Jump to content
BulForum.com

Iron Man (2008)


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Тоя с тази брадичка и перчем ми прилича на т-баг от призън брейк !

Мисля , че не си поръчва бири ... май се преструва на тринити от матрицата или пък на нео !

Може да се използва и като агитация "stop the killers on the road" иначе филма ще е хубав !

:tongue

Iron_Man_provisorisk(2008).jpg

Link to comment
Share on other sites

Тоя участваше в Али Макбиил... :)

 

Robert Downey Jr.

Link to comment
Share on other sites

Тва пък ми е един от най-тъпите персонажи във анимациите и комикси и т.н. Изглежда много яко, много величествено, реалистично погледнато(доколкото е възможно) би трябвало да е по-силен от всички останали, но почти винаги му биеха шамарите :)

Link to comment
Share on other sites

Как му отива на Робърт. Да, вярно че го шамареха здраво, но не виждам защо да е трябвало да е по-як от другите. Той си е просто някаф механизиран типец. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Смятам да гледам филма просто от интерес да видя какво се е получило , но не вярвам че ще е някакъв шедьовър. Но по принцип и аз съм фен на Iron man и ако не друго то от трейлъра се вижда че визията ще е добра...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Сега видях трейлъра и мога да заявя с три тропвания по масата, че това недоразумение на съвременното кино трудно ще намери конкуренция по идиотщина в близките 640 години.

Link to comment
Share on other sites

Сега видях трейлъра и мога да заявя с три тропвания по масата, че това недоразумение на съвременното кино трудно ще намери конкуренция по идиотщина в близките 640 години.

 

Недей така, винаги може по-зле! И все пак мисля да го гледам :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

айде честита ви премиера с нетърпение ще чекам да го качат (с добро качество надявам се :cry )

Link to comment
Share on other sites

Като се има предвид,че го гледах с повърнато качество. . . все пак е cam и е prevail не ми се стори чак негледаем.Да не забравяме,че първоизточникът на този филм е комикс...няма дълбоки философски размисли ама си има чар.Не липсват и няколкото готини вметвания от типа на спайди.Ще го гледам пак с по-добрo качество,но на мен филмът ми е приличен за гледане.. 5/10.

Link to comment
Share on other sites

според мен ще бъде що годе добър филм и ще е типичния представител на филм направен по комикс

Link to comment
Share on other sites

току що гледах един кам релийс и да ви кажа не е толкова лощ филма, колкото сте се настроили

в общи линии си е най-обикновен филм по комикс - става да се убият 2 часа ( :unsure: ), но разбира се силно препоръчвам да чакате хубавото качество

Link to comment
Share on other sites

снощи чертох няква статия че филмът бил супер хубав и много добър висчко бюджетен учствали звезди в него и бил на много високо ниво и ючл да бъде един от най-добрите филми за годината и изобщо доста ласкаво се бяха изказали за него и доста го бяха похвалили

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...