Jump to content
BulForum.com

Обща тема за Audi


wbyte

Recommended Posts

Хърби, може ли една Хонда да покажеш, която да НЯМА паршут за спирачка и да прави 0-100 за 4 сек ;). Аудито е много по-тежичко от Алфата. КОНЕ/КГ има голямо значение.

 

Ариел Атом-а направи 3.11 от 0-100. След много опити :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply
Абе Herbye ти случайно да знаеш че Аудитата, Мерцедесите както и BMW-тата са електронно ограничени на 250км.

А защо са ограничени сам можеш да стигнеш до този извод.

И престани да кълвеш неща от нета, ами сподели твоя опит, ако имаш такъв изобщо, а не си поредния превъзбуден геймър ;)

ти па ако си мислиш че фр. нх11 въобще има някав опит ;) :tongue то се лъжеш жестоко

Link to comment
Share on other sites

като ти гледам тъпите постове се съмнявам че изобщо някога си карал кола , нали говорехме за хонда , къде отиде на алфите , след малко и някво ламборджини ще изкараш да ми покажеш каква каруца е а8цата......

Link to comment
Share on other sites

като ти гледам тъпите постове се съмнявам че изобщо някога си карал кола , нали говорехме за хонда , къде отиде на алфите , след малко и някво ламборджини ще изкараш да ми покажеш каква каруца е а8цата......

 

Споко майна, не им се връзвай на децата.

Нека да си карат бегачките на компютъра и мръзнат по спирките, а пък ние ще си караме колите, макар и да не са А8-ци :)

Пък боли ме фара че колата ми не върви 250, последно като е настъпвах удари 260 със Супер 100 :woot , пък нека ме догони някоя Онда :punk

Link to comment
Share on other sites

ами аз карам кола ама малко по различна , хахах карай де , просто напоследък се зарибих по Хонди мн. и се отплесвам от време на време ;)

Link to comment
Share on other sites

добре де поправих се,ХОНДА (без определен модел)

 

едит : А8 Ускорение : 5.1 до 100 хондите го прават за 4 и нещо ;)

 

Порових се малко за да се скъсам от смях

 

Тази кола :

http://www.carpw.com/pictures/alfaromeo/Br...5_32_C_06_2.jpg

Спецификация :

Alfa Romeo Brera Autodelta J5 3.2 C (2006)

Engine Type :

V6, 3.2

Acceleration :

0-62 mph , 0-100 kmh 5.1 s.

Top Speed :

162 mph, 260 kmh.

Power bhp at RPM :

348 / n.a

Torque Nm at RPM :

430 / n.a.

Driveline :

All Wheel Drive

 

Тази Кола :

http://www.carpw.com/pictures/audi/A8_S8_2006_4.jpg

Спецификации:

Audi A8 S8 (2006)

Engine Type :

V10, 5.2

Acceleration :

0-60 mph, 0-100 kmh, 5.1 s

Top Speed :

155 mph, 250 kmh

Power bhp at RPM :

450 / 7000

Torque Nm at RPM :

540 / 3500

Driveline :

All Wheel Drive

 

нали бяха мн. мощни,Алфа Ромео Брера е по бързо от Аудито

 

приятелю, хората които си купуват а8 надали се интересуват дали от 0до100 ускорява за 5 или 6сек.

явсно си някакъв бесен рацер :) пък ако толкоз много те кефи хондата - пиши в раздела свързан с този автомобил. не мисля че има за какво да спорим на тази тема , всеки си се кефи на марката автомобили които харесва, и доста трудно човек би го убедил в обратното(особено това важи за българите :) )

Link to comment
Share on other sites

не бе...аз казвам обратното...ми нали в тва убеждавам всичките дето викат че А8 е мощна кола....то нече не е мощна .. но не е направено за да се състезаваш с него...а за да върви с прилична скорост за голямото Купе...ама не...Трябва да изкара Аудито най бързо.....та да се изясним.

 

Хонда Сивик - Кола направена главно като бърза и маневрена ...Абе Спортна кола....направена за спорт

Ауди А8 - Бърза,Маневрена Кола...но проектирана повече като комфортна лимузина от колкото състезателна кола....

Link to comment
Share on other sites

не бе...аз казвам обратното...ми нали в тва убеждавам всичките дето викат че А8 е мощна кола....то нече не е мощна .. но не е направено за да се състезаваш с него...а за да върви с прилична скорост за голямото Купе...ама не...Трябва да изкара Аудито най бързо.....та да се изясним.

 

Хонда Сивик - Кола направено главно като бърза и маневрена

Ауди А8 - Бърза КОла...но главно проектирано като Комфортна Лимузина

 

добре де при положение че не си карал никога ауди а8 как можеш да изразяваш мнение , аудито макар че е голяма е страшно маневрена кола , в съотношение големина маневреност не мисля че хондата може да му се опре , говоря конкретно за сивика , към другите нямам наблюдения и никой не се опитва да искара аудито че е много бързо но всъщност ако гледаме реално на нещата в съотношение килограми/скорост/ускорение смятам че пак бие хондата ;)

Link to comment
Share on other sites

Айде Едитнах го както казваш....надявам се да постигнахме консенсус в спора....

Link to comment
Share on other sites

Много съм си в час даже :) Ако става въпрос за някви 15 годишни дръгели много ясно, че ще е по-скъпо. Е злобил да ти каже колко му е обслужването на а4ката, после аз ще ти кажа на хондата ми колко е, в един клас са колите и на едни години. Ауди е скъпа за поддържане кола и няма нищо общо с някой гоуф, дето целия е 100 лева в моргата. А ти като слезеш от маршутката ела пак се обади, или свиквай с мисълта, че в тоя форум не всички са 16 годишни ученици.

 

nx11, имат и нормални модели, новата а3ка е много яка, ама...много пари е. В смисъл много пари за кола от тоя клас. С мотора който исках и малко екстри стана един чувал пари, пък си е малка кола. Накрая се отказах, иначе ся щеше да се уредиш с едно кръгче :)

 

Адаш заеби тва ТДИ, аз ти пожелавам едно 159 :) Тва първия път като го минах на магистралата ми изтекоха лигите :) А аз не искам ледженд, искам а8 или с6, че ми е по по джоба в момента :)

 

И каква ти е Хондата?

Защото аз имам и А4 за да ги сравним?

А ако този твой приятел подържа неговата А4-ка в сервиз на Ауди, тогава трябва да ти е ясно, защо е по-скъпа подръжката!!!

А да ти кажа, че за разлика от тебе никога несъм се качвал на маршрутки!!!

Link to comment
Share on other sites

Hеrbye излез от NFS-то и слезни на земята и стига си говорил глупости, че са излагаш. Първо се оказа, че и S2000-то няма да може да се оправи с A8 ама ти си държиш на твоя си Сивик... :lol: :lol: :lol: Въпреки, че А8 не е създадена да е съзтезателна кола като я натиснеш ще изяда секвите там Хонди. Възмощаваш се на неща, които дори и не разбираш (ограничение на максималната скорост). Почна със Сивик после Ролс Ройс та после Алфа Ромео сега чакам и Бугати-то да го предложиш. :lol: :lol: :lol: Да не говорим, че ми приказваш за некфи Хонди, които правят 100-те за 4 сек. Просто к'во да коментирам те хората ти обясниха. Що се отнася до опита, може и да нямам такъв в карането, но съм се возил в Ауди, знам за какво става въпрос и не говоря врели некипели. И недей да лъжеш хората, че имаш опит с колите щото си смешен отново за поредното нещо...

Link to comment
Share on other sites

Hurbye изле от NFS-то и слезни на земята и стига си говорил глупости, че са излагаш. Първо се оказа, че и S2000--то няма да може да се оправи с A8 ама ти си държиш на твоя си Сивик... :lol: :lol: :lol: Въпреки, че А8 не е създадена да е съзтезателна кола като я натиснеш ще изяда секвите там Хонди. Възмощаваш се на неща, които дори и не разбираш (ограничение на максималната скорост). Почна със Сивик посел Ролс Ройс та после Алфа Ромео сега чакам и Бугати-то да го предложиш. :lol: :lol: :lol: Да не говорим, че ми приказваш за некфи Хонди, които правят 100-те за 4 сек. Просто к'во да коментирам те хората ти обясниха. Що се отнася до опита, може и да нямам такъв в карането, но съм се возил в Ауди, знам за какво става въпрос и не говоря врели некипели. И недей да лъжеш хората, че имаш опит с колите щото си смешен отново за поредното нещо...

 

Започнете да сравнявате коли с приблизително еднакъв обем и съотношение коне/кг.

Link to comment
Share on other sites

абе бахти зе да ми писва от теб бе нх11 , земи са стегни....писна ми се заяждам ! Аз се опитвам да спра......ама ти не трябва да е на твоита....при нас двамата нищо няма да се изравни....ами ще си остане същото като при Раптора и Чефо... РАПТОРА не харесва Шуми...ама не Чефо твърди че е най великия...и тем подобни.....и кво стана ? не са успяли да се съгласят с другия и до ден днешен...

 

Същото и тука : Аз съм върл фен на Хонда,и няма да успееш да ме съгласиш че Аудито е по добро.....е къв смисъла да водим разговор ???

 

бтв:то ако Аудито има електронен ограничител (не казвам че го няма) то И хондата го има до 220...еми как искаш да ги "състезаваме" колите...и другото чефо го каза

 

и да те осведомя моето момче....да имам опит с коли.....кат ни мъ знайш що казвъш чи лъжъ а ????

Link to comment
Share on other sites

r_a_p_t_o_r, има вече 3 броя LS 460 в Пловдив, като първото се появи почти веднага, като излезе модела :) Повозих се на едната и ....нямам думи просто. И паркира сама :)

 

Колата е нещо уникално просто... Между другото хибрид ли е? И я ми пояснете "паркира сама" хахахахах, явно изоставам в техниката вече :punk

 

 

ЕДИТ: Гледам пак са се развихрили ветровете на дивотията и простотията. То бе ясно че след въвеждането на отворената политика тенденцията "шепа хора се бори с масовата простотия" ще се упетори....Едно ми е чудно как става така, че тия дето хем нищо не разбират, хем глупости говорят, хем не е сигурно имат ли книжка, че да говорят, ПОНЕ ЕДИН път не си вземат поука от по-големите, по-отпитните, по-информираните.... Това си остава вечна мистерия.....

Link to comment
Share on other sites

аз не знам да е хибрид.....а паркира сама,еми включваш Ауто Паркинг , И колата от страни с нещо кат скенери сканира за празно и достатъчно голямо място....и со контролира скорости,газ,волан сама и си се паркира...ако те е МЪРЗЕл ама МНОГО да го направиш сам , Roflcopter

 

от тва трябва да разбереш по добре : http://www.metacafe.com/watch/73123/auto_parking/

Link to comment
Share on other sites

Хонда Сивик - Кола направена главно като бърза и маневрена ...Абе Спортна кола....направена за спорт

 

 

Абе като цяло предно предаване и спорт не ми се връзва много :)

Link to comment
Share on other sites

Аи стига де.....епа Хонда ако не са я проектирали повече като спортна кола...то коя тогава ? Дайхатсу ? или Киа ? може би Део ?

Link to comment
Share on other sites

Тихичко сега, малкия знае повече от нас ;)

в случая хлапето е донакъде право.

ондата може да е с предно,но аз си залагам ташаците,че има по-добро поведение спрямо бмв е36 примерно ;)

Link to comment
Share on other sites

в случая хлапето е донакъде право.

ондата може да е с предно,но аз си залагам ташаците,че има по-добро поведение спрямо бмв е36 примерно ;)

 

Коя Хонда срещу кое БМВ(е36). ;)

Link to comment
Share on other sites

стига глупости....БМВ пък за ко го вкарахме неразбрах...а и пак зависи кое как се кара...

Link to comment
Share on other sites

Коя Хонда срещу кое БМВ(е36). ;)

без значение е коя онда и кое бмв - нещата опират до окачване ,тегло и център на тежестта,а цвиците са доста напред с материала по това отношение ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...