на колата не е критерий,то и Мерцедес да караш,ако си селяндур няма оправия :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Голф 3 1.6i 101 к.с са с 8-клапанови мотори няма 16В.

Голфът е около 1200 кг,Реното е по-леко и съответно Голфецът няма шанс.

Туй то.

Чипове-мипове по 30% на атмосферна бричка е просто невъзможно,но блажени са вярващите.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...