Jump to content
BulForum.com

Английски футбол


Rexus

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

1:1

Gledah samo vtoroto poluvreme no me e iad. Pusnahme prekaleno elementaren gol. Porednia podarak ot Roy Carol. Ne moje udar bil toi i silen v centara na vratata da mine tolkova leko. V poslednite 20min napadahme zdravo i zakonomerno izravnihme. Ako mojeshe da vkarame po-rano pobedata beshe sigurna. Mislia i che sadiata podkrepiashe makar i mnogo tanko domakinite. Losho vpechatlenie mi napravi che vsichki v Arsenal miataha zakasniali shpagati bez posledstvie. Nito karton nito narushenie. Edno podobno neshto i na vsichkoto otgore pri igra s topkata pri shpagata i faul za Arsenal. Imashe i duzpa sreshtu Giggs. Ne beshe umishleno narushenie ama az kakvo sam mu vinoven che se e podhlaznal... Niama znachenie de to beshe iasno che i pri pobeda nishto ne se promenia. Vse pak mojeshe da pobedim v tozi spored men ravnostoen mach.

Link to comment
Share on other sites

Мисля че тренъора обърка. Арсенал играеха перфектно преди смените и не виждам защо му трябваше на трнъора да ги прави. Хората са го казали:едно нещо като работи не го барай :angry1

Link to comment
Share on other sites

1:1

Gledah samo vtoroto poluvreme no me e iad. Pusnahme prekaleno elementaren gol. Porednia podarak ot Roy Carol. Ne moje udar bil toi i silen v centara na vratata da mine tolkova leko. V poslednite 20min napadahme zdravo i zakonomerno izravnihme. Ako mojeshe da vkarame po-rano pobedata beshe sigurna. Mislia i che sadiata podkrepiashe makar i mnogo tanko domakinite. Losho vpechatlenie mi napravi che vsichki v Arsenal miataha zakasniali shpagati bez posledstvie. Nito karton nito narushenie. Edno podobno neshto i na vsichkoto otgore pri igra s topkata pri shpagata i faul za Arsenal. Imashe i duzpa sreshtu Giggs. Ne beshe umishleno narushenie ama az kakvo sam mu vinoven che se e podhlaznal... Niama znachenie de to beshe iasno che i pri pobeda nishto ne se promenia. Vse pak mojeshe da pobedim v tozi spored men ravnostoen mach.

Joro ,po pristrastno mnenie ne bqx 4el ...

 

1vo ,golut be na 50% vratarski ,na 50 zasluga na Henry . Kolebaq se dali da dam pove4e procenti na izpulnenieto na Henry , poneje Carol be hvanat v kra4ka i be leko prikleknal i trudno mojeshe da preceni dali topkata shte vleze .. no i tova si e negova greshka ,za tova - 50/50 . Za udaryt na Henry nqma kvo da govorq ,geniq si e genii. V poslednite dvaiset minuti napadaxte haoti4no i bezideino , i to shtoto otnovo nie vi pozvolixme .To4no kakto minalata godina ,pazixme rezultat i koeto e oshte po-losho - kakto s chelsea pazixme sili. obshto vzeto ,pak raz4itaxme na stabilna zashtita ,zada ne ti4at napred Henry i Reyes ,ta da ne se morqt .. grrr.... Tva 4e sudqta podkrepql Arsenal vqrvam sa go vidqli samo fenove na Utd. Duzpa nqmashe poradi prostata pri4ina ,4e Sol padna v/y Giggs edna pedq otvun nakazatelnoto pole. Ina4e ,4e imashe fal - imashe .Neumishlen ,no koi go gree. Kakto i imashe duzpa s/y Reyes malko predi tova (ili puk beshe sled tova? ) Reyes izmami Carol ,i Carol go spuna.Tva 4e Reyes sled tova nemojeshe da si vzeme topkata e vqrno ,shtoto tq otide v Brown ,ama pak kazvam -koi go gree. Imashe li faul - imashe .Ama duzpa dade li sadiata - ne. A ako beshe dal si4ko svyrshvashe .. taka 4e sporyt e izlishen. Golut vi beshe super slu4aen ,no zakonomeren s ogled glupostta na Wenger i kompania da pazim rezultat. Samo deto ne mi e qsno kak moje klasen zashtitnik da otigrava topkata po tozi na4in .neznam koi beshe ,ama pri centriraneto na solskejaer ,predi da ide y Saha ,topkata mina prez krakata na edin ot nashte , koito zamaxna da q ritne ama ne uspq.. e kak moje takova neshto.I kak moje posle Gilberto da izpusne takova polojenie ... Henry pak naprawi zashtitata mat ,podade my q ,i toi 4aka 4aka ,klati se na lqvo na dqsno i q bi y Carol .. e kak moje pitam oshte edin put .Bqxme dosta po dobri ,igraxme s dosta pove4e ideq ,no otnovo podxodixme detinski . kakto i da e. za FA trqbva da popravim greshkata i sled tova da my mislqt Chelsea .. pa posle i REAL :P

Link to comment
Share on other sites

Ne mislq da pi6a tolkova dalgo, ne 4e nemoga, no be smqtam za neobhodimo.Iskam samo da kaja 4e Man. Utd. dokazaha 4e dori da sa v mnoo lo6a forma kogato iskat pravqt 4udesa!Golat na Saha be6e plod na ob6t trud.Pass na Scholes, sled tova pri Solskjaer-4udesno centrirana, udar v kraka na Nistelrooy i zavar6va6t udar ot Saha!

Nevqrvam gola na Henry da be6e po-dobar.Toi bi na kasmet i vleze-4udesno, samiq toi ne si vqrva6e...

6tom na Hibari 1-1 poznaite kvo 6te stava na OLD TRAFFORD!

MANCHESTER UNITED FOREVER!!!

Link to comment
Share on other sites

При такива голове като на Анри късмета играе голяма роля... Иначе верно че е красив. А заради смените които направи Венгер Арсенал донякъде си заслужаваха и загуба - не че щеше да промени нещо

Link to comment
Share on other sites

6tom na Hibari 1-1 poznaite kvo 6te stava na OLD TRAFFORD!

aha ,samo det ma4a e na Villa Park ,ne na Old Traford. A i vidqxme kvo stana na Old Traford i minalata kodina za F.A. i tazi za purvenstvoto ...

 

Hm .. seka puk po4naxa da kritikuvat i gola na Henry ,4e bil kusmetliiski .. a ako go beshe vkaral Giggs shteshe da e nai-krasiviqt gol ,koito ste vijdali nali ? ako Henry beshe vkaral na prazna vrata ,shtqxte da kajete ,4e samo taka sme mojeli da vkarame gol nali,na prazna vrata.Nikoi nqmashe da kaje ,4e atakata ni e bila koi znae kakva ( i mejdu drugoto vashata ataka nebeshe nikakvo maistorstvo a dve poredni greshki na halfovete ni ,posle oshte edna na zashtitnika ,koqto ve4e opisax.

 

Man. Utd. dokazaha 4e dori da sa v mnoo lo6a forma kogato iskat pravqt 4udesa!
i kvo tolkoz my beshe 4udoto ?! edvam izravnixte 5 min predi kraq. tva za vas 4udo li e ? hmm ,neznaex ,4e imate tolkova nisko mnenie za otbora si ...
Link to comment
Share on other sites

chelsea.gif Не за друго ...просто искам да разбутам водата :) Много се онесохте се едни отбори са ви на уста ! Аз не съм футболен фен ..никога не сам я можел тази игра НО от гледната точка на тотален наблюдтел мога да кажа ,че англииският футбол наистина е върховен и има много тръпка в него (щом аз който и грам не отбирам от играта се вълнувам като гледам мач значи наистина го бива ;) )
Link to comment
Share on other sites

Ceco smeshno e da kazvash che moiat post e nai-pristrastnia i sled tova da si saglasen s men v pochti vsichko. Emi niama kak da se zashtitia...saglasen sam s teb i respektivno sas sebe si. Gola na Henry ne beshe tolkova sluchaen kolkoto greshna na vrataria i absoliutno niama znachenie kak edin otbor vkarva golovete si sled kato gi vkarva. Stiga da sa redovni. Kolkoto do atakata za gola na Utd...ne znam kak ne mojesh da vidish che beshe briliantna. I kak spored teb praviat dve poredni greshki halfovete vi(koito kakto vsichki znaem ne sa sluchaini)? Kak be batka? Ami moje bi "poniakoga" igraesh kolkoto protivnika ti pozvoli. Tova e prichinata za greshkite. Kato imash koi da te varje s dobra ataka shte se varjesh. Niama da si vkarash avtogol ia... Tova e i prichinata da imashe samo 2-3 mnogo dobri i edna perfektna ataka na Manchester - shtoto Arsenal tolkova dadoha.

Link to comment
Share on other sites

Neznam shto mislish ,4e sum se suglasil s teb po si4ki paragrafi , no shtom taka go vijdash ,ok . Za men tva deto ti si napisal i tva det az e korenno razli4no no .. ;) tva za greshkite ne te razbrax kvo imash predvit .Kazvash ,4e igraesh kolkoto ti pozvolil protivnika i za tova sme napravili 2 greshki ,koeto me vodi na misulta ,4e vie ne ste ni pozvolqvali da igraem i ste ni karali da pravim greshki ( s koeto nemoga da se suglasq shtoto cql ma4 dominiraxme i imashe samo edin moment m/y 75-85 prez koqto vladeexte topkata 2 puti pove4e ,no nishto pove4e ,napadaxte xaoti4no i ako ne beshe greshkata (mislq na Toure) nqmashe da vkarate gol ) .dokuto pri Arsenal bqxa obratno - cql ma4 napadaxme ,smisleno smeq da tvurdq i zakonomerno padna gol .imaxme i dosta 4isti polojenia (samo prez 1voto poluvreme 2 na ljungberg i 1 na henry ) ) Posle oba4e kazvash ,4e imate samo dve tri dobri ataki shtoto Arsenal ne vi razreshili da napravite pove4e .. taaa malko ti poizgubix misluta no kakto i da e .Da ne po4vame bezmislen spor za otminal ma4 :) 1:1 .. na 03.04 shte vidim koi kogo ;)

Link to comment
Share on other sites

Abe ostavi tva che ste napdali smisleno kato niamate polojenie kato horata. Kolkoto do dominantstvo...da vidim koi kolko e vladial topkata v opredeleni momenti i shte vidish. Super ravnostoen mach si beshe kolkoto i da si mislish che ste po-dobri...

Link to comment
Share on other sites

Vseki mach e razlichen sam po sebe si taka che nishto niama da si prolichi. Taka i taka niamashe koi znae kakvo znachenie. Dali s 12 ili s 9 tochki napred vse niama da vi dogonim.

Link to comment
Share on other sites

v takuv slu4ai edinstvenia na4in po-koito mojem da otsudim koi otbor e po-dobur e obshtoto my predstavqne prez godinata ,a tova na Arsenal e s puti po-dobro ot tova na Utd taka 4e ....

kolkoto i da si mislish che ste po-dobri...
mai vse pak sme si po-dobri ..
Link to comment
Share on other sites

Saha claimed his team-mate "doesn't take much of a part in the team's collective play" and "needs to gain experience at the highest level".

 

"Ruud lacks big-match experience," said Saha.

 

"He has never played in major finals, and he needs to gain experience at the highest level," Saha said.

 

"Thierry has played in major finals and he knows how to approach these games."

 

Van Nistelrooy's injury was discovered while preparing for Holland's friendly with France.

 

And it is thought the problem could force Van Nistelrooy to return to England on Wednesday.

 

But even if the striker is fit to face Arsenal, Saha has questioned the impact of Van Nistelrooy's presence.

 

The Frenchman, who only joined United from Fulham in January, said: "Ruud never scores from outside the 18-yard area and never takes free-kicks.

 

"It is very rare to see him trying his luck from distance.

 

"Ruud doesn't take much of a part in the team's collective play. His game is all about finishing."

 

Ouch... mnogo se e otrakal toz Saha ,4e ve4e i Nistelroy komentira .. ;) ina4e pravilno go kazva mom4eto

Link to comment
Share on other sites

Vseki mach e razlichen sam po sebe si taka che nishto niama da si prolichi.

o4akvax da go kajesh tva ,ama vij se kvo si kazal sam i posle me quote-vai a ? :D

 

maxam snimkata po request na DREBNIA :)

Link to comment
Share on other sites

Glei sia iasno e che vseki si darji na otbora i che nikoi ot nas nikoga niama da priznae che drugia e po-dobar. Tova niama kak da stane. V takav sluchai vseki shte si se izmakva kakto moje. Sega i dvamata shte se otmetnem ot dumite si zashtoto taka ni iznasia. V kraina smetka edva li nashia spor ima koi znae kakvo znachenie. Vseki da si gleda otborcheto i da se radva. Az sega sam dovolen shtoto shte vzemem kupata. Ti shte se hilish posle kato stanete shampioni. Minalata godina pak beshe obratnoto. Taka che dai da ne se zanimavame poveche s gluposti shtoto niama da se ubedim vzaimno.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...