Jump to content
BulForum.com

Fitness & Kultorizum


URDeaD

Recommended Posts

Мухахахах, човек като ви слуша как ги качвате тия килограми, на Рони Колман ша му се разтреперят колената :woot :D :lol:

Трайни успехи в културизма се постигат с много постоянство, бавно и спокойно, с много познания по физиология на човешкия организъм, диетология и т.н. и много наблюдение и експериментиране върху собственото си тяло и начина, по който то реагира на тренировъчния процес.

Всеки човешки организъм е уникален и сляпото прилагане на тренировъчни и хранителни схеми е пълна глупост и загуба на време и средства.

Няма бързи и светкавични процеси на трупане на мускулна маса - това е абсолютна заблуда (дори при помпането със стероиди).

Това е, преценяйте сами ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

mi kato po4ne6 uini nevijdam koga 6te ospee6 da se iz4isti6 4e avgust da idesh na more i da moje da se izfuka6

4isteneto se pochva MART-APRIL nai-dobre

e zavisi vse pak kolko maznini ima6

ako nqma6 mnogo pochvai iuni tvoq rabota

az ti kazvam 6toto veche se zanimavam dosta godini i imam nqkakvo ponqtie

Link to comment
Share on other sites

Мухахахах, човек като ви слуша как ги качвате тия килограми, на Рони Колман ша му се разтреперят колената  :woot :D  :lol:

Трайни успехи в културизма се постигат с много постоянство, бавно и спокойно, с много познания по физиология на човешкия организъм, диетология и т.н. и много наблюдение и експериментиране върху собственото си тяло и начина, по който то реагира на тренировъчния процес.

Всеки човешки организъм е уникален и сляпото прилагане на тренировъчни и хранителни схеми е пълна глупост и загуба на време и средства.

Няма бързи и светкавични процеси на трупане на мускулна маса - това е абсолютна заблуда (дори при помпането със стероиди).

Това е, преценяйте сами ;)

aa am... napalno si prav dea... A We Pi4ove Vie Kvo We... !??! iskate da ste na 16-7 godini a racete vi da sa 55 ?! primerno... basi anaboli i glyposti... anabolite sa za tiq deto sa palni lainari i gi marzi da si zavlekat gaza do zalata ! ako 6sa fa6ta6 da trenira6 1vo go pravi za zdraveto.. rezyltatite nqma kak da izbqgat ! i as ne treniram ot mnogo vreme de.. 8-9 meseca ve4e... ama sum napalno sigyren 4e tolkova masa (20 kg za 6 sedmici) e nevazmojno 4ista masa da se ka4i kakto kaza tedy toq pi4 e natrypal qko maznini.. basi toq neska 6a zemi anabol-a ytre 6te si bie injekcii v zadnika.. kato stani na 35-40/ili spre da trenira 6a yvisni celiq i 6a zaprili4a na laino... golqm korem maznini glyposti basi ili treniraite kakto trqbva ili ne sa zafa6taite izob6to.. !

Link to comment
Share on other sites

абсолютно си прав.

Аз в залата на един хаках инжекции в задника (нали приятел, вика: не мога сам), на около 21, краката яко клякаше с 200, от известно време го няма, искам да го вида след няколко месеца на какво ша прилича..

ама тяхна си работа, големи хора са, не можеш да им даваш акъли.

Приказвахме си с един приятел там, за един пич, как на два пъти се повтаря историята му, спира химиите и като почва един спад, заедно с него една депресия за загубеното (за няколко месеца), и направо луднал вика: бахмааму, болен съм пичове, той дори не е сигурно дали осъзнава причините за депресията си, и вика ай да почна пак, че не са трае този спад, и айде пак. А всъщност тялото му не е чак толкова добро, а след спада да не говорим. (Ама с к'ва мадама идва в залата, не е истина) :evil

Link to comment
Share on other sites

ама тяхна си работа, големи хора са, не можеш да им даваш акъли.

Мухахахахаха, всеки има правото да бъде тъп колкото си иска, мухахаха :woot :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Inache edin typ vapros moji liacme.gif Znachi az sashto imam merak da potreniram i da trapum muskulna masa po normalniq nachinsqueeze.gif No nemam vreme da otida do fitnes zalata,a we tfa vreme vse ne stiga deba...Ta chovek moje li s nqkakvi domashni uprajneniq kato licevi opori,koremni presi klqkaniq ala bala da postigne nekaf vidim rezultatjumping.gif2jump.gif Inache shte napravim rejim na hraneneto shte dadem 15 kinti za vitamini i proteini,kak mislite mai nisgtu nema da stanesorry.gif

Link to comment
Share on other sites

A we sutrin edin chas moga da otdelq za trenirovki ama tova stiga li?I pak ti kazvam govorim za trenirovki kakvito pozvolqvat edno tqlo..bez tejesti itn...Inache ako shte ima rezultat pochvam ot utre..to e qsno che moje bi shte ima efekt sled okolo...2 godini :woot Ama mi se shte da chuq i po optimistichen otgovor ta da se zapalq totalno :P

Link to comment
Share on other sites

с такива чести и леки тренировки 'у вас' (както казваш, че ще са всеки ден) най-много да свалиш мазнини, да орелефиш, стига да не са 'на кафенце', за трупане на маса трябват големи тежести и много ядене :P

Link to comment
Share on other sites

с такива чести и леки тренировки 'у вас' (както казваш, че ще са всеки ден) най-много да свалиш мазнини, да орелефиш, стига да не са 'на кафенце', за трупане на маса трябват големи тежести и много ядене  :P

Maznini :confused Baaamu takoa chudo oshte ne mi se e sluchvalo ama mersi za zdrave shte treniram pyk za v badeshte moga da kupq nqkoi tejesti v kashti..mejdu drugoto nqkoi ako predlaga neshto girichki tfa onova da kaje,sq da ne praa topic v buy/sell :P

Link to comment
Share on other sites

Maznini :confused Baaamu takoa chudo oshte ne mi se e sluchvalo

Ееееех що не можех и аз да кажа така. Едно време като бях 92-93 кг си мислех че е невъзможно аз да надебелея, но сега... сега друго си мисля. 110 кг и продължава наддаването: 1-ви път..., 2-ри път... Някой каза ли 112? 115 на господина с фрака - 1-ви път... 2-ри път... 3-ти път... ДРАН! 115 последно w00t2.gif

Link to comment
Share on other sites

Ave kakto ti kazaha po-nagore , po4ti nishto ne moish da napraish. V4era mi zadadoha edin mnou iak vupros: Ave , maina, ti nali piish proteini? Moje li primerno az da piina i da legna da spa , she stana li muskulest ? Razporih sa ot smiah. Ta da ti kaja , hubavo tialo se pravi vuv fitnessa! :zzz

Link to comment
Share on other sites

Ave , maina, ti nali piish proteini? Moje li primerno az da piina i da legna da spa , she stana li muskulest

E ne sam kazal che shte piq proteini za zakuska i vecherq i shte gledam TV ili da chatq...naprimer 200 licevi opori(50 na seriq),100 koremni(po 25 seriq),klqkaniq s nqkfi tejesti,qko tichane..i razbira se proteini ,vitamini i zdravo hranene...sq inche onq pich che e bil za smqh to si e fakt.To ako ne trenira shte izpikae toq protein i nema i gram faida da ima ot nego..a goreizbroenite uprajneniq vse pak natovarvat dostamuskuli no qsno de..zalata si e zala..jalko ochakvah nqkoi da mi kaje pone kakvi trenirovki da praa ama qvno nema koisorry.gif

Link to comment
Share on other sites

Sia shti kaja v domashni uslovia:

 

1. Purvi den ---gurdi -licevi upori (5-6 serii po 20-25 povtorenia), biceps - s dumbeli ( giri4ki ako imash)- prav(4 serii po 10 povtorenia na ruka, kato gi reduvash-liava diasna), sednal (4 serii po 10 na ruka - purvo liava posle diasna). Sredno ramo(5 serii po 10 povtorenia).Korem- presi(4 serii po 25-30 povtorenia)

 

Edin den po4ivka

 

2. Vtori den --- grub(ako imash lost da se nabirash) - nabirania otpred -shirok zahvat(3-4 serii po 8-9 povtorenia), nabirania otdzat -shirok zahvat (3-4 serii po 8-9) , nabirania tesen zahvat otpred (the same).... Triceps - s dumbel ,prav , zad glavata sus sguvania v lakata samo( 3-4 serii po 8-10 povtorenia), pak s dumbel, podpirash se na ednoto koliano i otstrani zapo4vash da vdigash girata na raznishteto na tialoto ( sorry ama ne znam kak da ti go obiasna po-to4no :) )(3-4 serii po 8-10 povtorenia) .Zadno ramo - zastavash prav, leko naveden s izpraven krust, zapo4vash dvijenia ot dolu nagore ( 3-4 serii po8-10 povtorenia)

 

Edin den po4ivka

 

3. Kraka --- kliakania(6 serii po 30-40 povtorenia). Korem --- presi (3-4 serii po 25-30 povtorenia)

 

Dano ti e ot polza , zashtoto ne moga da izmislia kakvo drugo moje da se pravi v domashni uslovia :)

Link to comment
Share on other sites

Dano ti e ot polza , zashtoto ne moga da izmislia kakvo drugo moje da se pravi v domashni uslovia :)

Super si maina,e tfa iskah da chuq.Nqkoi ot rabotite mai ne sa po moite "silichki" no postepenno shte svikna sigurno :) Ostaa da ulucha i pravilna dozirovka na proteinite i vitaminite no vie ste pisali mai dosta po tazi tema shte se rovq i shte namerq otgovori.A za hranata ne moga da spazvam chasove no 5 6 pati na den shte se tapcha s koto namerq :P Oshte vednaj mersi,a za girichki ili podobni istoriiki nikoi ne se obadi dali prodava,mai trebe da napraa topic vav buy/sell.

Link to comment
Share on other sites

kajete ne6to dobro za 4istene.ot L-Carnitinna mnogo gadno mi stava,sarcebiene qko

Ot Universal 500mg v zeleno shishence li si pil ??? btw shtom ima takiva efekti vurhu teb go spri i se posuvetvai s lekar. sushto zavisi i v kakvi koli4estva si pil.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...