Jump to content
BulForum.com

Оправяне на брони ..


KyPo

Recommended Posts

ЗНачи искам някъде да ми кажете къде мога да отида да ми се оправи една броня че ме бяха блъснали

тя е пласмасова ..... кажете някъде такива хорица къде има .. че изобщо не съм наясно ... в кичука ако ми кажете повече ще е още по добре

Link to comment
Share on other sites

ЗНачи искам някъде да ми кажете къде мога да отида да ми се оправи една броня че ме бяха блъснали

тя е пласмасова ..... кажете някъде такива хорица къде има .. че изобщо не съм наясно ... в кичука ако ми кажете повече ще е още по добре

 

В Такси 1, влизаш от към Цариградско шосе, пада се малко гаражче от ляво, веднага след навеса с канала ;)

Пича е доста добър, и взема народни цени.

Link to comment
Share on other sites

Бухала най-добре ще ти направи бронята.Неговата работилницата се намира на ул."Славянска" до рибният ресторант "Рибката".(незнам кой точно е немера на работилницата).

Link to comment
Share on other sites

Бухала най-добре ще ти направи бронята.Неговата работилницата се намира на ул."Славянска" до рибният ресторант "Рибката".(незнам кой точно е немера на работилницата).

 

http://pvc-zavarki.hit.bg/

 

ходил съм при него.. много точен човек и работи добре..

Link to comment
Share on other sites

http://pvc-zavarki.hit.bg/

 

ходил съм при него.. много точен човек и работи добре..

 

Само да добавя че опцията с промяна на бронята отпада от Нова Година.Човека няма да се занимава с такова нещо.

Относно възможностите на въпросния човек всеки може да се убеди сам като иде на място и види черната кола на собственика и се опита да е познае каква е :D

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да ми направи фаровете, но защо пък да не направим нещо и по броните.... Много жалко че ще спира.... jozo само си ме проклел ти ша знаеш :devil

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да ми направи фаровете, но защо пък да не направим нещо и по броните.... Много жалко че ще спира.... jozo само си ме проклел ти ша знаеш :devil

 

Ами утиди на място и питай може и да се съгласи въпреки че имам вътрешна информация ;) Самата работа отнема много време и за това го разбирам че се отказва от тунинга ;) Освен ако не му предложиш прилична сума тогава може чудеса да направи.Както казах който види колата му и подобренията и пада :D На Фиегото което имаше много се чудих от къде е взел "ейнджъл айс" а се оказа че сам си ги е правил :)

Не съм те клел.Не съм такъв човек :tongue Иначе ако почерпиш една бира веднага ще те "откълна" :devil

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

И при мен стана белята :laughing: И аз си счупих бронята ..... Някой да знае какви пари горе долу ще ми вземат за заваряване на пластмасова броня :blink: Колата е Опел Кадетт и бронята му е от твърда пластмаса .... в смисъл не се огъва навътре при удар , а директно се чупи .... и ми се счупи едно парче около 40 на 30 см .... И неска бях в едно гаражче в смисрленски , където беше супер забутано и вътре няколко майстора на по ракия и ми викаха да ми я лепят със смола , но пък ми искаха 40 лева !!!!! ?!??

В крайна сметка реших да изчакам до сряда , че сега по празниците всичко е затворено и да ми я заварят .... Някой горе долу цена , защотото аз за 40 лева по-добре от моргата да си купя някаква броня на старо без кръпки !!!!!

Няколко приятелчета ми викат не повече от 15-20 лева да ми вземат за заварката

Link to comment
Share on other sites

Ами утиди на място и питай може и да се съгласи въпреки че имам вътрешна информация ;) Самата работа отнема много време и за това го разбирам че се отказва от тунинга ;) Освен ако не му предложиш прилична сума тогава може чудеса да направи.Както казах който види колата му и подобренията и пада :D На Фиегото което имаше много се чудих от къде е взел "ейнджъл айс" а се оказа че сам си ги е правил :)

Не съм те клел.Не съм такъв човек :tongue Иначе ако почерпиш една бира веднага ще те "откълна" :devil

тоя пич ме разцепи имах удоволствието да ида на кафе сн его с едни мотори и като завърза една прикаска а верно колата му е уникална и като го чух а и другите си го хвалеха де кви чудеса прай... :)

Link to comment
Share on other sites

@Pesho Ако оня ти е казал 40, пластмасаджията ша ти каже 80. По - добре нова. Мен, мой хора, за някви мизерни заварки ми взеха 30 леа, камо ли теб, за цяла броня. Не ми се мисли!

15-20?! айахха ах ктш4йр клашйелк ахахахаххахххах 15 лева ако тряа да се изпикаят отгоре!

Link to comment
Share on other sites

тоя пич ме разцепи имах удоволствието да ида на кафе сн его с едни мотори и като завърза една прикаска а верно колата му е уникална и като го чух а и другите си го хвалеха де кви чудеса прай... :)

 

Е да той сега е малко запален по моторите :) Не е напразно това хвалене да ти кажа.Не ти пожелавам да ползваш услугите му, но ако се наложи сам ще разбереш защо го хвалят :)

 

 

@Pesho Ако оня ти е казал 40, пластмасаджията ша ти каже 80. По - добре нова. Мен, мой хора, за някви мизерни заварки ми взеха 30 леа, камо ли теб, за цяла броня. Не ми се мисли!

15-20?! айахха ах ктш4йр клашйелк ахахахаххахххах 15 лева ако тряа да се изпикаят отгоре!

 

Недей така Психар.Този човек който споменах събра броня от парчета и неможеш да познаеш че е ремонтирана.Тя май беше снимана в сайта ама незнам дали е има още.

 

@Пешо иначе горе съм описал къде се намира работилницата, има и сайт сложен.Няма да сбъркаш ако отидеш там!

Link to comment
Share on other sites

Вие всиките май нещо ме взехте за мезе :D Ми момчета ей сия тъкмо тръгвам да го видя какво прай бухала и как ще ме ожули :)

@Harlem ... Ти са базикай ама яла някой път да те повоза :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Вие всиките май нещо ме взехте за мезе :D Ми момчета ей сия тъкмо тръгвам да го видя какво прай бухала и как ще ме ожули :)

@Harlem ... Ти са базикай ама яла някой път да те повоза :laughing:

Аз не съм се базикал а щом е мотор или яка кола ша се воза щом предлагаш :D

 

Въпроса е колко пари е взел, а не в качеството...

Качеството е перфектно не случайно толкова много народ е доволен от него а пък и аз мога да ти гарантирам а той самия ако не се лужа повече от 50 лв рядко ще вземе и то 50 лв за някви чудо тря да е...

Link to comment
Share on other sites

Ами да бачка неска и аз даже се учудих :)

Тааааа БУХАЛА ми предложи за 20 лева да ми я закърпи (завари) , обаче тъй като бронята беше удряна и преди щеше да и падне китчето и трябваше да я китосвам наново .... Затова той направо ми предложи една броня за 50 лева , която беше напълно здрава без никакви дефекти (2 ра ръка разбира се) и директно си я зех .... преди 5 минутки си я сложих и съм доволен като цяло :D Не мисля , че щях да си намеря по-евтина ..... ;) :blink: Иначе пича наситина е много точен ..... веднага дойде само като я видя ми изреди това това това .... А пък доколкото колата му наистина нимоа разбера ква е ... няква тойота ми мяза ама не съм сигурен :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Малко да ъпна темата с едно въпросче-тъй наречения Бухал дали още работи и там ли му е работилницата?Доколкото видях на картата е близо до военна болница?Че вчера в поледицата се цунках един дувар :)

Link to comment
Share on other sites

Там си е Бухала, работи си още.По-скоро е между Военна Болница и Макдонълдс.Отивай :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...