Jump to content
BulForum.com

Обща тема за Audi


wbyte

Recommended Posts

без значение е коя онда и кое бмв - нещата опират до окачване ,тегло и център на тежестта,а цвиците са доста напред с материала по това отношение ;)

 

 

Я изкарай разпределението на тежестта на новия Civic примерно 2.2 дизел ;)

И половината сток хондички се люшкат като корабчета на Калояново :D

Веднъж беше дошъл един пич с новия Цвик - е нямаше такова накланяне - честно.

 

 

Айде стига с офтопика за сега ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

дон чефо питаше за двигатели,иначе става въпрос за 5-та генерация и е36 ;)

новите че са зле е ясно - то всички нови автомобили са таралясници,включително и бмв-тата.

миналото лято направо ми напълниха душата разни 7-ци и 5-ци с 15 литрови двигатели как се напъваха като бременни хлебарки по калояново,докато е30-ките нагъваха асфалта :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

един въпрос...абе кой по дяволите говори за новия Сивик ? ми че той е СЪКС ! в всички аспекти.....от дизайн до мощност,где па видя клатушкащ се Сивик...нали знаеш че ХУБАВ туннинг в Бг не можеш да намериш.....

 

 

не намесвам Порше просто...Сивикчето дръпна 911 ГТ ? кво остава за Ауди

Link to comment
Share on other sites

един въпрос...абе кой по дяволите говори за новия Сивик ? ми че той е СЪКС ! в всички аспекти.....от дизайн до мощност,где па видя клатушкащ се Сивик...нали знаеш че ХУБАВ туннинг в Бг не можеш да намериш.....

 

 

не намесвам Порше просто...Сивикчето дръпна 911 ГТ ? кво остава за Ауди

 

 

Пич, кво ми сравняваш тунингована кола със СТАНДАРТНА кола, а и е Carrera 4, a не GT :)

 

 

Дай да видим един стандартен сивик който да върви наравно със стандартна Карера :)

Link to comment
Share on other sites

Новия Сивик е нещо невероятно. Малък, практичен, луксозен, страхотно купе и табло и каква мощ... 210 коня за това купе са наистина мноооого. Ще бие сумати коли напред. Иначе такива дръпки по магисталите аз не признавам. Сложи ми ги на 400-тете метра Сивик-а, който е в клипа и ПОршето да видим. Е разбира се, ако Сивика е някой майка си и баща си въобще няма смисъл ов какъвто и да било коментар.

Link to comment
Share on other sites

Не ви ли писна да се излагате, хора които дори нямат книжки, да дават заключителни мнения за коли, които са виждали само на снимка или клипче в нета? Айде пестете малко постовете, тук не е форумът на дата.бг, въпреки че май натам сме се запътили...

Link to comment
Share on other sites

Новия Сивик е нещо невероятно. Малък, практичен, луксозен, страхотно купе и табло и каква мощ... 210 коня за това купе са наистина мноооого. Ще бие сумати коли напред. Иначе такива дръпки по магисталите аз не признавам. Сложи ми ги на 400-тете метра Сивик-а, който е в клипа и ПОршето да видим. Е разбира се, ако Сивика е някой майка си и баща си въобще няма смисъл ов какъвто и да било коментар.

 

да и сигурно сивика ще бие поршето ..... то сигурно всички паралии дет карат поршета са ебати тъпаците дето са дали 1 камара пари за порше а всъщност можеше да си вземат сивици.... няма такъв смях в тая тема :D

Link to comment
Share on other sites

да и сигурно сивика ще бие поршето ..... то сигурно всички паралии дет карат поршета са ебати тъпаците дето са дали 1 камара пари за порше а всъщност можеше да си вземат сивици.... няма такъв смях в тая тема :D

Не разбра какво исках да кажа! Исках да кажа, че не 400-те метра Сивик-а няма шанс осве, ако не е някой супер напомпан. Чети по-внимателно какво пиша.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм сигурен, че и на дълго е с все същата кофа сравнявано с Поршето (говоря за стандартни модели)

Иначе какво пречи и Поршето да се напомпа, изобщо какво пречи всяка кола която да си избереш да се напомпа?

Освен това на клипа който видяхме изобщо не става ясно за какво е цялата работа (летящ старт, доускоряване, дръпка от място......)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Абе да ва питам,че ми е интерестно преди време по някаква телевизия гледах съвети как да тръгнеш с колата с високи обороти.Казаха за ръчките то е ясно..ама за автоматиците не разбрах.Натискаш спирчката,после газта и след тва пускаш спирачката?!Така ли беше ?Опасно ли е?Може ли да ми стане нещо на Аудито?Не искам да го пробвам без да съм сигурен какви може да са последствията... ,a попринцип няма и голям мерак за това,но искам да знам.. ако някой може да ми каже :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

някой можели да ми намери ръководство на руски или български на ауди А8/S8 2.5 TDI 98 година

или може сервизно за ауди но да включва и тоя модел няма де е лошо примерно профилактики тва онова подръжка

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Имах ауди 80 1.6 110 коня от 82 година ама отиде блока по дяволите и се наложи да я продам на един комшия,който през вечерта,когато му го продадох, бил му сложил двигател от жигули... :lol:

После тоя "майстор"се бил качил на колата и трагнал да прескача мост. После и тоя я е бил продал

ама на някаква морга и колата вече не я търси.Ама пък беше страшна машина.чак съжалявам че я няма.

Audi_80_L_1978.jpg

ей такова беше,но цвят бордо

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...