Jump to content
BulForum.com

Английски футбол


Rexus

Recommended Posts

Aide Ceko kato si po-dobyr napravi neshto da te vidia. Mnogo e lesno da kajesh-te Scholes i Giggs da mi podavat i az shte vkarvam. Kato si goliam pich shto ne si ti tam a e Ruud?

I drugo Ceco govorish che koito ne moje da oceni igrata na Real(koito adski mnogo ma drazniat po razlichni povodi ne samo fan-ski no imat dobri machove i otigravania) a sled tova otrichash edin ot nai-dobrite napadateli v sveta v momenta.

Saha vse si misleh che niama da e na nivoto na United ama igra mnogo dobre sreshtu Southampton(nai-dobrata zashtita v Anglia). Samo moga da se nadiavam.

Purvo ,ne treniram football ot 7 klas poradi pri4ini koito nqmam namerenie da spodelqma s nikoi ot vas ,ne vi e rabota. No dokuto trenirax,nqmashe trenior koito da ne me xaresva i da ne raz4ita na men(a bqx samo na 13 godini) Ako bqx produljil ,e nqmashe da sum na mqstoto na Ruud ,no shtqx da sum do Henry :P :P :P . No kakto i da e.Onova go kazax na maitap ,ti ot maitap nerazbirash li ?!

 

2ro.Edno e da otre4esh cql otbor ,drugo e edin footballist.Kak mojesh da kajesh na 4ernoto bqlo kogato Real ne samo 4e ima samo 2 otbora koito mogat da se nadqvat na neshto s/y tqx v evropa prez poslednite 3-4 godini ,ami i osven tova predi tezi 3-4 godini pak sa bili nai-golemia evropeiski otbor sus 7te si KE6-a .. kva she e taq slu4ainost ,kuv she e toq kusmet.Dokuto za samo edin footballist ,koito vkarva ,no po nikakuv na4in nemojesh da me obedish ,4e zaslujava da vkarva ,o da ,opredeleno mislq 4e moga da si pozvolq da go izkritikuvam.Shtoto po na4ina po koito toi vkarva 51% ot golovete si ,tova mojeh da go prawq i az na 13 godini.A ako ne beshe v otbor kato Utd ,kudeto da ima xora koito da my podavat topkata ,a ako si sedeshe v PSV ,nikoi nqmashe da go zabeleji ,nikoi nqmashe da go misli za edin ot nai-dobrite napadateli v sveta ,daje nqmashe i da e holandski nacional..

Tva pa ot de ti xrumna 4e S`hampton imat nai-dobrata zashtita v Anglia ?!?!? burza spravka

Arsenal 23 ma4a,16 pobedi,7 ravenstva,0 zagubi,44 otbelqzani gola ,15 dopusnati gola,golova razlika -29,55 to4ki. -davam za primer nai-dobroto v momenta v anglia ,ne shtoto sa mu lubim otbor..

Southampton 23 ma4a,8 pobedi,6 ravenstva ,9 zagubi,23 otbelqzani gola,21 dopusnati gola,golova razlika -2, 30 to4ki

vinagi sum si mislel 4e 15 < 21

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Hich ne mi se hvali kolko sa te iskali treneri shtoto kakto sam se doseshtash i mene mnogo me iskaha a sashto taka i vsichki golemi futbolisti v mnogo po-goliama stepen. Tva prosto e smeshno. Ako si mislish che naistina si tolkova dobyr shto ne ti lichi? Nistelrooy beshe nacional na Holandia dosta predi da doide v Utd i sashto golmaistor v Holandia s PSV. Sia ako niamashe nujnata informacia...kakto moita beshe ostariala sas Southampton...

EDIT: Sega se seshtam i neshto drugo...Ruud van Nistelrooy e izbran za nai-dobyr igrach na Holandia za 1999 kogato stava vtori za zlatnata obuvka s 31 gola(mai)... Tva predi ili sled da doide na Old Trafford beshe? I tolkova li sa typi holandcite?

Link to comment
Share on other sites

GeorgiK golqma 4ast ot golovete sa mu ot zasadi(kato tozi sreshtu southhampton), ne zaradi perfektnoto plasirane, a zaradi sadiite, vinagi e igral za golemi otbori, a vsi4ki znaem, 4e kogato si izgradish ime na probiven igra4 sadiite rqdko vdigat flaga, sushtoto beshe i s Henry min godina, togava ferguson razpravqshe 4e tez ot FA ne gledali terena, a publikata...Samo se 4udq, zashto ferguson ne si pogledne negoviq otbor predi da govori...napravo se 4udq kade zqpat sadiite. Nistelrooy ima edinstveno silen i platen udar, koito ne e ot nai-tno4nite, no tova e nai-zabelejitelnoto mu ka4estvo. Ina4e kato trugne da bqga e malko kato spunat kon(t.e. tehnikata mu e pod sqkva kritika) makar da vlaga ot sebe si. Znam mn igra4i, koito za men sa po-dobri ot nego, no ne sa imali shansa da vlqzat v smetkite na nqkoi si trenior. Btw, tipi4en taran e i Chilikov, vsashnost 2ta sa napulno ednotipni, ama Chilikov ne igrae v United. Pusni Nistelrooy v Levski i vij dali shte vkara i 20 gola za sezon. Vij sega, Owen e nai-talantliviq napadatel na Angliq za vuzrastta si, drug vapros e, 4e e izvan sportno-fizi4eska forma, zaradi postoqnnite kontuzii. Steve Wonder da si pak shte vidish, 4e napulnql s 5 kila i vseki ma4 si pazi krakata. Za real 2 mnenieq nqma, koito kaje, 4e real igrae grozen futbol prosto ne razbira ot futbol.

Link to comment
Share on other sites

Joro ,4aai da vidq ot de da po4na .. Dai za nistelroy purvo. 90% sum siguren ,4e predi da zaigrae za Utd ne beshe nacional,no moje i da burkam ,no sum 99% ,4e nqmashe gol za HOLAND .nito puk e bil titulqr. nito puk e shtql da stane ,ako ne beshe zakupen ot Alex,nito shteshe da ima samo4uvstvieto da se eji na kluivert i da spori s dokazano po golqm napadatel ot nego.i produljavam da si mislq ,4e daje nebeshe i nacional ,no shtom kazvash ,4e e bil ,vqrvam ti ! .. imal 31 gola s PSV ,hahahahaha ,ne me razsmivai we ,mi 4e to i Matea Kezman i toi imashe tolkoz be ,4e daje misla 4e i kum 40te otivaxa i ne beshe podglasnik mi spe4eli obuvkata ,ma igrae li f Utd ?! nali go smqtaxa za nai-progrsirashtia napadatel ? ma e na ,kupixa go Inter (nali inter beshe ?! ) :) det arsenal gi dupi s 1:5 na san siro.I ne ,holancite hi4 ne sa tupi ,vsushtnost ne 4i te burka no sa mi lubimci.

A za footballnite mi ka4estva ,ve4e shte slagam po xilqdi usmivki za da razberesh kogat se sheguvam.I kvo ne mi li4i.ti pa koga si me vijdal da igraq football ? i koga sme igrali dvamata .Az dokolkot znam trenirame volleyball s tebe ne football :) ko iskash da napraim edin ma4 da vidim koi kvo i kolko moje.

basten , :punk :punk ,tva za chilikov i nistelroy mi xaresa ,xybavo sravnenie :)

Link to comment
Share on other sites

Първо

rip.JPG

Rest In Piece

 

такааа...

On his 22nd birthday, van Nistelrooy signed for PSV Eindhoven for Ј4.2 million, a record transfer between Dutch clubs. He made an immediate impact, scoring his first League goal for PSV against his former Club in the August.

 

By the end of October, Ruud made his presence known when he scored a hat-trick for PSV against Sparta. He was in such good form that, on 18th November 1998, he made his international debut for Holland in a 1-1 draw with Germany.

 

At the end of his first season, in May 1999, he finished as top scorer in the Dutch League with 31 goals, and earned himself second place in the European Golden Boot rankings. He was also voted Dutch Player of the Year by his fellow professionals.

 

и мога да те уверя че Кежман никога не е бил близао до 40-те гола ! максимума му за сезон са --> 29 гола през сезон 2002/2003 а през въпросния сезон 2000/2001 има 24 гола !

 

когато фактите говорят и боговете мълчат :devil

 

айде стига толкова засега...

Link to comment
Share on other sites

RIP

 

Ceko slagai kolkoto triabva. Moje i v men da e problema znam li... Prosto ne me biva v tia net-ski otnoshenia i mai ne stopliam lesno maitapa. Inache ma znaish shto za urud sym. Gledal sym te znam te. Tva liato shte si poigraem. Ne se pravia na velik moje i da me razpynesh...ama se samniavam. Ama to niama da e osobeno obektivno shtoto triabva da se igrae v otbor a dva absoliutno ravnostoini otbora ne sashtestvuvat. Ne znam kolko ot golovete na Nistelrooy sa ot zasada ama si mislia che ako ima 3-4 pak shte sa mnogo. Sami se seshtaite dali tva sa 50% ot golovete mu. Da sednem da gi vidim i da reshim koi sa ot zasada i koi ne. Kolkoto do macha sas Southampton gola beshe ot zasada no sadiata go pusna kato kompensacia shtoto beshe i chista duzpa taka ili inache. A moje i da beshe oligofren. Da ne govorim che imashe i oshte edna duzpa koiato ne svirna... Sega se seshtam za duzpite - te SA chast ot igrata. Niakoi si misliat che ne se iziskva maistorstvo za tiah ama ne e taka. A i za da spechelish duzpa obiknoveno si bil blizo do gola taka ili inache...

Link to comment
Share on other sites

georgiK za duzpite...4e imashe imashe...govorihme oba4e za golovete na Ruud. Do momenta prez sezona ne znam kolko e vkaral no mislq 3 gola sa ot zasada...pone takiva otkusa4ni spomeni imam, puk i obiknovenno tozi sezon ne gledam ma4ovete na united, 4e mn sku4en futbol vzeha da praktikuvat(za men interesa e v ti4aneto i neprestannite ataki...). Za duzpite, 4e sa 4ast ot igrata nikoi ne spori, ama nqkak si nikoga ne sam gi smqtal za 100% gol, prosto edin vid gol 2ra ruka. Bih gi daval na zashtitnicite, te horata i bez tova rqdko im se otdava da strelqt v protivnikovata vrata. Izklu4vam Toni Adams, koito beshe ludo par4e po 10 i pove4e gola na sezon mislq e pravil.

Btw RIP na zaginalite...a i kato kazahte holandci. Istinskiq igra4 e Marco Van Basten, v koito i otbor da e igral nikoga ne e zavurshval pod 3to mqsto v generalnoto klasirane. Az ne znam drug futbolist da e postigal tova v profesionalnata si kariera. Izklu4vam fakta, 4e s glava vkarvashe ot golemiq penalt(poneje stana vapros, 4e ruud igrael dobre s glava).

Link to comment
Share on other sites

Slain ,ok . moje i da e nqmal 30-40 gola ,ne sum statistik nito polzvam statistika govorq ti po pamet shtoto 4esto gledam sportni predavania i se imam za zapoznat . tva go gledax po eurosport i imam qsen spomen 4e sred golmaistorite na godinata ,na4elo stoeshe Kezman s 37 gola ,no qvno pametta mi izneverqva.pe4elish ,no ako dadesh izto4nika na info da se uverq s o4i,ako i ti q karash na pamet ,ne ti davam pobedata :P ; i vupreki tova ,kakto kaza faktite govorqt. makar i s po-malko golove ,kezman ze obuvkata ,a nistelroy ne q e zimal.tva zna4i li 4e kezman e po dobur napadatel ?! zna4i li 4e i dvamata sa dobri napadateli ?!

Jorka ,az ne se naduvam be :) ,nit se prawq na velik ,prosto ti kaza 4e ne mi li4alo ,a az ti kazvam 4e taq igra e moga.ne sum kazal 4e sum po-dobur ot tebe ,koi znae ,moje ne samo da mqzash na crespo :)

Za nistelroy nqma da govorq pove4e :) priznavam go 4e moje da bie super duzpi (za shtastie i tva si ima kusuri ( Man U 0:0 Arsenal ) :))) ,ama tva da shutish topkata s v vse sila ot razstoqnia m/y 5 i 15 metra i 5 ot 10 da gi vkarvash ne te prawi nai-dobria napadatel ...

Van Basten RULESSS !

Rest In Peace !sadwalk.gif

Link to comment
Share on other sites

Samo edna malka dobavka i prikliuchvam i az temata. Da skysash mrejata ot 2m ne te pravi velik napadatel. Takyv moje da te napravi tova da ia skysvash pochti vseki mach. Mnogo bilo lesno da vkarash ot taia pozicia ama det se vika na pravilnoto miasto v pravilnoto vreme. Ne prilicham na Crespo bre dushice i az da ti kaja hich ne ti se eja a to i niama za kakvo. Kakto se vijda i ot nastoiashtia spor nikoga niama ednoznachno mnenie za edin igrach dokolko e dobyr a kakvo ostava za sravnenie mejdu dvama. I da van Basten beshe goliam.

Link to comment
Share on other sites

pe4elish ,no ako dadesh izto4nika  na info da se uverq s o4i,ako i ti q karash na pamet ,ne ti davam pobedata :P

SoccerAge

надявам се че ще успееш сам да си намериш статискита за даден играч :)

 

иначе не сам имал щастието да гледам Бастен(Марко Ван Бастен :))

 

ето и малко новини от вчера :

Arsenal striker Thierry Henry has been named the Barclaycard Player of the Month for January

The Frenchman scored three goals for the Gunners during a month in which Arsenal moved to the top of the Premiership table.

Bolton Wanderers manager Sam Allardyce has been named the Barclaycard Manager of the Month for the second time this season.

The award for January was given to Big Sam after his side won three out of their four matches to defy their critics and move into the top half of the table.

 

хах не се сдържах да го пусна тва :) тука навлизаме в британския футбол :)...

FT   Hearts [0 - 3] Celtic

3'   [0 - 1]  Stilian Petrov  

33' [0 - 2]  Stilian Petrov 

90' [0 - 3]  Henrik Larsson  

браво на Стенли :) след нова година е в отлична форма дано продължава така и да изведе националния отбор поне на 1/4 финали на Европейското :punk

 

междудругото сега видях че Нистелрой е вкарал първия си гол за Холандия през 1999 в контролата с Мароко

Link to comment
Share on other sites

V poslednite redove lichi samo edno:

" Horata (v Angliq i igrachite tam) igraqt futboll a tuka sme na nivo mahalenska kluka koi kolko e dobyr koi koga i kade bil iskan ....... "

Edin savet gledaite taq radost za istinskite fenove a za tiq deto si cheshat ezicite mnogo im zdrave :)

 

A kolkoto do Real i Rud prosto gledaite statistikata i ne govorete samo da zapylvate mqsto.

Link to comment
Share on other sites

Slain ,mersi za site ,she mi e polezen. Za nistelroy ,ninam ,moje ,kato ne sum siguren ,ne sporq :)

DREBNIA , mi moi 4ovek , pa ot tva det ti napisa proli4a ,4e si ti to4no tozi koito pishe da zapulva mqsto . nito nqkoi ti e iskal mnenieto nito beshe nujno da go davash. nikoi nemoje da te spre da go napravish ,no sled kato shte govorish prazni prikazki kolkot da napishesh neshto , nedei obvinqva drugite 4e si 4eshat ezicite , OK ?!

Link to comment
Share on other sites

Pak napravihme vesel mach. Strahotno pyrvo poluvreme. Ujasno vtoro. V ataka si praviat momchetata kakvoto iskat a v zashtita oshte poveche... Pak avtogol, pak zaspala igra v zashtita. I kato cialo...pobeda. Tova v sashtnost e vajnoto. Po dva gola za dvata napadatelia izobshto dovolno. Ako mojeshe i dve ednakvi poluvremena da pravim... Arsenal napraviha umrial mach i pobediha. Koeto v sashtnost e vajnoto. Bitkata prodaljava.

Link to comment
Share on other sites

еми кво да кажа :) поредния кръг в Английската Висша Лига отново показа че в Англия се играе футбол на най-високо ниво!

Tottenham H. [4 - 3] Portsmouth                   Everton [3 - 4] Manchester U.

13' [1 - 0] Jermain Defoe                             9' [0 - 1]  Louis Saha 

39' [1 - 1]  Eyal Berkovic                            24' [0 - 2]  Ruud van Nistelrooy 

42' [2 - 1] Robbie Keane                             29' [0 - 3]  Louis Saha 

73' [2 - 2]  Tresor Lomano Lua-Lua              49' [1 - 3] David Unsworth 

79' [3 - 2] Robbie Keane                             65' [2 - 3] John O`Shea (o.g.) 

84' [3 - 3]  Ivica Mornar                              75' [3 - 3] Kevin Kilbane 

89' [4 - 3] Gustavo Poyet                            89' [3 - 4]  Ruud van Nistelrooy 

 

аз сам доволен от първото полувреме!Второто много се отпуснаха и си мислеха че вече са спечелили мача.Е Евертън им показа че не е така :).Инъче мача беше супер интересен и както каза коментатора имаше над 35 положения за гол !

Link to comment
Share on other sites

CMexyBka 4estitio nadigrahte ne no Wolves 6te se spasi.Sled kato izravnihme si pomislih za ne6to golqmo no ne stana :cry :cry. Spored men Man U igraha mnoo mnoo slabo 2-roto i se spasiha mnoo slu4aino.Abe edin qk krug si be6e.Jalko za Wolves

Link to comment
Share on other sites

Slain ,mersi za site ,she mi e polezen. Za nistelroy ,ninam ,moje ,kato ne sum siguren ,ne sporq :)

DREBNIA , mi moi 4ovek , pa ot tva det ti napisa proli4a ,4e si ti to4no tozi koito pishe da zapulva mqsto . nito nqkoi ti e iskal mnenieto nito beshe nujno da go davash. nikoi nemoje da te spre da go napravish ,no sled kato shte govorish prazni prikazki kolkot da napishesh neshto , nedei obvinqva drugite 4e si 4eshat ezicite , OK ?!

Smehurko neznam koi spori za gluposti !

I za da se spre neka ostavim neshtata taka

Link to comment
Share on other sites

CMexyBka 4estitio nadigrahte ne no Wolves 6te se spasi.Sled kato izravnihme si pomislih za ne6to golqmo no ne stana :cry  :cry. Spored men Man U igraha mnoo mnoo slabo 2-roto i se spasiha mnoo slu4aino.Abe edin qk krug si be6e.Jalko za Wolves

Rexus ,sorry batka :) ,no shampionskata titla iska jertvi ! :) dano se spasite ,iskreno vi go pojelavam !

Za Utd ,ne gledax ma4a (az negeldax i na Arsenal) ,ne moga da govorq kak sa igrali ,vidqx oba4e golovete ,mi .. nishto novo pod slunceto ako me razbirate :) Oba4e edno nemoje da se otre4e ,igrata na Utd opredeleno zaprili4va na stila im ot kraq na 90te :) ..golove v poslednite sekundi :) taka mnoooogo boli :) gadnqri :P

DREBNIA ok np :tongue

a dokolkoto razbrax Bolton 2:2 Liverpool bil nai-interesnia ma4 na kraga . 4udno 4udno ,qvno e bil dosta xybaf krug ,jalko 4e go izpusnax ..

Link to comment
Share on other sites

Stila naistina se vryshta. Mnogo polojenia, rezultatnost, golove v kraia, krasivi izpalnenia, malko pestelivost. Samo deto imam edno pritesnenie...togava zashtitata ne beshe chak tolkova labava.

Link to comment
Share on other sites

Taka ,poneje mai seki si gleda negovoto otbor4e ,dai i az da si pogledana moeto..

Eto kakvo predstoi na Arsenal do kraq na meseca :

Dnes za portokola 7.02.2004 Wolverhampton W 1:3 Arsenal ,leka pobeda ,bez blqsuk( kato izklu4im Pires i Henry koito mai pak si pravexa kakvoto iskat(da otbeleja 4e gledax povtorenieto na ma4a po Diema )).i kvo ,pak 3 gola :)

10.02.2004 Arsenal : Southampton . Nqma da e lesen ma4 ,no naposleduk arsenal igrae leko s/y Southampton ,kato izklu4im onaq zloshtastna zaguba St. Mary`s...

15.02.2004. Arsenal : Chelsea .Edin put ve4e toq season gi pobedixme na Highbury makar i s bojieto providenie.Kusmet si beshe ,no i na nai-dobrite ponqkoga im pomagat :P No mislq 4e arsenal e obladan ot shampionskia dux i nqma da dade golemi shansove na chelsea ,a i te ne sa v stixiata si .Pa i Reyes e vreme da pokaje 4e zaslujava malka 4ast ot parite koito se xvurlixa za nego

21.02.2004 Chelsea : Arsenal .Na Stamford Bridge shte e po-trudni4ko.No ako zashtitata e stabilna ,pak si mislq 4e nqma da imame problemi.Shtoto Cheslea shte trugne mignovenno napred ,s misulta za otmushtenie i dokazvane.A Henry samo tova 4aka. No za tozi ma4 se nenagurbvam s prognozi.

24.02.2004. Celta Vigo : Arsenal . Vreme e da se dokajem na evropeiskata scena . I kakva po dobra vuzmojnost za Reyes da se proqvi ,pred rodna publika , na rodna zemq.tam kudeto igraqt Gentle football i ne sa grubi kato Middlesbrough i Wolves ,s drugi dumi deto opravdania ot roda ne sum sviknal na tvurdata igra v anglia nqma da vajat.Balaidos ,kakto i pove4eto ispanski stadioni ,sa ad. Dano tova ne povlia i tozi put na psixikata na mom4etata. Ve4e imat opit s Valencia i to gor4iv.Trqbva da sa si vzeli pouka i da ne se pestqt.A i Vigo e v okaqno polojenie i ne se znae dali Antich shte moje da gi izvede dostatu4no burzo ot krizata. Pone ot predposlednia krug nqma priznaci na probujdane..

Zavurshvame meseca s Arsenal : Charlton (28.02.2004). gostite prodadoxa zvezdata si Parker (golqma greshka) .E,oshte utre shte si proli4i dali sa zapazili sili s/y chelsea. A dokuto doidat do nas,moje i suvsem da zamrat. No kvoto i da stane ,za men ,sigurna pobeda..

i taka ,s malko pove4e vqra i uporstvo moje da spe4elim si4ki ma4ove i da produljim nepobedenata si seria . kusmet!

Link to comment
Share on other sites

CMexyBka с малко повече вяра, а :) Хехех то само с вяра ако ставаше :D Играят добре Арсенал, но поне според мене тоя сезон малко отпуснаха юздите. Това е мое мнение и ще си проличи колко е верно. Подценяваш доста сериозни отбори като Челси и Чарлтън. Кофти отбори са, могат да те изненадат винаги. А Селта колкото и да е зле все пак не е някое отборче от 3-та испанска дивизия, а от дълги години играещ в евротурнирите отбор и хич не са лесни. Така че не знам за вярата, ама ще трябва бая яко да се напънете да играете, щото иначе месеца може да ви е кошмарен :)

Link to comment
Share on other sites

KILERINCHO ,emi da ,s vqra :) ,taka mi diktuva surceto:P .I ne podcenqvam nikoi otbor.Porsto imam nabludenia v/y tqxnata igra i smqtam ,4e sa v seriozen zastoi. A za Arsenal. nemislq 4e sa otpusnali uzdite.Shtoto dokuto minalata godina da pravixa dosta obeditelni igri ,ne bqxa tolkovo obeditelni v otnoshenie Tables. 1vo mqsto v grupata na CL (verno dosta trudno 1vo mqsto ,no prosto pokazaxa zrqlost i opit v poslednite si ma4ove) ,1vo mqsto v Anglia ,ednoli4en lider ,s nai-dobri pokazateli. i 25 (broq i poslednia ma4 minalia sezon) ma4a bez zaguba ! moje da ne blestqt ,no prawqt minimalni greshki i to narqdko (Everton 1:1 Arsenal -nai-presen primer) ,a tova beshe predi to4no 1 mesec i 1 den.Drugo mnogo zabelejitelno neshto za igrata na Arsenal e 4e ot 24 ma4a tozi sezon samo v edin ma4 imame 2 dopusnati gola - Arsenal 3:2 Newcastle i 9 ma4a bez dopusnat takuv i samo 2 pobedi po 1:0 ,vsi4ki drugi sa s pove4e golove. STABILNI SA ! :) az ne kria 4e si4ko e pristrastno , no vse pak ima i nqkav obektivizum :) vsi4ko e vuzmojno ,no smqtam 4e ako igraqt seriozno ,shte udarjat i tozi mesec na vurxa .. vreme e da pokajat profesionalizma si :) HOLD ON CL ,WE ARE COMIN ! drool.gif

Link to comment
Share on other sites

Kakto mojeshe da se ochakva sled vcherashnite prekrasni i rezultatni machove dneshnite biaha skuka i samo edin gol ot duzpa. Dobre che batko vi Zerghatul ma vze da igraem nie che inache triabvashe i da gi gledam.

Link to comment
Share on other sites

Kakto mojeshe da se ochakva sled vcherashnite prekrasni i rezultatni machove dneshnite biaha skuka i samo edin gol ot duzpa. Dobre che batko vi Zerghatul ma vze da igraem nie che inache triabvashe i da gi gledam.

Abe prav si donqkyde makar che Manchester City i Birminghan City napraviha interesen mach vypreki che zavyrshi 0:0. Imash mnogo polojeniq osobeno 2-roto poluvreme no nqmashe golove :) Dnes predstoqt interesni machove dano da sa i resultatni :)

Link to comment
Share on other sites

Dnes predstoqt interesni machove dano da sa i resultatni

Ne mi se vqrva da ima mnogo golove. Moite prognozi sa: minimalna pobeda za Arsenal ( osven ako mom4etata na Venger ne re6at, 4e e kraina vreme da zagubaqt ma4 v ligata i da go napravqt to4no na Highbury :) ), sy6toto i pri leeds i wolves, pobeda za domakina s 1:0, kraino vreme im e da jivnat malko . A lester i Bolton ne smqtam,4e 6te sytvorqt ne6to interesno.

Ama da si priznaq, mnogo sym zle s prognozite :) Taka 4e ni6to 4udno da stanem svideteli na porednite "golovi trilyri", kakto obi4at da se izrazqvat komentatorite.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...