Jump to content
BulForum.com

Английски футбол


Rexus

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Началото на сезоан ще бъде много лошо за Манчестър. Нистелрой е контузен и няма да играе 6 седмици. Роналдо отиде да играе на олимпиадата за Португалия, с което се скара с треньора и управата на отбора(те не искаха да го пускат), Алекс Фъргюсън е казал на управата на отбора че иска да му бъдат отпуснати пари за нов нападател тъй като и Луи Саха е контузен..

Според медиите вероятна покупка е или Майкъл Оуен или Фернандо Мориентез, моето лично мнение е че Мориентез е доста по-добър и затва бих се радвал да бъде в отбора. Друго изказване на треньора е че Уейн Рууни е бил осния таргет на Манчестър(както и на много други отбори), но поради контузия интересът към него спадна рязко.

 

Моето лично виждане за този сезон е че Арсенал ще бъдат в доста добра форма, но Челси тази година са шампиони поради простия факт че срещу парите не се върви. Тази година отбора е доста по-силен от миналата и мога да кажа че спокойно могат дори да направят два равностойни състава със играчите в наличност. Манчестър според мен ще направи много лошо начало на сезона тъй като и Рио няма да бъде в отбора още около месец, но след месец два се надявам нещата да се стабилизират. Макар че нищо не е сигурно. Харесвам играта на Алан Смит и мисля че много добре пасва на отбора толкова борбен нападател,също толкова борбен дори повече от Нистелрой. Е моите виждания ги казах...тази година според мен Челси е шампион, макар че още нищо не се знае..просто ги посочвам за фаворити по мое мнение, колкото и това да не ми харесва. Е утре започва сезона..Да се надяваме че ще бъде също толкова интересен както и миналия..

 

Още нещо се сетих..според мен тази година добра селекция направиха Бирмингам и ще участват в борбата за челните места :)...

 

Колкото до Майкъл Оуен...договорът му изтича и става свободен агент, очакванията са че ще бъде купен от Реал, макар че според моето виждане той не им трябва, обявили са Мориентез за продан, което според мен е глупаво..миналата година той показа колко силен нападател е, и въпреки възможността да се възпозват от уменията му и тази година ще се разделят с него, може би вече за постоянно..

 

Е приятно гледане на първенството и ще ви помоля наистина това което ви помоли и GeorgiK:

Мисля че се разбрахме за "смислените" reply-и от сорта на "отбор Х е върха"... 
Link to comment
Share on other sites

Long live King Henry :bgrin: :bgrin: :bgrin:

 

Ako Arsenal se spunat v CL to sys sigurnost shte omajat vsichki pak na ostrova. Man U. sa mnogo zle, s Liverpool stavat razni anomalii, smqna na trenionri igra4i...Temata Chelesea mislia che nqma da ima koi znai kolko po-razluchen krai kakto i ot predishnia sezon. Vseki koito razbira ot football znae che edin otbor stava mashina sled nujnnite godini za srabotvane na tim-a i adaptacia na igrachite koito ne sa ot ostrova (jiv primer za vuprsen uspeshen otbor e ARSENAL). Dano samo Viera ne premine na Bernabeu, koito taka li inache imat predostatachno mid-field igrachi: zidane, figo, solari, guti, beckham. Spored men trqbva da si ostane v London.

Link to comment
Share on other sites

А пък аз щи кажа че Манчестър са в период на смяна на играчи..всеки един отбор има такива периоди..много големи имена във Футбола са го казвали..добрият отбор се прави за 1-2 години...задържа се на въхра 3-4 и после пак се гради наново...няма нито един отбор, който да е бил на върха дълги години.

 

И плс ако може без изказвания "Man U са много зле..". тва си е чиста обида за всички фенове...

 

Колкото до Челси ще си говорим по-нататък..тази година отборът е доста по-добър от миналата, освен това смениха и треньора и мисля че наистина тази година отборът ще покаже характер, а не само звезди като миналата.

Link to comment
Share on other sites

Arsenal shte sa nazad taq godina...3-4ti nqkade. Vieira utre shte kaje otivam v Real...60 000 paunda na sedmica mi davat, kak da otkaja. Bommel negoviq nai-veroqten zamestnik edvali shte se spravi taka dobre kakto nego sus zada4ite si. Owen sushto v posoka Real. Liverpool kopuvat Javi Alonso i oshte 2ma. Gerard otnovo durpa otbora napred, no tozi sezon otbora e vidimo po-dobar i toi nqma da go durpa za mqsto v shampionskata liga, a za medali. Chelsea po-dobro ot minaliq sezon, koleblivi pri gostuvaniq, no naistina osnovniq pretendent za titlata. Manchester sa v kriza, v zashtita im lipsva Rio, v sredata na terena Roy ostarq i ve4e ne dava tova, koeto davashe edno vreme, Scholes izpadna v nqkakva letargiq. Az li4no kraq na shampionata go vijdam taka: 1.Chelsea 2. Arsenal 3. Liverpool 4. Man Utd 5. Aston Villa

Link to comment
Share on other sites

уффф не ми се чете цялата тема че не съм я хванал от начало но ще кажа само не харесва английския футбол като цяло предпочитам ГЕРМАНИЯ

и по тоя въпрос мога да кажа само 1 :

Гари Линекер : "Футболът е проста игра , в която винаги печелят германците !!!!

Link to comment
Share on other sites

Arsenal shte sa nazad taq godina...3-4ti nqkade. Vieira utre shte kaje otivam v Real...60 000 paunda na sedmica mi davat, kak da otkaja. Bommel negoviq nai-veroqten zamestnik edvali shte se spravi taka dobre kakto nego sus zada4ite si. Owen sushto v posoka Real. Liverpool kopuvat Javi Alonso i oshte 2ma. Gerard otnovo durpa otbora napred, no tozi sezon otbora e vidimo po-dobar i toi nqma da go durpa za mqsto v shampionskata liga, a za medali. Chelsea po-dobro ot minaliq sezon, koleblivi pri gostuvaniq, no naistina osnovniq pretendent za titlata. Manchester sa v kriza, v zashtita im lipsva Rio, v sredata na terena Roy ostarq i ve4e ne dava tova, koeto davashe edno vreme, Scholes izpadna v nqkakva letargiq. Az li4no kraq na shampionata go vijdam taka: 1.Chelsea 2. Arsenal 3. Liverpool 4. Man Utd 5. Aston Villa

 

Съгласен съм с всичко което каза.

 

Новата новина е че Португалия прави втора поредна загуба на олимпийските игри от Ирак мисля...

Link to comment
Share on other sites

LiVeRPooL RoX !

 

Mmmm sweet...

 

Иначе има много какво да се каже и да се умува. Всичко почти което казахте е вярно или поне звучи правдоподобно. И все пак аз искам да изгледам 2-3-4 мача и тогава ще си дам прогнозата.

Link to comment
Share on other sites

za jalost naistina arsenal moje tazi godina da sa malko nazad zaradi Chealse , Liverpool , Man Utd

tezi otbori tazi godina shte sa v dosta dobur sastav i zatova mislq che arsenal moji da sa nazad !!! makar i da sum golqm fen na ARSENAL tozi season nqmat golemi populneniq !!!! :(

Link to comment
Share on other sites

awe nqkoi da znae slu4aino kvo stana s berkamp? 6a ostava li v arsenal ili ne? ne6to tozi moment mi se izplazna... spored men toi e mnoo vajen za otbora i bez nego igrata na arsenal ne bi bila sa6tata. ne kazvam 4e e nezamenim, no vse pak e po-dobre da si ostane v otbora.

Link to comment
Share on other sites

Остава за още един сезон. Но до колко ще играе, това е друг въпрос. Денис ми е любимец, заради него станах фен на Арсенал. Страхотен футболист, няма спор!

Link to comment
Share on other sites

Преди 10 минути по БТВ казаха, че Оуен преминава в Реал за 12 милиона евро и неква резерва от Реал-35 стотинки преведено на български.

А бе тия луди ли са бе :confused то верно, че Оуен от франция 98 само деградира, но все пак можеха дъ излъжат Реал за поне 2 пъти повече пари.

Link to comment
Share on other sites

имаго назад си с новините още вчера вечерта или днес сутринта е подписан договора е тоя играч който преминава в ливепоол го е поискал лично рафа бенитес значи има големи планове за него!!!

а да и да кажа играча се казва Антонио Нунес !!!

Link to comment
Share on other sites

Toia oliu6tak niama nishto obshto s klasata na igrachite na real i neznaia za kvo go zeha vuobshte...s morientes, raul, ronaldo sym siguren che owen shte turka skameikata !

Link to comment
Share on other sites

ai da ne podhva6tame real 6toto temata e boleznena i mnoo dalga. ne sam fen na tozi otbor i za nego moga da kaja samo, 4e imat mnoo neveroqtni igra4i, no nqmat svqsten kolektiv. ne6to v igrata im kutza i to dosta brutalno. ina4e za men morientez i zidan sa im nai-dobrite igra4i.....

Link to comment
Share on other sites

Ми пичове не че нещо ма ми писна само вие да го правите тва...

така че :

САМО MAN UNITED !!! ТАЯ ГОДИНА 100000000 % ШАМПИОНИ !!!!!!

 

 

:P :P

Link to comment
Share on other sites

Ми пичове не че нещо ма ми писна само вие да го правите тва...

така че :

САМО MAN UNITED !!! ТАЯ ГОДИНА 100000000 % ШАМПИОНИ !!!!!!

:P  :P

 

Хе-хе :D

ама като най пресен пример Арсенал им нашльокаха канчето миналата неделя

Link to comment
Share on other sites

Миналата година кой на кой нашльока канчето ? :) и кой на кой измъкна титлата без да го очаква :) кой миналата година си блъска главата в стената че изтърва уж отдавна спечелената купа ?

 

Друг въпрос :

Кой е печелил най-много пъти премиершипа от създаването му :) кой има повече европейски отличия ? :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...