Jump to content
BulForum.com

Мондиал 2010 ЮАР!


Zaio

Recommended Posts

4-9.jpg

 

 

Група 1

1.Португалия

2. Швеция

3.Дания

4.Унгария

5.Албания

6.Малта

Група 2

1.Гърция

2.Израел

3.Швейцария

4.Молдова

5.Латвия

6.Люксембург

 

Група 3

1.Чехия

2.Полша

3.Сев. Ирландия

4.Словакия

5.Словения

6.Сан Марино

 

Група 4

1.Германия

2. Русия

3.Финландия

4. Уелс

5. Азербайджан

6. Лихтенщайн

 

Група 5

1. Испания

2.Турция

3.Белгия

4. Босна и Херцеговина

5.Армения

6. Естония

 

Група 6

1. Хърватия

2. Англия

3. Украйна

4. Беларус

5. Казахстан

6. Андора

 

Група 7

1.Франция

2.Румъния

3.Сърбия

4. Литва

5. Австрия

6. Фар. острови

 

Група 8

1.Италия (време е за реванш!!) :)

2.България

3.Ейре

4. Кипър

5. Грузия

6. Черна Гора

 

Група 9

1.Холандия

2.Шотландия

3.Норвегия

4.Македония

5.Исландия

 

 

Това е само за зона Европа, но мисля, че само тя ни интересува? Ако искате ще сложа и за другите зони. Какво ще кажете за нашата група? Бих казал че е доста приятна!! It's time to revenge :}

Link to comment
Share on other sites

Добър жребий според мен, а май и според коментаторите от К1 :).

Няма друг отбор който да се бори за второто място. Всички отбори под нас са добри, ама ще си взимат точки помежду си.

А и мисля че поне точка от Италия ще вземем от двата мача.

 

Иначе втора група е познах почти. Само дето вместо Израел бях сложил наще :)

 

И да питам. Баражите как се играят после? пак ли има жребий или играят второ място от група А срещу второ място от група Б?

Link to comment
Share on other sites

Само Ейре могат да направят нещо за второто място. Лесна ни е групата, дано само ние да не си я усложним, както сме правили много пъти.

А като гледам Хърватска - Англия... пак ще гледат Мондиала от Англия... :)

И за на Испания групата се радвам...

Link to comment
Share on other sites

Трябваше тоя черен французин да вземе другото топче и да се паднем със Западна България да види целия български народ що е то маса откачалки в "чужда държава". :devil

Link to comment
Share on other sites

И да питам. Баражите как се играят после? пак ли има жребий или играят второ място от група А срещу второ място от група Б?

 

Ммда за баражите се тегли отделен жребий,иначе мойто мнение за групата е че тва е един от най-добрите варианти за нас и би тряяло почти без проблеми да сме втори и после от жребия за баражите ще зависи дали ще се класираме -дано в този случай да се падне по-лесен съперник.На Италия ще е много трудно да измъкнем някви точки дори и при домакинството,но по принцип е възможно но това много ще зависи и от евентулания треньор който ще имаме като ще зависи и от самите играчи.Ако назначат някой кадърен специалист и с повечко късмет можем да се молим и да се мушнем на първото място

Link to comment
Share on other sites

Трябваше тоя черен французин да вземе другото топче и да се паднем със Западна България да види целия български народ що е то маса откачалки в "чужда държава". :devil

Хихихи, а ти имаш предвид? Че въобще не ти схванах поста :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

За първо място е немислимо да се мисли при водач Италия. Имаше доста по-преодолими съперници в първа урна. От останалите отбори Грузия ме притесняват повече от Ирландия. Просто не виждам как ще ги бием там. Кипър също са сериозен съперник за гостуване, но то вече слаби отбори почти не останаха. Да не забравяме младежите на Черна гора как изненадаха нашите насред София. Имаме възможност да се класираме за бараж, но не и с треньор Пенев.

От останалите групи най-тежки ми се струват тази на Португалия и тази на Холандия. А втора група е най-слаба.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не виждам защо сте толкова притеснени от Италия. Силните отбори играят със силни, а ние нали искаме да сме силни? Да, вярно е, че са световен шампион, но на европейското не вярвам да повторят успехите си. Имат проблеми с треньора, във вътрешното им първенство, а и отбора им като цяло е застаряващ. Ако успеем да награсим правилно програмата на мачовете имаме добри шансове. Аз лично се притеснявам повече от това, че нямаме аутсайдер в групата - Черна Гора са коварен съперник, младежите вече го усетиха. Дано да не допускаме пак такива грешки. Но от друга страна, това че няма аутсайдери означава, че са възможни много въртележки в групата.

Link to comment
Share on other sites

батка ние и от Албания не бяхме притеснени.. и от Холадния не бяхме.. ама не се класирахме.. прав си за едно 4е Италия има застаряващи ама има изкл4юителни таланти които 2010 ще са машини - пацини поци де роси (26 мисля ще е но това не е стар и се пак е много добър) ще имат силен вратар Буфон.. ако не той Амелия ще имат Джилардино Пацини и Поци в нападения тъй 4е голове колкото искат ще вкарват главният проблем ще е в халфовата линия само де роси аз за други кой знае колко силни там не се сещам но ще видим.. със сигурност сме 2ри или 3ти 1ви са Италия ако сме 2ри да се надяваме на добър бараж и тва е

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не виждам защо сте толкова притеснени от Италия.

Защото никой няма да ни остави да ги победим ;)

 

НЕ подценявайте Кипър и Черна гора :excl:

Link to comment
Share on other sites

ако в тая група не сме втори, националния отбор да се забрани със закон

 

........ за период от 5 години, в които да се провеждат само интензивни тренировки и мачове между 22-мата, докато се научат поне 11 да играят на прилично/приемливо ниво.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...