Jump to content
BulForum.com

Английски футбол


Rexus

Recommended Posts

Aide de...kakvo stana sia... Kakva ia mislihme pyk tia kakva stana. Lekoto domakinstvo na Man Utd stana vtora domakinska zaguba. Ne sym gledal macha no rezultata e dostatachno razocharovanie. Zashtitata pochva da se propukva mnogo zdravo. Razbira se niama nishto fatalno vse oshte no stiagane triabva da ima veche.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Da si priznaq az nqmam ni6to protiv United da prodyljavat da se olivat :) Osobeno kato domakin! Oba4e GK e prav, 4e vse o6te tova ni6to ne ozna4ava, o6te pove4e, 4e na Arsenal o6te ne im e do6yl cikyla :lol: Vseki trezvo misle6t 4ovek bi se syglasil, 4e Arsenal ne mogat da zavyr6at bez zaguba, kolkoto i da mi se iska, taka 4e e rano da se pozdravqvame s titlata.

Link to comment
Share on other sites

Еми тва че най-добрия защитник е наказан да не играе сума ти време не е ли достатъчен факт за слабата игра на защитата...

Уес Браун не е играл сума ти време и още е слабичък..

Освен това ако на някой му се четат любопитни факти за може би запада на Манчестър мога да кажа някои..

Алекс Фъргюсън подписа само 1-годишен договор вместо очаквания 5-годишен

заради скандалите около него...

Той и двама от акционерите на Манчестър(двама от най-големите акционери(24%)) се съдят за състезателен кон на стойност 700 000 паунда..

Та споменатите акционери наемат детективи които да намерят нещо черно в миналото на Сър Алекс...

Откриват че някои от трансферите на Манчестър са били направени с помощта на сина на Сър Алекс..

Освен това е била приведена сума пари на сина му заради транферите след като той не е агент на клуба...

Не знам за другите фенове на Манчестър но аз мисля че ако Сър Алекс Фъргюсън изостави Юнайтед клуба ще пропадне и ще му трябват много години за да възвърне предишните величия..

Така че вече много хора имат интерес Манчестър Юнайтед да не бъде на върха на Европейския Футбол...

Аз лично харесвам този отбор заради играта им а не заради някой футболист..

Не че ако отбора западне няма да го харесвам просто ми се гледа хубава игра и никак няма да съм доволен ако играта на Манчестър се влоши..

П.С. Дано на някой да му е било интересно..

Link to comment
Share on other sites

Taka taka.Eto 4e prognozite mi za skoroshen sriv na Charlton zapo4vat da se sbudvat ( to pa ebati prognozata sled kato tva e tipi4no za otbora:) ) domakinska zaguba s 2:4 ot tottenham :) .Za zagubata na Utd ne burzam da se radvam shtoto makar ve4e da vodim s 5t. ,si4ki pomnqt 4e minalata godina vodixme i s 8 ,taka 4e da ne burzame. Zerghathul, ne sum saglasen s teb ,4e arsenal nqma kak da ne zagubi ma4,daje mislq 4e e napulno spored vuzmojnostite na otbora ,no sam vremete shte pokaje :)

Link to comment
Share on other sites

аз съм сигурен че ако Фъргюсън напусне отбора ще се срине, защото няма друг трньор, който мойе да води отбора по начина, по който го води Алекс. Не могат да го махнат ако нямат интерес това да стане и този интерес сигурно е свурзан с задкулисните игри в отбора. аз съм фен на Ман и винаги ще бъде, независимо дали е в Премиъпшип или регионалното, но бих искал да видя Юнайтед отново да трюмфират в Европа.

Link to comment
Share on other sites

Arsenal shte zagubi mach ako shte i da e edin. Prosto niama kak. Nishto che realno e vyv vyzmojnostite na otbora. Vse shte se sluchi. Charlton na vsichki ni biaha iasni smiatam. Kolkoto do tova che Sir Alex e Man Utd...doniakade e taka ama ne syvsem. Vijda se che negovite hora kato McLaren, Bruce i drugi bivshi pomoshnici na Ferguson s uspeh vodiat drugi otbori. Nishto ne prechi da se prodalji tradiciata s niakoi takyv. Mark Hughes e dobyr variant. Drug variant e goliam i utvarden trener koito...samo badeshteto shte pokaje dali shte ima uspeh.

Link to comment
Share on other sites

ем загубихме:( без Рио е така.Последните 3 мача ни вкараха цели 8 гола а тва говори мноо зле за защитата.Нападението е на ниво и там няма проблеми.Обаче не може един отбор да печели всеки мач само с добро нападение.От изказванията които четох разбрах че защита се е предствила много отчайващо и много от феновете казват че Рио липсва на отбора.

 

така сега за мача Левски-Ливърул :)

някой ще ходи ли ? 29 хиляди билета вече са продадени вече няма нищо за продаване :Р.В събота ще пуснат още 8000 билета за сектор Г.

Иначе аз отидох и си взех билетче и ще ходя на мача :tongue

Link to comment
Share on other sites

aw mnogo mi se hodi da podkrepq bulgarskiq otbor ama na6te ne me puskat i ne mi se davat pari za prevoz i bilet. edni priqteli we4e si kupiha bileti i im e super dovolno. Ah dano stane 4udo. molq se Levski da napravi ne6to senzacionno. no kvito sa neseriozni ni6to nqma da napravqt, no nali znaete- GOSPOD E BYLGARIN

Link to comment
Share on other sites

Shefa na nacionalnia stadion e syuchenik na bashta mi i predi 10min zvaniah ama nikoi ne mi diga. Dano da moga da svia bileti. Shte gledam da sym tam momcheta. Bulgari Iunaci!!! Triabva da napravim chudoto. Vreme e veche.

Link to comment
Share on other sites

Shte e 4udo ako ni biqt s po-malko ot 2 gola razlika. Iskreno se nadqvam nashte da vzemat to4ka kato domakini, shtoto tova im e maximuma tuk...za angliq se molq da ne padnem s 4-5 gola razika, 4e da ne se povtori rezila na CSKA s Galatasaray.

Btw Rio leko se otturva...trqbvashe da mu iskat pravata na igra4 za 2-3 godini...kakto vav vseki edin sport problema s dopinga se nakazva s ot 1 do dojivot vzemane na pravata...ne razbrah zashto v negoviq slu4ai mu dadoha tolkova malko.

Link to comment
Share on other sites

а бе тва наказание на Рио е супер измислено! Кви са тея простотии ? Човека имал тренировка и след тва някъв измислен допинг тест.Тва е савсем нормално да забравиж за тва след тренировка.А и беше казал че е бързал да иде в някъв негов приятел и там на басейнчето а у :).Съвсем нормално е да забрави за шибания тест.Що не му напрайха после тест да се види че не взимал никъв допинг.

Link to comment
Share on other sites

Hich daje ne e normalno da zabravish za test-a. Samo deto Basten ne si prav. Tova mislia e maximalnoto nakazanie za podobno provinenie. I ne stava vapros za doping a za propusnat test. Nikoi ne go obviniava che vzima doping shtoto toi ne vzima a che ne se e iavil na test-a v tochno vreme. Ia pak se zamisli dali triabva da ti vzemat pravata dojivot za podobno neshto.

Link to comment
Share on other sites

GeorgiK propusnat test trqbva da bude nakazan sas sorovostta na vse edno sa te hvanali. Zamisli se samo, 4e koi det se dopingira shte hodi na testa ako vsi4ki mogat da kajat, 4e sa zabravili. Zatova ti kazvam, 4e e malko nakazanieto, shtoto po savsem drug na4in trqbvashe da mu poglednat na slu4aq. I ako tova beshe igra4 ot po-slab otbor siguren sam 4e shtqha da go ojulqt pone 1-2 godini bez prava da rita.

Za drebnia i slain rabotata e edna...otbora mi e osakaten --> ne e pravilno. Te tolkova sa se napunali i da pomislqt po vaprosa. Pi4 kak shte zabravish da otidesh na neshto deto ot tva ti zavsii karierata. Vse edno da imash durjaven izpit i ti da ne otidesh na nego...kvo mislish shte ti kajat ot komisiqta, kogato sled 2-3 dena se setish, 4e trqbvalo da imash izpit...shte ti kajat, nishto i dogodina ima takav izpit zapovqdaite togava.

Link to comment
Share on other sites

Offtopic : basten ,ne e suvsem taka ,4e nemojesh da zabravish neshto ot koeto ti zavisi budeshteto.Az v 5 klas trqbvashe lqtnata vakancia da se qvq na izpit za priemane v paralelka s profil - matematika . No nito nqkoi mi kaza koga shte e izpita nito az se zainteresuvax i taka i zabravix ,4e shte ima takou neshto ,i kato otidox na daskalo na 15 semptemvri mi kazaxa ,4e sa me prieli bez izpit zashtoto nqmalo dostatu4no prieti i imalo svobodno mqsto za men :Ppppppppppppppppppp

 

A za Rio . Ponqkoga i edin den e reshavasht. Ne stava vupros tolkova dali e zimal ili ne doping. Qvno ne e. No toi e pokazul neuvajenie kum footballnata asociacia. A tova tam se nakazva strogo. Anglia e strana na gentlemen i tam takvia provinenia se nakazvat strogo !

Link to comment
Share on other sites

Kakto i da e...nakazanieto si e nakazanie. Dali sa mu go, nqma da go otmenqt. Sq drugo mi doide v glavata. Abe ne vi li razdrazni, toq neska det gostuvashe v diemata na ma4a Man UTD vs Man City kak drunkashe. Toq pi4 oplu vsi4ko jivo v City, mai samo vratarq ostana nenaplut. Verno UTD bqha po-dobri ama taka da opluesh vsi4ki...gledal sam gi takiva fanove i na arsenal i na liverpool, ama mn me draznqt. Pri vas kak e?

Link to comment
Share on other sites

jore ,taka e ama idva i edin moment ,4e Ferdinant igrae f anglia ve4e ot dosta godini i tezi neshta trqbva da sa my qsni . I izglejda stranno ,daje naivno da se smqta ,4e profesionalen footballist moje da zabravi takoy neshto. Ne e nov tam ,znae kak stoqt neshtata.T.e. ima nqkva druga pri4ina da ne se qvi ,no nqmam si i napredstava kakva e ,a i ne me interesuva osobeno :) Znam samo ,4e toi si e vinoven

basten . Da ,draznqt me mnogo. Kato se zamislq ,az na Arsenal izqveni fenove v tva studio ne si spomnqm da sa hodili. Ili ako idat e dostq rqdko ,taka 4e nemoga da kaja ,4e nqmam nabludenia v/y tova kakvo govorqt fenovete na Arsenal v tova studio. No za tezi na Utd - toq deto beshe v studioto i oshte edin ima pleshiv s ostro lice ,ne im znam imenata ,na Chelsea - michmana i na L`pool - onq ot meredian ma4 ,ne my pomnq imeto i na nego . i 4eterimata sum gi slushal i i 4eterimata sa super pristrastni . i ne xulqt tolkoz nastoqshtite supernici za titlata ,kolkoto kruvnite vragove. tam prosto nemogat da si skriqt nepriazunta :)

Link to comment
Share on other sites

O boje ,kakuv ma4. Arsenal dokaza ,4e e otbor ot evropeiska klasa. Ne ,ne go dokaza. To ve4e e teorema. Chelsea beshe sma4kan. Popilqn. Raznebiten. 2roto polyvreme bqxa kato malki deca ,nemojexa da si podadut topkata ! slabo 1vo pouvreme i genialno 2ro ! prosto nqmam dumi.v momenta treperq ot vuodushevlenie. Reyes nai-nakraq pokaza klasa. Prosto go nabludavax .do sega go beshe strax ,kato 4e li da igrae ,da se bori. No kato vidq 38 000 exaltirani fenove da go aplodirat ,neshtata trugnaxa :) i ze 4e vkara i 2ri gol :) Vieira pokaza genialen pogled v/y igrata ,strashni pasove . Cole i Edu napravo obezli4ixa desnia flang . Moje bi samo Pires i Bergkamp ne se vpisvaxa mnogo v tempoto .Ne 4e pravexa greshki ,no prosto ot igrata im ne luxashe genii. no kogato biesh ,nikoi ne te kritikuva. i taka ... Arsenal 2:1 Chelsea .. :woot

Link to comment
Share on other sites

Mnogo sym dovolen :) Nqma6e po-hubav izhod na tozi ma4...osven moje bi treti gol na Reyes :) No neka ne stavame prekaleno nahalni, mom4eto si svyr6i rabotata, i to po 4udesen na4in. Pyrviqt mu gol be6e fantasti4en. Vqrno, 4e mu ostaviha stra6no mnogo svobodno prostranstvo, no vse pak uudaryt be6e prekrasen. Ne sym mnogo syglasen, 4e 4elsi bqha popilqni, bih se zadovolil s "nadigrani" :)

Link to comment
Share on other sites

zerghathul , ami 4akam devidenti togava :) shtom ne smqtash ,4e bqxa popilqni , kaji mi kolko puti otpravixa udar prez vtoroto poluvreme ,kolko puti nqkoi ot tqxnite footballisti nadigra nqkoi ot tezi na Arsenal 1vs1, kolko puti si podadoxa 5 smisleni pasa. ?! tva otbor li e ? vkarat ti 2 gola i stavash raznogled .. pomnq minalia sezon esenta s Liverpool na Anfield . Prosto gi sma4kaxme 2roto poluvreme ,ama totalno. Igraxme super football. Ama vkaraxme samo 2 gola i v 4 minutnoto produljenie Heskey izravni . 2:2 .. emi sajalqvam ama L`pool kolkoto i da sa po-slabi v momenta pone sa otbor sus stil . a Chelsea ,ili kakto my vikame nie fenovete na Arsenal - Loko London :P :P :P :P :P , stanaxa smeshni. nikva ideq ,nikva izobretatelnost ..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...