Jump to content
BulForum.com

18 години по кафета


Recommended Posts

Ужас Ужас :D Кво става вчера отивам в Атлас и сервитиораката вика 18 години ала бала,виакм и аз ,че е рано още тя ми разправя ,че вече не пускали дори и през деня без 18,както и да е отидох другаде ала неска по повечето кафета искат 18 за през деня.

Та мислата ми е някои знае ли защо се предприемат такива "Драконови мерки" пак и може да изразите и мнение дали подкрепяте или неподкрепяте тая новост.

Аз съм доста против защото макар и да не ми остава мн до 18 все пак доста ме ограничава тва пък и особенно ся по зимно време се трябва някаде на топло да се намърдъш.

Link to comment
Share on other sites

Ужас Ужас :D Кво става вчера отивам в Атлас и сервитиораката вика 18 години ала бала,виакм и аз ,че е рано още тя ми разправя ,че вече не пускали дори и през деня без 18,както и да е отидох другаде ала неска по повечето кафета искат 18 за през деня.

Та мислата ми е някои знае ли защо се предприемат такива "Драконови мерки" пак и може да изразите и мнение дали подкрепяте или неподкрепяте тая новост.

Аз съм доста против защото макар и да не ми остава мн до 18 все пак доста ме ограничава тва пък и особенно ся по зимно време се трябва някаде на топло да се намърдъш.

Ми незнам къде си ходил,но по другите кафета няма проблем .Аз бях в Атлас преди доста време и една ми иска години-казах и че не е добре с главата и си излезнах-от тогава не съм стъпвал там.И като стана пълнолетен пак няма да ида :) .А иначе във всички други кафета нямам проблем-Макалали,Фешана,Олимп,Аристократ,Vision-а нямам никакви проблеми с никой-тея от Атлас-а незнам кфо ги е прихванало :)

 

btw по-добре щеше да е да си пуснеш въпроса в "Нестандартни въпроси",защото сега някой ще пусне мнение,че тийнейджърите тряа си седят вкъщи,a не да висят по цял ден по кафетата и глей кфо мазало ша има :lol:

 

Edit 2:Естествено,че не тряа седат по цял ден по кафетата-просто грешно се изказах.Апък който мисли,че непълнолетните нямат право да излезнат да пият едно кафе и да направят един билярд мога да му кажа да се освободи от комунизма :)

Link to comment
Share on other sites

Много ясно! К'во правите там. Още малко ще ми се разревете, че не ви пускат по стриптийз баровете и не ви дават цигари и алкохол...

Link to comment
Share on other sites

Ужас Ужас :D Кво става вчера отивам в Атлас и сервитиораката вика 18 години ала бала,виакм и аз ,че е рано още тя ми разправя ,че вече не пускали дори и през деня без 18,както и да е отидох другаде ала неска по повечето кафета искат 18 за през деня.

Та мислата ми е някои знае ли защо се предприемат такива "Драконови мерки" пак и може да изразите и мнение дали подкрепяте или неподкрепяте тая новост.

Аз съм доста против защото макар и да не ми остава мн до 18 все пак доста ме ограничава тва пък и особенно ся по зимно време се трябва някаде на топло да се намърдъш.

 

Безделници сте и такива ще си останете. Нямате работа по кафенетата и по кръчмите. Дано навсякъде да го въведат това правило. Отивайте да учите и да ставате хора.

Link to comment
Share on other sites

Хахаха ... правилно , аз като нямах години не ходих всеки ден да се наливам ами само до три пъти в седмицата пиех по 1 биричка с приятели , но от както спрях и алкохола всичко ми се изясни , а за вас няма алкохол , защото не си знаете мярката .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

ми аз пак си пия и си изкарвам 6ци :?

:lol: :lol:

Това пък какво общо има?Говорим за това, че трябва да има задължително ограничение за допускане на непълнолетни в заведенията.С което съм съгласен с 4 крака...

Link to comment
Share on other sites

Какво е тва 18 години! Лекенца! до 21 години не трябва да лизвате алкохолец! Само водичка! А ако ви се пият кафенца има лавки и кафемашини! Баровете са за хора, които допринасят нещо в това общество! Затуй трябва да се пускат само хора над 21 години и водката трябва да е 50 лева! За да не ходи куцо и сакато по тия барове да се налива, а само хората, които правят БВП на страната! Защото само те заслужават! Останалите си уреждайте купоните по къщите!

Link to comment
Share on other sites

Какво е тва 18 години! Лекенца! до 21 години не трябва да лизвате алкохолец! Само водичка! А ако ви се пият кафенца има лавки и кафемашини! Баровете са за хора, които допринасят нещо в това общество! Затуй трябва да се пускат само хора над 21 години и водката трябва да е 50 лева! За да не ходи куцо и сакато по тия барове да се налива, а само хората, които правят БВП на страната! Защото само те заслужават! Останалите си уреждайте купоните по къщите!

Баща ми прави БВП на страната и ми дава пари да ида да пия едно капучино като бял човек :P .Пък що да не лизвам алкохолец?!Ти до 21 ли не си лизвал алкохолец :unsure: .Щом мога да седна да пия с бащата по една бира мога да ида и в Plazma Light и да пия и там-колкото и да ви дразним ще си ходим по кафета :rolleyes: .Ти като искаш си отвори собствен бар-не пускай хора и под 50 години като щеш и направи водката не 50 ами 100 лева ;)

 

 

Edit:Ееееее един да си признае :P :D .Оф нали се сещате,че тая тема е безкрайна-някой да земе да я локне :) .Относно " дрешки и фешън прически " -sucks.Писна ми да гледам гримирани момчета по главната...

Link to comment
Share on other sites

браво...

 

само кафета, бири, дрешки и фешън прически ви в главата... искали 18 години в кафетата... О'ужас !!! какво ще правим сега по цял ден... :blink:

 

щом искаш да си на топличко зимата ще ти дам един съвет - вместо да се чудиш къде да скиташ по цял ден в студа, седни си у вас, сложи си краката на радиатора и прочети някоя интересна книжка... голям кеф е да знаеш :)

 

 

 

 

 

Edit: за протокола... преди на навърша 18 пиехме по тепета и градинки, а зимата по домовете главно (и още е така :D)... кафетата са скъпа работа... :P

Link to comment
Share on other sites

Какво е тва 18 години! Лекенца! до 21 години не трябва да лизвате алкохолец! Само водичка! А ако ви се пият кафенца има лавки и кафемашини! Баровете са за хора, които допринасят нещо в това общество! Затуй трябва да се пускат само хора над 21 години и водката трябва да е 50 лева! За да не ходи куцо и сакато по тия барове да се налива, а само хората, които правят БВП на страната! Защото само те заслужават! Останалите си уреждайте купоните по къщите!

хах,като ги гледам как тия допринасят нещо за обществото...Какво точно дорпинасят?Ние нямаме общество.

Link to comment
Share on other sites

От не многото постове виждам,че се прави някакъв паралел между кафета барове и алкохол.За това малко да поизбистря нещата а именно аз с кафе не правя ясоциация с място където да се напия(то за та си сикат 18 г като си поръчаш) а с място където да се срещна с приятели и то подчертавам през деня,за вечерта и аз съм съгласен да не се пускат непълнолетни.

А на тоя пич с 50то лева водка и БВП мога да кажа мн да почива.Като цяло поста ти е ПРОСТ.Като не искаш куцо и сакато и искаш водка за 50 лева има си скъпи елитни заведения за тая работа.А и не пиши във фоума неща дето си чул по новитините или си спомняш от уроците по география.1 човек може да допринася за държавата и чрез БНП(брутен национален продукт)Което е мн по-значимо от БВП.

Link to comment
Share on other sites

поста ми е прост, щото всички млади сте простаци! не работите нищо, скитосвате по заведенията и само гледате как да се насмъркате! трябва да ви се връчи по 1 лопата и да копате!

Link to comment
Share on other sites

Иии тука се появява най-големия простак, тоест аз, и вместо да ви чете простите постове в които наричате прости хора които са толкова пред вас, че няма как да ги настигнете, дори и да тичат срещу вас, а не пред вас, затварям много интелигентната тема.

 

Която май веднъж е била пускана и след това изтрита... що ще втори път тук?

 

Разсъжденията ви по тези въпроси са излишни. Има закони, наредби и прочие - те трябва да се спазват. Ако е прието да не пускат в кафене лица под 18 години - значи нямат работа там. Поне докато не се промени реда. До тогава само си правите вятър на устата... вместо това седнете и свършете нещо полезно, с което да докажете, че дори и ненавършили 18 все пак сте достатъчно зрели, съзнателни и отговорни граждани, на които може да се има доверие. Това обаче няма да стане с приказки и оплаквания как не ви дават да седите свободно по кафенетата, все едно това е най-важната задача на един пубер в днешно време...

 

Автора на топика например може да поработи малко върху българския език - малко му оставало до 18 пък прави грешки като третокласник...

 

Един съвет - вместо по кафета седнете да учите чужди езици! От три месеца си търсим хора за позиции със заплати над 1000 лева и няма на кой да ги дадем, щото нито един от кандидатите не владее никакъв език... срамота.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...