Jump to content
BulForum.com

проблем с телефоните


Recommended Posts

проблем с телефоните на евроком-пловдив давата постоянно че са недостъпни или закрити. ако някои

знае как да се свържа моля, да каже. благодаря.

Link to comment
Share on other sites

проблем с телефоните на евроком-пловдив давата постоянно че са недостъпни или закрити. ако някои

знае как да се свържа моля, да каже. благодаря.

А ти на кои телефони звъниш? Пробвай 575-575 или 57-58-59.

Link to comment
Share on other sites

А ти на кои телефони звъниш? Пробвай 575-575 или 57-58-59.

Аз ползвам тройната услуга на Евроком и от 2 дни няма телефон!!Утре ще ходя до офиса да попитам и ще пиша подробности.

Link to comment
Share on other sites

Има ли хора, които ползват тази тройна услуга :D :D :D

Как ще ползвате телефон от Евроком леелеее

Има хора,които ползват да.Аз съм един от тези хора.Ти какво предлагаш да си прекарам телефон от БТК и да плащам 15 лева само такса?!!!При евроком таксата ми излиза 2,90 лева.Има разлика нали? ;) Та по-въпроса за телефоните.Има такъв от месец и половина и съм горе-доло доволен.С изключение на 2-3 прекъсвания за по 1 час си работи нормално.Попитах в офиса за тези прекъсвания и ми казаха,че се работило за да се подобри услугата.Все пак тази услуга е от 2-3 месеца доколкото знам.Надявам се,че нещата ще се подобрят още повече.Та така ползвам телефон от Евроком Сашко леееелееее..... ;)
Link to comment
Share on other sites

Точно тези прекъсвания за по ЕДИН час с БТК няма да ги срещнеш никога, не дай си боже да ти се наложи да се обадиш по спешност през този един час, става лошо.

Link to comment
Share on other sites

Точно тези прекъсвания за по ЕДИН час с БТК няма да ги срещнеш никога, не дай си боже да ти се наложи да се обадиш по спешност през този един час, става лошо.
Да с БТК не прекъсва за час,два а за дни!Бил съм и абонат на БТК няма какво да се лъжем и там стават аварии.А таксата им е с пъти по-висока от на Евроком.А за спешните обаждания,е не вярвам някой вече да разчита само на стационарен телефон! ;)
Link to comment
Share on other sites

Да, таксата за стационарен БТК телефон е около 13 лв, дори без да говориш и 1 път. Но да не забравяме, че в тази такса влиза и известен брой импулси/минути. В нашата разпечатка примерно повечето разговори са таксувани 0.00 лв, дори има и по 5-10 минутни. Ако не се лъжа, към 30 или 50 мин. влизат в тях и общо взето плащаме по 20-тина лв общо за около час и половина селищни и 1 час междуселищни.

Не че и аз не съм против тоя телефон, и ако зависи от мен, аз не го ползвам и бих го cancel-нал, барабар с кабелната телевизия :)

Link to comment
Share on other sites

Да, таксата за стационарен БТК телефон е около 13 лв, дори без да говориш и 1 път. Но да не забравяме, че в тази такса влиза и известен брой импулси/минути. В нашата разпечатка примерно повечето разговори са таксувани 0.00 лв, дори има и по 5-10 минутни. Ако не се лъжа, към 30 или 50 мин. влизат в тях и общо взето плащаме по 20-тина лв общо за около час и половина селищни и 1 час междуселищни.

Не че и аз не съм против тоя телефон, и ако зависи от мен, аз не го ползвам и бих го cancel-нал, барабар с кабелната телевизия :)

Да БТК имат безплатни минути. :blink: Евроком имат два пъти повече!! ;) Към БТК абонати са 70 на месец,а към вътрешната мрежа 500 на месец за такса от 2,90!Не е като 15лева на месец нали?!! :rolleyes: За международни с цяла Европа,САЩ и Канада е 17 ст. на минута.И това не само в събота и неделя.Както е при БТК. ;) Не искам да ставам рекламен агент на Евроком,но аз лично смятам,че в сравнение с БТК са много по-добри!

Link to comment
Share on other sites

Да БТК имат безплатни минути. :blink: Евроком имат два пъти повече!! ;) Към БТК абонати са 70 на месец,а към вътрешната мрежа 500 на месец за такса от 2,90!Не е като 15лева на месец нали?!! :rolleyes: За международни с цяла Европа,САЩ и Канада е 17 ст. на минута.И това не само в събота и неделя.Както е при БТК. ;) Не искам да ставам рекламен агент на Евроком,но аз лично смятам,че в сравнение с БТК са много по-добри!

Разбирам, аз просто го казах понеже ти така го изкара в по-предните постове че даваш 15 лв на вятъра, а при ЕК даваш 2 лв и получаваш целия свят.

Не съм се и интересувал ЕК какви минути включват в пана, и изглежда офертата е доста добра, обаче има едно голямо НО.

Това все пак е ЕК! Зависиш от тяхната доставка с всичките им негативи и прекъсвания, пирати и какво ли не. Нашия теефон за всичките десетилетия е прекъснал 1-2 пъти като единия път беше в нас причината.

Утре сменяш кабелния оператор (примерно не си доволен от нета или ТВ-то им), и вече нямаш телефон. Или поне не със същия номер (за това вече не съм сигурен).

Май излиза най-добре да ползваш някоя утвърдена VoIP услуга.

Link to comment
Share on other sites

Да БТК имат безплатни минути. :blink: Евроком имат два пъти повече!! ;) Към БТК абонати са 70 на месец,а към вътрешната мрежа 500 на месец за такса от 2,90!Не е като 15лева на месец нали?!! :rolleyes: За международни с цяла Европа,САЩ и Канада е 17 ст. на минута.И това не само в събота и неделя.Както е при БТК. ;) Не искам да ставам рекламен агент на Евроком,но аз лично смятам,че в сравнение с БТК са много по-добри!

 

Вие сравянвате кон със кокошка тук. Има фундаментална разлика между IP телефония и телефония по медни жици. На всеки IP телефон се казва че не бива да се разчита само на него за спешни обаждания. Ако няма това предупреждение значи са го премълчали.

а относно тарифите : на скайп (един друг VOIP телефон) имаш НЕОГРАНИЧЕН брой минути към "вътрешната мрежа" (другите скайпове) и цената до Щатите е от порядъка на 4 ст/мин.

Така че пак си помислете кое е по-добре и кое не.

А колко струва да ви се обаждат от други телефони ?

Link to comment
Share on other sites

Вие сравянвате кон със кокошка тук. Има фундаментална разлика между IP телефония и телефония по медни жици. На всеки IP телефон се казва че не бива да се разчита само на него за спешни обаждания. ....

А колко струва да ви се обаждат от други телефони ?

Разбира се, че за спешни обаждания няма кой да разчита на Voip, тук и не ставаше въпрос за такива обаждания, за тях си има GSM-и ако нямаш домашен телефон, а и ако не си във вас, май само на GSM можеш да разчиташ. Освен ако няма някакво бедствие, GSM-а е достатъчно надежден (стига апарата да е наред).

От други телефони да се обаждат би трябвало да е безплатно за викания, както е при БТК и мобилните ако не си в roaming.

А иначе скайп по-добре ли е като платена voip услуга спрямо отвратителния им софтуер?

Link to comment
Share on other sites

...От други телефони да се обаждат би трябвало да е безплатно за викания, както е при БТК и мобилните ако не си в roaming.

 

А на мен (абонат на БТК) колко ще ми струва към мрежата на ЕК ? Или е обикновен градски :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

В крайна сметка ако ще правим сравнения на телефоните - iTD дефакто получаваш безплатен телефон /не плащаш месечна такса,че даже дефакто с пакета получаваш намаление/, получаваш 100 безплатни минути (25лв пакета и 300 минути 42 кинта пакета) към всички стационарни в Европа,САЩ,Канада И МОБИЛНИТЕ в САЩ и Канада.

Както и неограничени безплатни минути към вътрешната мрежа.Да не говорим,че за 4те месеца които им бях абонат е спирал 1 път телефона когато ми спря и нета :X

P.S. С 2 думи и на евроком са им високи цените на телефона,а за интернета да не говорим >.>

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Пълен ташак са БТК :angry1 Не могат да влязат в час и разчитат на монопола си. Последните месеци получавах разпечатки с по 10-на разговора (половината от тях за викане на такси) и кво излиза - 1 разговор е повече от левче - е нема такъв скъп гесеем....не че е нещо кой знае какво, но много мразя да ме ебават по такъв селски начин! При мобилните оператори като не говориш много си има ниски такси, или предплатени ваучери...

Подавам молба за спиране и ми казват - Господине, даваме Ви един месец за размисъл (сиреч да ме набутат с още една такса), изредих няколко звучни БГ поговорки, не платих последната такса и с най-голямо удоволствие се разведох с тия дришльовци, дето едно време да имаш дом. тел. беше същия лукс все едно да имаш нова Лада :punk

Link to comment
Share on other sites

Пълен ташак са БТК :angry1 Не могат да влязат в час и разчитат на монопола си. Последните месеци получавах разпечатки с по 10-на разговора (половината от тях за викане на такси) и кво излиза - 1 разговор е повече от левче - е нема такъв скъп гесеем....не че е нещо кой знае какво, но много мразя да ме ебават по такъв селски начин! При мобилните оператори като не говориш много си има ниски такси, или предплатени ваучери...

Подавам молба за спиране и ми казват - Господине, даваме Ви един месец за размисъл (сиреч да ме набутат с още една такса), изредих няколко звучни БГ поговорки, не платих последната такса и с най-голямо удоволствие се разведох с тия дришльовци, дето едно време да имаш дом. тел. беше същия лукс все едно да имаш нова Лада :punk

Така си е :( като се сметне, че след тези мизерни 50 безплатни минути за 13лв! имаш начално таксуване от 13ст или нещо от сорта + продължителността на разговора по 4-5 стинки и това за стационарни в тяхната си мрежа, а за GSM-и да не говорим ... сега с ITD 100 безплатни минути, няма първоначално таксуване и подобни просотии, а цената на минута разговор е двойно и тройно по-ниска от тази на БТК ... просто няма кво да се говори - скоро разговорите през GSM ще станат по-евтини от тези през БТК сигурно :angry1 за сега плащаме такса колкото да се подържат входящите обаждания, че много хора ни знаят на номера от БТК, но щом се въведе преносимостта на номерата от стационарни телефони тотално режем БТК и им е*а майката на тия скъпари :angry1

На Еврокома също е по-изгодно от БТК въпреки спиранията, но в такива случаи за спешни разговори винаги има GSM ;)

Link to comment
Share on other sites

Евроком,тази Цифрова Телефония , я пускат още от 2003 година , така че търпение лафове от Сорта"Работи се по въпроса за..." ще са нормални. А и при тях е така ,но е по-добре от БТК и Нета им ,дето е без Супер Любо..... В Бг идеално няма ,но Евроком е по-добрия вариянт. Я си представете в

град ,като Пловдив ,а ко всичко трябва да е идеално колко нов кабел, техника и т.н трябва да се направи, така че всичко да е Оки и пак нее гаранция техника е все пак. Радвайте се все пак и нека да изберем 2,90 пред 15 с ДДС.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...