Jump to content
BulForum.com

Какво мислите за човека над вас?


Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Има известни познания върху street basketball което ми харесва сега ако и излезне някой фен направо да идва да играйм.Иначе по-скоро инспектор Гаджет :P

 

P.S.Този сайт ми е познат доста добре но все пак благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

Учудва ме , не знаех , че знае за Harlem Globetrotters.. :) Иначе не чакам край , а начало :)

Link to comment
Share on other sites

Има известни познания върху street basketball което ми харесва сега ако и излезне някой фен направо да идва да играйм.

Ади де , ади де от кога чакам тоя момент. Ама всеки път някви оправдания. Иначе по темата мисля си че Tomahawx имаше някави проблеми , но вече е много по добре :)

 

едит : хах... Оптимист... Веднъж ми го заби и си беше чист късмет за Harlem

Link to comment
Share on other sites

еее аз съм дърт ве

 

знам за тях от филм дето даваха за тях през осемдесетте още... даже дали не бяха идвали тука...

 

учудва ме, че го учудвам, не знаех, че хората ме мислят за толкова предвидим :) а за края и началото - едно и също, както би казал Мечо Пух...

 

Stasio e под прикрите както е видно... освен това е видно, че не е Superman, а е Speedman - по скоростта с която ме изпревари...

Link to comment
Share on other sites

Получаваш БАН за спам.И ov3rm4n също :devil

Дриймър :rolleyes:

Уахахахахахахахахахахахаххахахахахахахахахахахахаххахааааааааааааааааааааааааа

Link to comment
Share on other sites

Не знае кво е спам (чакам подкрепа от оверман) :P На всичкото отгоре се опитва да прави "мили очи" на "шефа" :D тцтцтц жени...

Link to comment
Share on other sites

Австралийска бира?! Не, благодаря... Но винаги тая бира ще ми навява приятни спомени за Beneath a Steel Sky - КУЛТОВА игрица...

 

Освен това - пловдивчани, нито лев за чужда бира!

 

иначе айде и аз да се включа в мисленето за интенс... хахаха - взех ме я на brain-storming горкото дете...

 

мисля си още, че ми беше казал какъв фотоапарат да си купя, но с тоя патешки акъл моя...

За фотото като се решите свирнете по скайп и да ви кажа какви има при мен също :)

Link to comment
Share on other sites

Един от админите , които са ми сменяли никовете през престоя ми във форума.. както върви повече няма да се сменя :)

Link to comment
Share on other sites

Най-големия админ на CS Evrocom (вече бивш ако не се лъжа).Много ме кефише преди кат нареждаше ламерите :punk

Link to comment
Share on other sites

Странна птица. Май не пише много... Май основно когато преди това е писал неин познат(а)...

 

Извън темата - май в тази тема доста хора се напъват да пишат, любопитни да разберат какво впечатление са оставили за себе си...

 

Редакция: Да чукам на дърво, освен леки охлузвания, до момента основния damage го е поемал именно байка... А протекторите не са били подлагани на изпитания...

Link to comment
Share on other sites

Често поства , че си троши байка , ама винаги ми е било интересно той с кви контузии остава..

Link to comment
Share on other sites

@redmadman стабилен член на форума, без изхвърляния, спокоен, не е на всяка манджа мерудия, допада ми, въпреки че не го познавам, някой път трябва да дойде на срещите на форума!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...