Jump to content
BulForum.com

Английски футбол


Rexus

Recommended Posts

Честито на всички фенове на Арсенал. Да им е честита титлата в Англия. Спечелиха си с много красива игра и постоянство. Още един път честито!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

да им е честита !

все пак не може само ние да взимаме титлата всяка година...взимаме я 3 пъти ние след тва един път арсенал после пак 3 пъти ние :П и така се завърта колелото ;) и всички са доволни

Link to comment
Share on other sites

Vremeto shte pokaje kakvi sa vremenata. Ne moga az da kaja kakvi shte sa. Inache chestito. Goliam sezon napraviha Arsenal i da im e chestita titlata. Ama dogodina da ia vyrnat de...da ne se prestaravat.

Link to comment
Share on other sites

6te q vyrnem, ama aide da q zadyrjim o6te nqkolko sezona podred, pyk posle da pokazvame blagorodstvoto si ;)

Jalko, 4e mykata ot otpadaneto ot 6ampionskata liga me e zavladqla dotolkova, 4e ne moga da se zaradvam istinski na titlata v Angliq. No edno e sigurno - s igrata si Arsenal zaslujiha da stanat 6ampioni!

Dogodina trebyl! :)

Link to comment
Share on other sites

Никой не отрича че Арсенал са във форма и че играят добре, но не само това им спечели купата...Разликата между Арсенал и Манчестър е около 12 точки...

Манчестър имат домакински загуби от почти най-слабите отбори в премиершип..

3 от които са дори у дома..

Само тези 9 изгубени точки почти изравняват по точки двата тима...А пък ако някой каже че манчестър са загубили защото са слаби не бих се съгласил..тези загуби вклучително и последната срещу Ливърпул бяха грешки на защитниците...Много липска Рио на отбора...Както и бекам дори..не отричам...но в случая просто борда на директорите трябваше да отпусне средства за добър защитник...а не го направи и вместо това купиха Саха, който верно че играе, но ако следите мачовете на клуба ще забележите че всичките му голове не са чисто негово дело а дело на халфовете...и че за 5 от 7те гола е бил оставен сам срещу вратаря и то от халфовете....Другите 2 гола са с глава...само за това го признавам :) Както казах никой не отрича че Арсенал са силни, но мисля че ако Манчестър бяха играли един по-силен сезон Премиершипа щеше да е по-интересен, а мисля това искаме всички :)

Link to comment
Share on other sites

Това е супер тъпо..аз не искам точно Манчестър да бият. Прото искам да показват най-добрите си качества, а те не го правят. А и не само те, също Челси могат повече, Манчестър Сити са доста добър отбор който не знам поради какви причини не прави нищо в Премиершип. Ако се разиграят малко момчетата има поне още 2-3 силни отбори в това число Ливърпул, Астън Вила, Нюкясъл...Това да искаш отбора ти да спечели дори без интрига си е пълна тъпотия, нали в крайна сметка искаш да гледаш футбол, а не монопол в първенството. :)

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм харесвал Челси,без да ме интересуват гръмки имена и трансфери.Но и винаги ми е харесвал онзи английски отбор,който може да се наложи и в Европа,където се играе по-различно от Англия.

Като гледам винаги пълните английски стадиони и играчи,които играят футбол и нашите празни стадиони и играчи които си мислят,че играят футбол...Мъка,мъка... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Мдам, има доста време докато БГ футбола стигне нивото на Английския, който според мен е най-силния в Европа. :)

Link to comment
Share on other sites

Никой не отрича че Арсенал са във форма и че играят добре, но не само това им спечели купата...Разликата между Арсенал и Манчестър е около 12 точки...

Манчестър имат домакински загуби от почти най-слабите отбори в премиершип..

3 от които са дори у дома..

Само тези 9 изгубени точки почти изравняват по точки двата тима...А пък ако някой каже че манчестър са загубили защото са слаби не бих се съгласил..тези загуби вклучително и последната срещу Ливърпул бяха грешки на защитниците...Много липска Рио на отбора...Както и бекам дори..не отричам...но в случая просто борда на директорите трябваше да отпусне средства за добър защитник...а не го направи и вместо това купиха Саха, който верно че играе, но ако следите мачовете на клуба ще забележите че всичките му голове не са чисто негово дело а дело на халфовете...и че за 5 от 7те гола е бил оставен сам срещу вратаря и то от халфовете....Другите 2 гола са с глава...само за това го признавам :) Както казах никой не отрича че Арсенал са силни, но мисля че ако Манчестър бяха играли един по-силен сезон Премиершипа щеше да е по-интересен, а мисля това искаме всички :)

taka.Na4i sega ,kogato nie sme shanpioni , vie sami ste si vinovni ,shtoto ste izpusnali 100%-tovi to4ki u doma i t.n. ,a minalata godina ,kogato vi vodixme s 8 to4ki i ni minaxte , pak si4ko beshe zaradi vas ,shtoto bqxte mn silni ,a ne shtoto nie izpusnaxme 100%-tovi to4ki ,nali taka ?!? .. 2ro .. Nistelroy sushto vkarva golovete si sam s/y vratarq sled kato sa go izveli xalfovete ,ama dosega nikoga ne ste go kritikuvali nali ? .. mn mersi za tozi post ,ve4e kato sporq s nqkoi fen na Utd shte te davam za primer kvi xameleoni ste pove4eto ...

Link to comment
Share on other sites

Много липска Рио на отбора...

Че арсенал като ожулиха с толкова наказани играчи след мелето след мача с Юнитед да не би да им се отрази чак толкова?Глупаво е да се оправдава един толкова голям отбор с подобни неща.Големите отбори не са един или двама..те просто са си големи.А и понякога бият само с имената си,както вероятно сте чували да казват,макар че...говорим все пак за Англия и английския футбол.

Пък и виновен си е само Фъргюсън като няма равностойни играчи,че едно наказание да се отрази така на отбора.То и Реал от бая време са така..резерви им са младите играчи и като се контузи някой или го контузят гледай смях..Тепърва предстои да се оформя бъдещия Юнайтед.. както и Ливърпул.И с нетърпение чакам това лято да продадат половината играчи,щото те явно не са за такъв отбор като Ливърпул..а същото важи и за треньора.Предстой едно мноого интересно лято за отбора ни....

Link to comment
Share on other sites

kvi xameleoni ste pove4eto

 

Я кажи кви хамалеони сме повечето.. :) :) :P

Никой не е казал че Арсенал са изпуснали купата.. Верно е че се кефя, ама все пак се кефя че накрая чак се отпуснаха и първенството беше горе долу интересно...Тая година се очакваше да има повече интрига заради Челси, но ето че купата е в Арсенал 3 кръга преди края, макар да беше ясно още 7-8 кръга преди края..докато миналата година имаше интрига докрая ;)

 

Това за Нистелрой и Саха, само мога да ти кажа че Нистелрой играе доста по-добре от Саха и много той беше човека който решаваше мачовете, докато не веднъж сме ставали свидетели на фаталните пропуски на Саха.

А пък това за Рио, мога да ви кажа че той беше човека който оправяше грешките в отбраната на Юнайтед, сега когато го няма ако някой каже че защитата на Ман Ютд е същата както преди просто ще покаже колко "добре" вижда нещата. Без Рио в защита нещата стоят доста зле и това няма да се оправи докато не се върне или докато не купят друг защитник.

 

А всичките новини за бъдещия трансфер на Нистелрой в Барселона или където и да е според мен са само фалш и той ще остане в отбора.

 

 

П.С: CMexyBka чакам да кажеш кви хамелеони сме ;)

Link to comment
Share on other sites

az ve4e go kazax ,no shtom trqbva ,shte povtorq.Subektivnostta na mnenieto vi (i v 4astnost - ti) se izkrivqva prekaleno mnogo prez prizmata na fenskoto vi (ti) pristrastie.

 

Za Rio - shtom ot otsustvieto samo na edin zashtitnik se raztroiva "shampionskiq" stil i dux na otbora ,ibati i shampionite det ste ...

Link to comment
Share on other sites

Има твърдение че големите отбори имат добра резервна скамейка, но въпреки това твърдение аз мисля че в Манчестър това не е така, и въпреки това е голям отбор. Мога също да допълня че липсва Нистелрой, както би липсвал и Анри на нападението на Арсенал, ако беше контузен. Дори големия Реал би бил доста отслабен ако го няма Зидан да прави играта, и Роналдо да вкарва ;)

Link to comment
Share on other sites

Ceco ne mi govori za subektivnost. Ne tochno ti za kogoto ima edin otbor, edin vratar, 4ma zashtitnici, 4ma halfa i edin napadatel. Trener..edin. Toia sezon igrahte dobre i pechelite - chestito. Niama nujda da se zaiajdash za "krizata" pri nas. Rio e dostatachno vajen igrach. Predstavi si Arsenal bez Henry...Liverpool bez Gerrard....Chelsea bez Lampard. Vyv vseki otbor nezavisimo goliam ili malyk ima osnovni igrachi. F.A. napraviha neobhodimoto da ni lishat ot edinia nai-osnoven. Ferguson sbyrka che ne kupi drug na negovo miasto. Greshkata kostvashe moje bi titlata. Taka ili inache tova niama nishto obshto sys subektivnostta. Ne mi obiasniavai kakyv hameleon sym kato se znaem. Pyrvo ne mojesh da opredeliash milioni po sveta samo s edno opredelenie. Znaesh che e neseriozno i typo.

Link to comment
Share on other sites

Само за протокола някой да каже кой голям отбор има дълга резервна скамейка която да на 100% да е готова винаги??? Смяхувко не си прав като обиждаш феновете на Ман Юн. Вие си е спичелихте титлата и продължавате да играете добре, колкото до това кой колко е изпуснал няма значение. Футболът е игра на грешки, който прави най - малко печели. Арсенал не допуснаха много грешки и спечелиха. Следващия сезон ще е много успорван, защото отбори като Челси, Нюкясъл, Астон Вила, Ливъпул съответно Ман Юн и Арсенал ще се борят много здраво за първите 4-ри места. Откоето може да спечелим само ние зрителите и феновете.

Link to comment
Share on other sites

Joro ,kude si me 4ul ti da govorq za igra4ite na Arsenal i da gi vuzxvalqvam kato nai-dobrite?! tva 4e sum golqm fen na Arsenal ne ozna4ava ,4e za men ima samo 11 futbolista i te sa samo na Arsenal.Do kolkoto si spomnqm s teb,otnosno futbolisti, sum sporil samo i edinstveno za klasata na Nistelroy ,i kakto shte si proli4i ,shte se okaja prav. ako ne si e proli4alo ve4e. I da ,Henry e nai-dobriqt napadatel v sveta za momenta , ne go kazvam samo az.Za nqkoi drug nash igra4 da sum kazval az neshto !? koga i kude? + tova ,az oshte fevruari kazax ,4e spored men veroqtnostta da ne zagubim ma4 do kraq na sezona e golqma i se nadqvam da stane taka.Sezonut ve4e ne e svurshil prakti4eski ,no na teoriq za nas e istoria.Nie go spe4elixme 4esno i po4eteno ,igraxme ,i ne zagubixme. shto se otnasq do Rio .. mi samo predi 2 godini surceto na Arsenal ,Toni Adams ,napusna futbola ,no ko ne me "luje" pametta ,v momenta Arsenal imat nai-dobrata zashtita v Anglia. Edno e Arsenal da nemoje bez Henry ,drugo e vie- bez Nistelroy.Henry na nas ni prawi golqma 4ast ot igrata - za vas nistelroy e prosto prut ,ot koito topkata trqbva da se otbiva i da vliza vuv vratata.tova i Saha go prawi dosta dobre .. ne vijdam shto go kritikuvate.Naprotiv - vijdam .Imenno zashtoto sega sled kato zagubixte titlata i trqbva da ima nqkoi vinoven.Nai -lesnoto izvinenie e da kajesh ,4e Saha bil slab ,4e Nistelroy lipsval i t.n. Istinata e oba4e ,4e Saha pravi prekaleno (za moite o4akvania) dobur debut za Utd i donese samo pozitivi za otbora. i posledno ,az teb nikoga ne sum te opomenal kato xameleon ,kazax pove4eto fenove ,ne sum konkretiziral.Edinstveniat ,koito imax konkretno v predvit beshe KnoPPix ,ti shtom sam reshi ,4e spadash kum tqx ,tova govori dostatu4no.Az nikoga ne sum te 4islql v broikata.

 

P.s. drebniq .. name-a mi e CMExyBka .. mojesh da go pishe smehuvka,smehyvka ili kakto ti doide , samo ne mi pishi Я ,vmesto E.

Link to comment
Share on other sites

Принципно за името надали си струва да спорим в тема за футбол . Явно си дребнав какжо да се прави. За извинение не може да става дума, защото титлата е печели само един отбор дали Арсенал или Юнайтед или Челси или друг отбор няма значение. Има един победител и само губещи. Тая година Арсенал е победител с отлична игра и постянство. Не можеш да отричеш факта , че Нистелрой е голмайстор на отбора а Фърдинант стълба на защитата. Юнайтед са си виновни , че не спечелиха.

Link to comment
Share on other sites

Ok zasegnah se zashtoto kaza povecheto...otkyde da znam kym koia sym az i koi si ti da opredeliash taka generalno. Inache az ne vinia nikoi konkretno za predadenata titla. Chestno kazano ako Arsenal ne biaha napravili tolkova silen sezon i s tolkova mojeshe da sme pyrvi. Imalo e takiva godini. Kakto i da e sezona veche otide. Chakame drugia.

Link to comment
Share on other sites

Бтв GeorgiK нямаш си представа колко си прав. Аз редовно гледам мачовете по диемата независимо дали Ман Ютд играят. Казаха че точките които има отбора преди края на сезона са повече отколкото през последните няколко сезона, в които Манчестър е печелил Купата. Което е странно :) Но факт ;)

Link to comment
Share on other sites

roll1.gif

 

Принципно за името надали си струва да спорим в тема за футбол

 

Arsenal are da vidim dali shte ti pisja imeto taka kakto ti iskash , za kakyv se mislish ta da kazvash koi kakvo shte pravi???????
kakto kazax ,ti si edinstvenia ,koito spori i se pravi na inat.Az ve4e ti kazax kvo da pravish ... :lol:

 

i prestani da flood-sh temata.

 

............................................

 

utre 14:30 - Arsenal : Birmingham . C`on ,let`s win that one too.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...