Jump to content
BulForum.com

Iron Man (2008)


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply
Сега видях трейлъра и мога да заявя с три тропвания по масата, че това недоразумение на съвременното кино трудно ще намери конкуренция по идиотщина в близките 640 години.
Боре, понякога прекаляваш в напъните да си оригинален и цветущ. ;) Напъните понякога раждат зле миришещи неочаквани резултати ;]
Link to comment
Share on other sites

"Пешо, понякога* прекаляваш в напъните да си оригинален и цветущ. ;) Напъните понякога* раждат зле миришещи неочаквани резултати ;]"

 

Виждаш ли, сега звучи много по-реално ;)

 

 

 

 

 

 

* - да се чете "винаги" (бел. не само моя)

Link to comment
Share on other sites

Току що гледах филма и вече ммога да кажа че по мое мнение филма е доста добър и интересен

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми хареса филмчето, свежо е и има забавни моменти. Този път съм доволен от Марвъл :), че след последното недоразумение "Spiderman 3" ми паднаха в очите.

Link to comment
Share on other sites

И аз това чета за филма, а гледам тука из програмите на кината и нищо не виждам от няколко дни. Дори в самото кино не знаели, явно е трудно да се чете повече от 3 думи :).

Link to comment
Share on other sites

понеже качеството налично тук на филма е отвратително, потърсих и в един тракер намерих R5 XviD...свали го обаче е RAR и е с парола...достигането до тази парола е меко казано отвратително...има ли начин да се заобиколи тази парола и т.н. ???

ако някой се интересува мога да му пратя филма или линк към него :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Одеве гледах филма във Фламингото и спокойно мога да кажа, че не съжалявам за 5-те лева и за времето прекарано там. :)

Link to comment
Share on other sites

Гледах го и мога да кажа, че е най-добрият филм направен по комикс на Marvel! :punk

Link to comment
Share on other sites

Току що го изгледах.. нищо особено.. специално от филмите правени по марвел фантастичната четворка ми харесва най-много.. скоро ще видим и новият Хълк какво ще представлява.

Link to comment
Share on other sites

И аз го гледах вчера във Фламинго и определено мога да кажа, че филма си заслужаваш отсякъде. Разглобих се от кеф. Отдавна не бях гледал толкова добър филм. Препоръчвам го на всеки.

 

@Tomahawx, очудвам се, че са ти харесали пич. Точно според мен най-слабите два филми правени по Marvel са Великолепната 4-ка и Хълк, но всеки с мнението си.

Link to comment
Share on other sites

@Tomahawx, очудвам се, че са ти харесали пич. Точно според мен най-слабите два филми правени по Marvel са Великолепната 4-ка и Хълк, но всеки с мнението си.

 

Стария Хълк не ми хареса , казах само , че очаквам новия да е нещо по-добро :)

Link to comment
Share on other sites

Вчера ходих да го гледам на кино-филмчето ми хареса,но не мога да разбера защо са направили Полтроу толкова незабележима ?? В друго филми просто е неотразима,а тук явно са искали да скрият красотата й.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...